Súťaž recenzie výrobkov

Zapoj sa do sutazi, hlasovani a vyhraj pekne ceny.

Re: Súťaž recenzie výrobkov

Príspevokod užívateľa shadow » 13.08.2011

maxton- tak napr pri elit a syntha 6 som hovoril že ide o dobrú chuť, lebo môj názor je že je to tak

ale ak by si si pozrel napr od recenziu na maxi pro tak tam som hovoril že chuť nieje nič moc, lebo tá chuť bola fakt otrasná

sjm- ako som už spomínal to dávkovanie som čerpal z internetu+ nespamuj (nie priamo)...dávkovanie by som si sám predsa nevymýšlal

vidím to tak že tie recenzie sú skôr na škodu ako na úžitok :?
Užívateľov profilový obrázok
shadow
Moderator
Dátum registrácie: 09.11.2010
Cash on hand: Locked

Príspevokod užívateľa Maxton » 13.08.2011

maxton- tak napr pri elit a syntha 6 som hovoril že ide o dobrú chuť, lebo môj názor je že je to tak

ale ak by si si pozrel napr od recenziu na maxi pro tak tam som hovoril že chuť nieje nič moc, lebo tá chuť bola fakt otrasná
tak to beriem, vravel som ze som vsetky nevidel :007
I povstal cvik z rodu základných a sľúbil krivým, že sa narovnajú, slabým, že zosilnejú, chudým, že priberú... I riekol pred davom zhromaždených ľudí : "Verte vo mňa, cvičte ma, lebo bude požehnaný každý, kto ma okúsi!
Maxton
Dátum registrácie: 16.03.2009

Príspevokod užívateľa Filipito23 » 13.08.2011

3 minútky sú akurát no tá minúta je fakt slabota, to si prečítam hneď v popise produktu, nemusím to ešte od niekoho počuť,
btw takto sa robia recenzie:
http://www.youtube.com/watch?v=fxrGFT8RxuQ" onclick="window.open(this.href);return false;
Naposledy upravil/-a Filipito23 v 14.08.2011, upravené celkom 1 krát.
Filipito23
Dátum registrácie: 24.03.2011

Príspevokod užívateľa shadow » 14.08.2011

pár strán to boli v pohode recky troška krátke na teba a teraz to už ani nemusíš od niekoho počuť a je to slabota?

serte na to ludia, ked sa vám nepáči dobre, ja v tom už pokračovať nemusím...chcel som spraviť niečo užitočné, no vidím že si tu asi ludia nič nevážia :007
shadow
Moderator

Príspevokod užívateľa pepo88 » 14.08.2011

mne sa to paci.. v jednoduchosti je krasa :007
Je tažké si ísť za svojím cieľom,keď človek ešte vobec nevie čo chce,a aj tá najmenšia prekážka mu vie narobiť veľké problémy
https://www.facebook.com/PeterMuranOsobnyTrener?fref=ts
Sorry ak neodpisem na SS.Mam ich denne
pepo88
Moderátor: súťažný kulturista
Dátum registrácie: 05.01.2007

Príspevokod užívateľa junkman12 » 14.08.2011

serte na to ludia, ked sa vám nepáči dobre, ja v tom už pokračovať nemusím...chcel som spraviť niečo užitočné, no vidím že si tu asi ludia nič nevážia :007
kokos neplač hned, chcel si nazory tak mas ich mat, skus sa z nich chlapsky poucit a zohladnit to vo svojej dalsej tvorbe, nie hned sa urazat :wink: :wink:
nesledujem vsetky recenzie, ale bola tu uz nejaka, ktora hodnotila vacsinou zapory proteinu ? lebo ked vsetky budu mat len klady, tak to zaciatocnikom az tak nemopoze ako by malo... napr. pozrie prve video - super chut, rozpustnost cena, kukne druhe tretie stvrte - super chut, rozpustnost, cena

+1
junkman12
Dátum registrácie: 27.02.2010

Príspevokod užívateľa Filipito23 » 14.08.2011

pár strán to boli v pohode recky troška krátke na teba a teraz to už ani nemusíš od niekoho počuť a je to slabota?

myslel som že pri prvých je dobré pochváliť, no keď si takým tempom pokračoval tak sa mi to znepáčilo, myslím ako väčšine... škoda že nevieš dobre prijať konštruktívnu kritiku a hneď sa urážaš
Filipito23

nie neberte to ako úrážanie, ja kritiku berem, ale dosť ma to zamrzelo ked ste mi ludia hovorili že sú tie recenzie dobré, aj steve mi ich pochválil a potom bum za jeden den tolko negatívnych príspevkov tak to zamzrelo fajne... každopádne...vyjadrovanie na videach je moje prirodzené čiže pre to asi niesom stvorený
shadow
Moderator

Príspevokod užívateľa Filipito23 » 14.08.2011

vyjadrovanie má každý svojské to ti neberiem, ale trošku rozšíriť tie recenzie o neaké pikošky atď, nie len strohé základné informácie
Filipito23

jasne chápem, len každý máme svoje priority...jasne že ak budem robiť ešte nejake informacie tak sa ich budem snažiť obohatiť čo o najviac info, ale ked som ich robil tak som myslel skôr na ludí ako ja ktorým stačia tie základné info a ak ich produkt zaujme tak si o nom zistia viac...

dúfam že sa už všetci chápeme :) nikoho som enchcel mojimi recneziami a príspevkami urazit alebo nahnevať, ak sa mi to podarilo ,tak pardón
shadow
Moderator

Príspevokod užívateľa Hefaistos » 15.08.2011

osobne recenzie nepozeram to su len same dristy a dristy, mne nezaujma co to obsahuje, hlavne ze to funguje...nekupujem si klbovku podla toho co obsahuje ale ci funguje...moze obsahovat aj neviem co pokial vec nefunguje tak je to nahovno. to iste protein, ja sa radsej spytam niekoho kto nejako vyzera a jemu verim skor ako nejakej recenzii, sorry.
"Iba život, ktorý žijeme pre ostatných, stojí za to."

Albert Einstein

I don't take steroids ... but thanks for asking.
Hefaistos
Dátum registrácie: 06.01.2009
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa mello13 » 15.08.2011

osobne recenzie nepozeram to su len same dristy a dristy, mne nezaujma co to obsahuje, hlavne ze to funguje...nekupujem si klbovku podla toho co obsahuje ale ci funguje...moze obsahovat aj neviem co pokial vec nefunguje tak je to nahovno. to iste protein, ja sa radsej spytam niekoho kto nejako vyzera a jemu verim skor ako nejakej recenzii, sorry.
sry no nedá mi :lol:
ty sa radšej ako na zloženie proťáku opýtaš niekoho či mu šlape? :lol: to si robíš srandu však :lol: :lol:
mello13
Moderator
Dátum registrácie: 18.11.2007
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Filipito23 » 15.08.2011

veď pokiaľ proťák nešľape a nepôjdeš hore minimálne o 20kg tak netreba ani kupovať :007
Filipito23

Príspevokod užívateľa Mustang » 15.08.2011

podla mna to hefa myslel tak ze napriklad niekto povie ze srvatka je srot (to vieme vsetci berte to iba ako priklad) tak to nekupi. Alebo niekto povie ze muscletech protak je dobry tak to berie. Moj nazor...
Nechoď tam, kam vedie cesta...namiesto toho choď tam, kde žiadna nieje a zanechaj stopu...
Mustang
Moderator
Dátum registrácie: 25.07.2006

Príspevokod užívateľa mello13 » 15.08.2011

mustang ja ti rozumiem ja som len toľko chcel že čo môže byť prvoradejšie pri proťáku ako zloženie? rozpustnosť? chuť?
možno je to len môj názor ale ja som vždy pokladal zloženie za prvoradý ukazovateľ
mello13
Moderator
Dátum registrácie: 18.11.2007
Kontaktovať užívateľa:

Návrat na "Súťaže o výhry a rôzne Hlasovania, Ankety"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný