Súťaž o logo pre nový internetový magazín.

Zapoj sa do sutazi, hlasovani a vyhraj pekne ceny.

Re: Súťaž o logo pre nový internetový magazín.

Príspevokod užívateľa Focky » 20.03.2011

gratulujem chlapci
I don't know. I don't think I've ever known. I think sometimes you get it right the first time and then it defines your life. It becomes who you are.
What religion am I? I'm a practicing none of your fucking business.
Užívateľov profilový obrázok
Focky
Dátum registrácie: 13.08.2010
Cash on hand: Locked

Príspevokod užívateľa Magic » 20.03.2011

lol Magic beries to akosi vazne, kazdemu sa snazis najst na nete obrazok z ktoreho cerpal svoj namet, pri hlasovani si zas myslis ze budu sutaziaci podvadzat,.... tak strasne ti ide o tych 100 eur ? pretoze toto urcite nesuvisi s hlaskami typu "ja chcem pre forum len to najlepsie" .. za vsetkym hladas sutaz a rivalitu... pritom naozaj ide len o forum a jeho zviditelnenie...
Samozrejme, že to beriem vážne. živím sa grafikou. A ja nehladám tie obrázky, len sa inšpirujem a vidím, že ako sa inšpirujú iní. Nejde mi vôbec o tých 100 € to by som sem hádzal x obrázkov. Súťažil som s jedným návrhom.
Magic
Dátum registrácie: 01.03.2008

Príspevokod užívateľa Mustang » 20.03.2011

ber to sportovo, samozrejme upozornit mozes ze obrazok je z netu ale naco to rozvadzat ? ved kazdy si utvori svoj nazor. Ja som sem tiez nieco pridal ale to skor len tak. Photoshop sice celkom dobre ovladam ale kresleniu som sa nikdy nevenoval len tato tema ma trochu inspirovala aby som nieco skusal a trochu sa ucil v tomto smere :)
Nechoď tam, kam vedie cesta...namiesto toho choď tam, kde žiadna nieje a zanechaj stopu...
Mustang
Moderator
Dátum registrácie: 25.07.2006

Príspevokod užívateľa Pipač » 21.03.2011

sláva víťazom a česť porazeným, tak to už nechajte :)
pekná práca chalani (palec hore)
,,cesta je cieľ/cieľ je cesta"
Pipač
Dátum registrácie: 17.08.2007
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa TheDarkMucko » 21.03.2011

mne osobne sa paci sjm- praca... Backs dal sice jednoduche logo ale tak Steve vie co chce ;) kedze budu aj tricka tak take logo co dal sjm sa tam nehodi... je to na dlhu debatu, kazdy ma vlastny vkus... podla mna lock,lebo je to uz uzavrete ;) (steve rozhodni,nejdem lockovat tvoju temu :) ) vyhercom patri :022 a prehravajucim :010 (srandujem :D)
TheDarkMucko

Návrat na "Súťaže o výhry a rôzne Hlasovania, Ankety"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný