Diéta a chudnutie

Re: Diéta a chudnutie

Príspevokod užívateľa Semtex77 » 01.12.2019

106
Semtex77
Dátum registrácie: 07.08.2019
Cash on hand: Locked

Príspevokod užívateľa silný » 01.12.2019

No osobne by som ti odporučil tie bielkoviny neznižovať, nechať ich aspoň tak ako sú +-... bielkoviny dokážu aj viac zasítiť (čo pri nižších kcal isto ceníš) a v diete ich telo potrebuje viac... no vzhľadom na tvoje parametre a frekvenciu trénovania, by nemalo vadiť ani keď to pôjdeš, tak ako si chcel, hlavné je byť v deficite...
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
Užívateľov profilový obrázok
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Bank: Locked
Poďakoval: 115 krát
Bolo mu ďakované: 670 krát

Príspevokod užívateľa Pipik88 » 02.12.2019

Ahojte kamarat začal po 4 rokoch cvičiť je vysoky cca 195cm a ma okolo 115kg chcel by schudnut a pytal sa ma na nejaku dietu... Kedysi dodrzoval stravu ale posledne 4 roky na to kašlal ako ma nastavit B S T? A aku zvolit dietu? Ja sa do toho nevyznam vie niekdo poradit? Cvici Fullbody Korteho. Ja sa do diety vobec nevyznam stravu si upravil mierne teraz
Pipik88
Dátum registrácie: 29.09.2016
Poďakoval: 4 krát
Bolo mu ďakované: 5 krát

Príspevokod užívateľa silný » 02.12.2019

Vypočítať TDEE (napríklad tu: https://www.iifym.com/tdee-calculator/), rozumne nastaviť kaloricky deficit, sledovať progress a postupne manipulovať s kaloriámi podla cielov a formy...

a k dietam by som ešte dodal túto veľmi výstižnú tabulku (credit to Fitclan)
diety.png
diety.png (442.38 KiB) 186 zobrazení
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
Užívateľov profilový obrázok
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Bank: Locked
Poďakoval: 115 krát
Bolo mu ďakované: 670 krát

Návrat na "Výživa a suplementácia (zdravá výživa, stravovanie, rady ohľadom doplnkov výživy atď.)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 17 neregistrovaných