Nova sutaz

Zapoj sa do sutazi, hlasovani a vyhraj pekne ceny.

Re: Nova sutaz

Príspevokod užívateľa Focky » 09.05.2011

steve pisal som to uz aj na fb napisem to aj sem , dal som na wall normalne obrazok mal by byt medzi 39 40 no neni tam ale na wall normalne je

http://img155.imageshack.us/img155/949/unledtt.jpg

focky kukal som to a ja ju nevidim, to znamena ze to mas asi zablokovane aby tvoje foto ostatny nevideli ... a dokonca ani steve ti na nu nedal like, cize ju ani on nevidel ... skoda no , ja som sa bal ze budem mat rovnaky problem lebo to mam nejako zablokovane fotky, ale nastastie to bolo vidno
no tak asi to bude v tom co uz :) nevadi sak je to len sutaz nic som nestratil
I don't know. I don't think I've ever known. I think sometimes you get it right the first time and then it defines your life. It becomes who you are.
What religion am I? I'm a practicing none of your fucking business.
Užívateľov profilový obrázok
Focky
Dátum registrácie: 13.08.2010
Cash on hand: Locked

Príspevokod užívateľa Endorfin » 09.05.2011

ach, zasa len oci pre plac.. :cry:
nechcem byt nenazrany, ale kedy bude ta sutaz len pre zakaznikov protein.sk? Pytam sa z dovodu, nech viem dokedy mozem objednat
Endorfin
Dátum registrácie: 02.09.2009

Príspevokod užívateľa TheDarkMucko » 09.05.2011

takze rodinna fotka :007
nj uz tak maju dost doplnkov... takze ja uz len na brigadu musim cakat :-) ... ale tak kto nema stastie v hre tak ma stastie v laske takze idem nieco poriesit s jedym dievcatom, majte sa :-D
:lol: veru tak... :007 neboj nic, ja sa utesujem s tym, ze budem raz milionar a potom sem pridam fotku mojich doplnkov za 100000€ :D
TheDarkMucko

Príspevokod užívateľa Koláč » 09.05.2011

Obcas to tak vyzera ako by boli pre niektorych ludi doplnky vsetko...

Gratulujem vyhercom, a dufam, ze dalsie sutaze uz nebudu len o nahodnom losovani :)
Nič sa ti nedarí, nič ti nejde? Daj si sustanon, ono ťa to prejde.
Koláč
Dátum registrácie: 28.03.2010
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Steve76 » 09.05.2011

Aj ja som vyhral :)...Steve kde na FB ta mam kontaktovat???
ked ti neprisla sprava posli na shop@protein.sk
Odborník na doplnkovú výživu a CEO portálov: www.protein.sk, www.posilnovanie.sk, www.kulturistika.sk
Steve76
Odbornik
Dátum registrácie: 14.02.2011
Bolo mu ďakované: 8 krát
Kontaktovať užívateľa:

Obcas to tak vyzera ako by boli pre niektorych ludi doplnky vsetko...

Gratulujem vyhercom, a dufam, ze dalsie sutaze uz nebudu len o nahodnom losovani :)
inac ty si bol cislo jedna na 100 eurovu poukazku....ked sa si pametam s tou borovickou....potom prisla pekna rodinna fotka....
Odborník na doplnkovú výživu a CEO portálov: www.protein.sk, www.posilnovanie.sk, www.kulturistika.sk
Steve76
Odbornik
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa kukisbang » 09.05.2011

Gratulujem vyhercom ! Mam otazocku ohladom tvojho vyberu Steve76. Nechcel si vyberat podla doporucenia na tvoj eshop protein.sk ?
uz som na to prisiel, kedze nikomu sa tu nechce pisat recenzie a clanky...tak spravim sutaz na facebooku, pridas tam fotku doplnku alebo tvojej kopy doplnkov....a do poznamky napises nejaky popis, potom bude losovanie z fotiek nahodne a jednu fotku vyberiem ja osobne, kde bude nejake doporucenie na moj eshop protein.sk, kedze este na dve ceny sa nikto neozval.....
kukisbang
Dátum registrácie: 13.03.2011

ach, zasa len oci pre plac.. :cry:
nechcem byt nenazrany, ale kedy bude ta sutaz len pre zakaznikov protein.sk? Pytam sa z dovodu, nech viem dokedy mozem objednat
coskoro, staci ked si raz nieco objednal toho roku....
Steve76
Odbornik
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa fredy7 » 09.05.2011

nabuduce by sa mohlo podla mna tak isto losovat z tychto foto (okrem terajsich vyhercov :D ) lebo ked si dal kazdy tu "namahu" to odfotit .
fredy7
Dátum registrácie: 28.11.2010
Bolo mu ďakované: 1 krát

Príspevokod užívateľa Koláč » 09.05.2011

frety podla mna si len robis s tou namahou (aj na fb) srandu...

fakt by sa mohlo pre to robit aj nieco viac, nie len postnut fotku co je dvojminutova zalezitost.
Pri niektorych ludoch fakt plati to stare zname "daj prst a potiahne celu ruku"...
Nič sa ti nedarí, nič ti nejde? Daj si sustanon, ono ťa to prejde.
Koláč
Dátum registrácie: 28.03.2010
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Maxton » 09.05.2011

nabuduce by sa mohlo podla mna tak isto losovat z tychto foto (okrem terajsich vyhercov :D ) lebo ked si dal kazdy tu "namahu" to odfotit .
to je somarina zas to iste z tych istych, podla mna by sa mohla spravit nejaka silova alebo vytrvalostna sutaz a ak bude steve stedry ako aj teraz tak by sa ceny aj mohli rozdelit po jednom doplnku nech vyhra co najviac ludi
I povstal cvik z rodu základných a sľúbil krivým, že sa narovnajú, slabým, že zosilnejú, chudým, že priberú... I riekol pred davom zhromaždených ľudí : "Verte vo mňa, cvičte ma, lebo bude požehnaný každý, kto ma okúsi!
Maxton
Dátum registrácie: 16.03.2009

Príspevokod užívateľa TheDarkMucko » 09.05.2011

to je somarina zas to iste z tych istych, podla mna by sa mohla spravit nejaka silova alebo vytrvalostna sutaz a ak bude steve stedry ako aj teraz tak by sa ceny aj mohli rozdelit po jednom doplnku nech vyhra co najviac ludi

:007 ja som za zhyby... s 15kg zatazou

EDIT: mne jedno.. aj nadhmatom dam zo 10 bez treningu... po mesiaci by som bol isto na 20-25 opakovani... pri zhyboch sa da velmi rychlo napredovat ;)
TheDarkMucko

Gratulujem vyhercom ! Mam otazocku ohladom tvojho vyberu Steve76. Nechcel si vyberat podla doporucenia na tvoj eshop protein.sk ?
uz som na to prisiel, kedze nikomu sa tu nechce pisat recenzie a clanky...tak spravim sutaz na facebooku, pridas tam fotku doplnku alebo tvojej kopy doplnkov....a do poznamky napises nejaky popis, potom bude losovanie z fotiek nahodne a jednu fotku vyberiem ja osobne, kde bude nejake doporucenie na moj eshop protein.sk, kedze este na dve ceny sa nikto neozval.....
chcel ved vsetci traja mali moje tricka na sebe.....pekna fotka..ked si dali tolko namahy nemyslis?
Steve76
Odbornik
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Hardstyler23 » 09.05.2011

:007 ja som za zhyby... s 15kg zatazou
nadhmatom nasiroko :lol:
Hardstyler23
Dátum registrácie: 27.07.2009
Poďakoval: 1 krát

Príspevokod užívateľa LuQino » 10.05.2011

Vyhraju iba ti najlahsi :lol:
Biceps:43 cm

Výška : 184
LuQino
Dátum registrácie: 03.12.2009
Kontaktovať užívateľa:

Návrat na "Súťaže o výhry a rôzne Hlasovania, Ankety"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný