Nova sutaz

Zapoj sa do sutazi, hlasovani a vyhraj pekne ceny.

Nova sutaz

Príspevokod užívateľa Steve76 » 30.04.2011

Dajte niekto navrh aku sutaz spravit pre fanusikov protein.sk na facebooku ?
Odborník na doplnkovú výživu a CEO portálov: www.protein.sk, www.posilnovanie.sk, www.kulturistika.sk
Užívateľov profilový obrázok
Steve76
Odbornik
Dátum registrácie: 14.02.2011
Cash on hand: Locked
Bolo mu ďakované: 8 krát
Kontaktovať užívateľa:

Re: Nova sutaz

Príspevokod užívateľa Mustang » 30.04.2011

co tak sutaz s otazkami a potom vyzrebovanie
Nechoď tam, kam vedie cesta...namiesto toho choď tam, kde žiadna nieje a zanechaj stopu...
Mustang
Moderator
Dátum registrácie: 25.07.2006

Príspevokod užívateľa minervaman » 30.04.2011

Co sa tyka facebooku neviem ci sa to da - lebo cosi som zacul o tom, ze tam sutaze niesu povolene - teda priamo tam.

http://www.mysho.sk/sutaz-na-facebook-u ... e-nemozne/" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.pooh.cz/pooh/a.asp?a=2016659" onclick="window.open(this.href);return false;
Ak chceš byť múdrym, nauč sa rozumne spytovať, pozorne počúvať, pokojne odpovedať, a keď nemáš čo povedať, prestaň hovoriť.
/Johann Kaspar Lavater/
minervaman
Moderator
Dátum registrácie: 10.02.2008

Príspevokod užívateľa TheDarkMucko » 30.04.2011

ja som v stranke shopcity a tam robia (teda iba raz som si vsimol a aj to som vyhral :D ) take,ze skoncila akcia v Happy nieco a jak sa volali wrapy,ktore boli v akcii... prvi desiati vyhrali potom tu poukazku a zadarmo mam bud Americano alebo Mexicano wrap :D

napr. dobra otazka by bola... ktory protein bol obhajovany Muckom akoby obhajoval vlastnu česť? :D alebo nieco take podobne... napr. ake znacky sportoveho oblecenia mame v ponuke? (2 znacky)
TheDarkMucko

nieco take som myslel: http://www.insportline.sk/aktualita/101-" onclick="window.open(this.href);return false;
Odborník na doplnkovú výživu a CEO portálov: www.protein.sk, www.posilnovanie.sk, www.kulturistika.sk
Steve76
Odbornik
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Koláč » 30.04.2011

Mohlo by sa sutazit o najlepsiu /najvtipnejsiu/ fotku spojenu s posilnovanim, s forom, s doplnkami...
Bud by sa hlasovanie riesilo cez spominany FB, alebo by sa nahadzali do mailu, a vytvorila sa prislusna tema v ktorej by ludia videli fotky a bolo tam aj hlasovanie. Na fb nieje nic jednoduchsie ako dat zdielat fotku 500 priatelom, a mat 500 like-ov.
Nič sa ti nedarí, nič ti nejde? Daj si sustanon, ono ťa to prejde.
Koláč
Dátum registrácie: 28.03.2010
Kontaktovať užívateľa:

Mohlo by sa sutazit o najlepsiu /najvtipnejsiu/ fotku spojenu s posilnovanim, s forom, s doplnkami...
Bud by sa hlasovanie riesilo cez spominany FB, alebo by sa nahadzali do mailu, a vytvorila sa prislusna tema v ktorej by ludia videli fotky a bolo tam aj hlasovanie. Na fb nieje nic jednoduchsie ako dat zdielat fotku 500 priatelom, a mat 500 like-ov.
na to som tiez myslel ale ide o to ze chcem za fanusikov len ludi co ich zaujima kulturistika...a ty ked mas 500 priatelov a z toho to zaujima 20...či ???
Steve76
Odbornik
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Lyandrol » 30.04.2011

na to som tiez myslel ale ide o to ze chcem za fanusikov len ludi co ich zaujima kulturistika...a ty ked mas 500 priatelov a z toho to zaujima 20...či ???
tak tak, proste malo by sa to robit cez FB, ale ziadne lajky a pod chobotiny ...kazdy zucastneny musi byt fanusik jedina podmienka podla mna, a potom nejak to prepojit s tym FB aj treba ..hmm hmm samozrejme ze oni chcu viac ako 1250 fanusikov no ..
NEŽELÁM SI ABY STE DAVALI MOJ OSOBNÝ KONTAKT (tí ktorí ma poznate) HOCIKOMU Z FORA AJ MIMO FORA BEZ MOJHO SUHLASU.
Lyandrol
Moderator
Dátum registrácie: 07.05.2010
Bolo mu ďakované: 2 krát

Príspevokod užívateľa CookieMonster » 01.05.2011

myslim ze tie liky budu lepsou moznostou
CookieMonster
Dátum registrácie: 23.09.2010

Príspevokod užívateľa cayman » 01.05.2011

Lajky na FB su podla mna hovadina. Ved sa kuknite na vsetky taketo sutaze ako prebiehaju, nevyhrava ten najlepsi, ale ten, co najviac zaspamuje vsetky ine stranky, "vymiena" si lajky s niekym inym v inych sutaziach, vsetkych friendov pootravuje a pod...a tym ziska najvyssi pocet hlasov a pritom tam nebudu vobec ludia, ktorych to realne zaujima..
Keď vstúpite do posilovne, sústreďte sa len na maximálny výkon. Akonáhle však máte tréning za sebou, zabudnite na cvičenie a radujte za zo života.
cayman
Odbornik
Dátum registrácie: 27.01.2008

Príspevokod užívateľa CookieMonster » 01.05.2011

napríklad ja som minule dal lajk na jednu podobnu stranku a ani mi o nej nikto nehovoril
CookieMonster
Dátum registrácie: 23.09.2010

Príspevokod užívateľa cayman » 01.05.2011

Nehovorim ze aj to sa nestava. Ale uz aj tu na fore boli temy "Pomozte mojej frajerke vyhrat .....". To je onicom podla mna..Ak nejake hlasovanie, tak na fore, kde kazdy moze dat 1 hlas najlepsiemu a bude to urcite clovek co ma zaujem o posilovanie.
Keď vstúpite do posilovne, sústreďte sa len na maximálny výkon. Akonáhle však máte tréning za sebou, zabudnite na cvičenie a radujte za zo života.
cayman
Odbornik
Dátum registrácie: 27.01.2008

Príspevokod užívateľa LeaR » 01.05.2011

pripajam sa podla mna su fb liky dobra capina, navrhujem bud stou najvtipnejsou foto ale dat niake sutazne otazky a ptm to vyhodnotit
If you want to do it - all you have to do is do it.

Nepalcujem si svoje príspevky!
LeaR
Moderator
Dátum registrácie: 10.08.2010

Príspevokod užívateľa rossi » 01.05.2011

Facebook je somarina...Co tak spravit sutaz napriklad kto najrychlejsie zje 500g (250g) tvarohu...tam maju sancu vyhrat vsetci a ti co sa posilnovaniu nevenuju tak sa do tej sutaze nezapoja lebo sa s tym nebudu srat (aj ti co su registrovani na fore)...Chcel by to nieco take co musi aj clovek spravit a nie len cakat,sediet pri PC a trafi ho nahoda
rossi
Dátum registrácie: 03.12.2009

Príspevokod užívateľa pejt » 01.05.2011

najlepsie by bolo ajtak spravit sutaz aka tu uz bola od Stillmassu ..proste nejake drepy,alebo bench alebo hoci len kluky na bradlach alebo co ...nech ludia co sa zapoja pre vyhru aj nieco spravia...
NO FATE! but what we make...
pejt
Borec
Dátum registrácie: 01.11.2009

Návrat na "Súťaže o výhry a rôzne Hlasovania, Ankety"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný