Protein (bielkoviny)

Re: Protein (bielkoviny)

Príspevokod užívateľa Leon » 04.12.2017

Chalani poraďte kvalitný proteín. Po ročnej pauze od cvičenia zase cvičím cca 3/4 roka a niečo by som rád nakúpil. Ale nie nejaké bullshity :P Kľudne aj nejaké amino. + čo by sa ešte hodilo ? Pred pauzou som cvičil cca 4 roky, ale vôbec nemám prehľad medzi značkami.
Užívateľov profilový obrázok
Leon
Dátum registrácie: 12.12.2009
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 2 krát

Príspevokod užívateľa Matuss666 » 05.12.2017

Chalani poraďte kvalitný proteín. Po ročnej pauze od cvičenia zase cvičím cca 3/4 roka a niečo by som rád nakúpil. Ale nie nejaké bullshity :P Kľudne aj nejaké amino. + čo by sa ešte hodilo ? Pred pauzou som cvičil cca 4 roky, ale vôbec nemám prehľad medzi značkami.
Tazko povedat lebo znaciek je teraz na trhu po chuuuuuuuuuj, ale ak chces nieco kvalitne,zlozenim a aj chutovo zamna scitec nutrition. Trosku si priplatis ale nieje to hrozne si myslim.
Matuss666
Dátum registrácie: 12.05.2017
Poďakoval: 12 krát
Bolo mu ďakované: 7 krát

Príspevokod užívateľa homar » 06.12.2017

trošku blbo položená otázka, lebo kvalitný proteín je jedna vec, ale aj % obsah B je dôležitý, napríklad BSN má menej % ale kvalitný proteín to je... takže asi toľko k tomu, ale ako čo s týka fajn proteínov, tak Scitec Nutrition, BSN, Muscletech, Optimum Nutrition
R.C.: “Train harder and grow bigger.”
homar
Dátum registrácie: 29.05.2008
Poďakoval: 17 krát
Bolo mu ďakované: 18 krát
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Leon » 06.12.2017

ok dík chalani za odpovede :) už som myslel, že sa ani endočkám a do tejto témy tu nikto už ani nekuka. za posledne roky čo som tu nechodil je to 90 percent príspevkov v anabolikách kokos ...

Poradili by ste aj konkrétne aký scitec ? Vidím tam všelijake druhy :D nočný, srvátkový, hovädzí :D :D
... ešte aj tie amino by ste mohli proadiť. A ak by som niečo mal doobjednať mimo toho tak tiež sa nebránim návrhu :)
Leon

Príspevokod užívateľa rapsic » 06.12.2017

Staci obycajny srvatkovy, ak scitec tak tak cerveny profesional prichut si uz vyber podla chuti, amino neuzivam, no niekedy som braval nejake vajecne (eggamino).
Ked tak este prihod kreatin, obycajny monohydrat, a ziadne predrazene hluposti so super nazvami
Nepiste mi spravy ohladom sprostredkovania aas, pretoze nic nemam, nepredavam, a nikoho nepoznam kto by sa s tym zaoberal
Ak chces velke svaly daj si kotvicnikovy caj lebo meni tuk na sval
rapsic
Dátum registrácie: 27.04.2017
Poďakoval: 20 krát
Bolo mu ďakované: 23 krát

Príspevokod užívateľa Leon » 06.12.2017

ok, ešte otázka k dávkovaniu proteínu. Cvičím až okolo 6-pol7 večer.

tu https://www.protein.sk/100-beef-concent ... on-produkt
a tu https://www.protein.sk/100-hydrolyzed-b ... on-produkt
píšu po tréningu. Môžem dať aj niekedy pred obedom? Ja len že cvičím až dosť neskôr tak či to nieje odveci brať až tak večer.

A ešte u tohto https://www.protein.sk/100-whey-protein ... -nutrition
píšu môže byť kombinovaný s jedlom - 1 až 4 dávky denne. To mám akože zamiešať do jedla ? :D ja len že som zatial mal také čo som miešal s vodou tak to vidím prvýkrát :D Nebude potom lepšie tento ? jem dosť často.
Leon

Príspevokod užívateľa rapsic » 06.12.2017

Je uplne jedno kedy si ho das, protein sluzi oba na doplnenie bielkovin v dany den, ja mam dni kedy vobec nejem protein v prasku
Nepiste mi spravy ohladom sprostredkovania aas, pretoze nic nemam, nepredavam, a nikoho nepoznam kto by sa s tym zaoberal
rapsic

Príspevokod užívateľa Matuss666 » 07.12.2017

ok, ešte otázka k dávkovaniu proteínu. Cvičím až okolo 6-pol7 večer.

tu https://www.protein.sk/100-beef-concent ... on-produkt
a tu https://www.protein.sk/100-hydrolyzed-b ... on-produkt
píšu po tréningu. Môžem dať aj niekedy pred obedom? Ja len že cvičím až dosť neskôr tak či to nieje odveci brať až tak večer.

A ešte u tohto https://www.protein.sk/100-whey-protein ... -nutrition
píšu môže byť kombinovaný s jedlom - 1 až 4 dávky denne. To mám akože zamiešať do jedla ? :D ja len že som zatial mal také čo som miešal s vodou tak to vidím prvýkrát :D Nebude potom lepšie tento ? jem dosť často.
Ako pise rapsic protein sluzi len na doplnenie bielkovin. To ci ho das pri vychode, zapade slnka alebo pocas dazda tvojmu bicepsu nepomoze :)
A nie nemas ho miesat do jedla, to znamena ze si ho mas dat pred jedlom alebo po jedle a tak obohatis trosku este to dane jedlo. No uznaj dal by sisi ho do segedinu ? :) A pises ze si cvicil 4 roky, vtedy si bral doplnky nejake? lebo zas az tak sa principy nezmenili,proste zmiesas,vysejkujes,vypijes a umyjes sejker :)
Matuss666
Dátum registrácie: 12.05.2017
Poďakoval: 12 krát
Bolo mu ďakované: 7 krát

Príspevokod užívateľa Leon » 07.12.2017

jj bral som, veď viem jak sa bere, nesom vedľajší :D ale tak nebol som si istý tým, tak za tie roky boh vie aký protein mohol prísť na trh :), lebo tam píšu, že kľudne až 4 dávky denne a hlavne tam je kombinovaný s jedlom no :D, pritom pri ostatných je vyslovene napísané 3/4 odmerky a a neprekračovať dennú dávku :P
Leon

Príspevokod užívateľa rapsic » 07.12.2017

Keby som bol vyrobca tak ti tiez naordinujem 4davky denne, cim skor sa ti nimie tym skor kupis dalsi.
rapsic

Príspevokod užívateľa homar » 07.12.2017

o tom to celé je, iba čistý biznis
R.C.: “Train harder and grow bigger.”
homar
Dátum registrácie: 29.05.2008
Poďakoval: 17 krát
Bolo mu ďakované: 18 krát
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa berzerker » 07.12.2017

Ak si nemal proteinove jedlo pred treningm, tak si ho daj aj pred cvicenim, radsej do mensieho mnozstva tekutiny nech nemas plne brucho v gyme a dalsiu davku po cviceni.
AA - Lab / vyziva / zdravie / trening / fitness * moja stranka na FB
berzerker
Dátum registrácie: 07.01.2010
Bank: Locked
Poďakoval: 3 krát
Bolo mu ďakované: 1 krát

Raňajkujem zvyčajne 7-8 vajec, potom ovocie/banány. Obed (mäso+príloha) okolo 2hej, cvičiť o 5tej. Po hodine cvičenia zase "obed". A neskôr večer tvaroh + sem tam nejaká ta salámka alebo burgre :D Čiže proteín kľudne hocikedy a kreatín a amino podľa návodu ?
Leon

Príspevokod užívateľa rapsic » 07.12.2017

Presne tak, este si stiahni kaloricke tabulky a budes mat prehlad o tom kolko coho zjes
rapsic

jo tie mám niekde ešte z minula. ja som to nikdy takto nepočítal presne koľko B, P, V atď. Kvôli čomu by som mal ?
Leon

Návrat na "Výživa a suplementácia (zdravá výživa, stravovanie, rady ohľadom doplnkov výživy atď.)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní