Facebook sutaz

Zapoj sa do sutazi, hlasovani a vyhraj pekne ceny.

Re: Facebook sutaz

Príspevokod užívateľa krajo » 21.02.2012

edit: uz som to nasiel :) celkom som spokojny z vyhercami :007
Vyska: 188 cm
Vaha: cca99 kg
Biceps: 43cm
Hrudnik: 125cm
BP: 4x6 100kg
DL: 4x6 150kg
Užívateľov profilový obrázok
krajo
Dátum registrácie: 16.03.2011
Cash on hand: Locked

Príspevokod užívateľa Steve76 » 27.04.2012

Blahozelam vyhercovi, losovalo sa na facebooku

Výherca získal pobyt:
• Pobyt začína večerou v deň príchodu (ubytovanie po 14 h) a končí raňajkami v deň odchodu (uvoľnenie izby pred 10 h)
• Wellness balíček: 1x klasická masáž chrbta 20 min., 1x parafango zábal, 1x jacuzzi vírivka

Toto získa hosť ako pozornosť hotela:
• šálka voňavej kávy na uvítanie v piatok popoludní (14 - 18 hod)
• večera pri sviečkach v piatok
• voľný vstup do hotelového krytého bazéna s vodou teplou 31 - 33 °C
• voľný vstup do hotelového fitness štúdia
• bicykel alebo Nordic Walking palice na pol dňa
• 1 hodina bowlingu (len v sobotu 16 - 17 hod) alebo 1 hodina biliardu
• bezpečnostná schránka v hotelovom trezore
• tanečný večer s hotelovým „Jump Bandom“ v piatok
• dlhšie používanie izby v deň odchodu bez príplatku (možné len po dohode s recepciou!)
• free wifi v celom hoteli i na izbách
• internetový kútik v hale s pripojením na internet zdarma
Link na pobyt:
http://www.hotelmaj.sk/pobyty/vikendove ... ss-vikend/" onclick="window.open(this.href);return false;
Odborník na doplnkovú výživu a CEO portálov: www.protein.sk, www.posilnovanie.sk, www.kulturistika.sk
Steve76
Odbornik
Dátum registrácie: 14.02.2011
Bolo mu ďakované: 8 krát
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa pepo88 » 27.04.2012

a kto je vyherca?
Je tažké si ísť za svojím cieľom,keď človek ešte vobec nevie čo chce,a aj tá najmenšia prekážka mu vie narobiť veľké problémy
https://www.facebook.com/PeterMuranOsobnyTrener?fref=ts
Sorry ak neodpisem na SS.Mam ich denne
pepo88
Moderátor: súťažný kulturista
Dátum registrácie: 05.01.2007

Príspevokod užívateľa Steve76 » 27.04.2012

a kto je vyherca?
je to na facebooku: R.Vasko z Nitry
Odborník na doplnkovú výživu a CEO portálov: www.protein.sk, www.posilnovanie.sk, www.kulturistika.sk
Steve76
Odbornik
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Steve76 » 09.05.2012

Kto poradi ako ziskat co najviac fanusikov na facebooku? Bude stedro odmeneny :-)
Steve76
Odbornik
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Focky » 09.05.2012

nejaka sutaz kde ludia musia sharovat photo a mat like na protein.sk aby boli zapojeny do sutaze a mohli vhrat napr. protein a potom jedneho vylosujete ale musi mat stale tu photo na nastenke , nespamuj mal nieco take
Naposledy upravil/-a Focky v 09.05.2012, upravené celkom 1 krát.
I don't know. I don't think I've ever known. I think sometimes you get it right the first time and then it defines your life. It becomes who you are.
What religion am I? I'm a practicing none of your fucking business.
Focky
Dátum registrácie: 13.08.2010

Príspevokod užívateľa Mischoko » 09.05.2012

Klasika... daj like, zdieľaj a vyhraj hento a tamto.. prví traja získavajú ponožky s logom atď. Ľudia sa chytia.. fotky by šli tiež, prípadne najviac funny/hardcore/čokoľvek video. Tiež by to možno chcelo nejakú upútavku na spôsob motivačného videa s nie moc umelou/nanútenou reklamnou vsuvkou. Myslím že je lepšie pri tvorbe reklamy sa orientovať primárne na zákazníka nie na to akú úžasnú firmu prezentujem. To isté aj s tým FB. Treba dať dobrý dôvod na like. Napr. budú vyžrebovaní 5ti, ktorí následne získajú jednorázovú zľavu 5-10% z celkovej ceny... atď.. tuším tu už niečo také bolo.. s tým logom a poukazom na nákup.
Mischoko
Dátum registrácie: 05.08.2010

Príspevokod užívateľa shadow » 09.05.2012

alebo sutaž že každy tyžden sa losuje o nejaky doplnok :007 aj ked je to odkukané :D
shadow
Moderator
Dátum registrácie: 09.11.2010

Príspevokod užívateľa Mischoko » 09.05.2012

alebo sutaž že každy tyžden sa losuje o nejaky doplnok :007 aj ked je to odkukané :D
To by šlo... každé 2-3 týždne natočiť video s miernym opisom určitého produktu.. len tak ležérne, nič extra seriózne... potom to postnúť na FB a kto likne a napíše naoriginálnejší koment vyhráva.
Mischoko
Dátum registrácie: 05.08.2010

Príspevokod užívateľa TheDarkMucko » 09.05.2012

Vytvorte aplikaciu,kde si kazdy bude moct vytvorit svojho kulturistu (chucka -chupachups) a kazdy Ronnie co bude mat najviac hlasov vyhra nejaku cenu...
Nothing is impossible, the word itself says 'I'm possible'!
TheDarkMucko
Dátum registrácie: 12.09.2011
Poďakoval: 1 krát

Príspevokod užívateľa Focky » 09.05.2012

cim jednoduchsia sutaz tym viac ludi ti pride,

E: ludia su lenivy , aj ja som lenivy , radsej sharnem foto ako nieco vytvarat hadat , alebo davat nekomu like na nieco a nemat z toho nic :) /moj nazor/
Naposledy upravil/-a Focky v 09.05.2012, upravené celkom 1 krát.
I don't know. I don't think I've ever known. I think sometimes you get it right the first time and then it defines your life. It becomes who you are.
What religion am I? I'm a practicing none of your fucking business.
Focky
Dátum registrácie: 13.08.2010

Príspevokod užívateľa TheDarkMucko » 09.05.2012

Kto napise koment vyhra protein :D v jednoduchosti je krasa
Nothing is impossible, the word itself says 'I'm possible'!
TheDarkMucko
Dátum registrácie: 12.09.2011
Poďakoval: 1 krát

Príspevokod užívateľa nitrix6 » 09.05.2012

kto naláka čo najviac svojích priateľov na like na Protein.sk ten vyhráva síce budú vo výhode tí čo majú viac priateľov ale tým lepšie pre protein.sk :)
................................
nitrix6
Dátum registrácie: 05.03.2010

Príspevokod užívateľa Ado008 » 09.05.2012

to je vsetko len spam a umelo pridani fanusikovia ... ja som skor za nejaku fungujucu aktivnu komunitu ...

cize : boli by nejaki moderatori co by pridavali obrazky , videa , rozne prispevky , ankety , diskusie , zabijali tam cas s komunikaciou s ludmi

ked sa dorobi ten casopis kulturistika tak by sa tam davali odkazy na clanky

rozne sutaze kludne aj o jeden vitamin alebo protak za nejaky obrazok , fotku , premenu , trening alebo jedalnicek

a ludia by sami hladali potom taku skupinu ... kazdy by sa nevedel dockat co tam pribudne ...

aj ked toto sa nezrealizuje hned a neprida hned 1000 fanusikov urcite to bude krajsia a kvlitnejsia cesta ako nutit spamovat ... kedze cele tie sutaze su len o spame ... ano biznis to je lepsi ALE !!!
"Ak z akéhokoľvek dôvodu hľadáš výhovorky prečo nedrepovať, očividne si steplalý alebo sa ti ešte nespustili semenníky do miešku."
Ado008
Moderator
Dátum registrácie: 18.08.2008
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Maxton » 12.05.2012

ak sa nemylim tak moje vsetky lajky sa mi zobrazuju na nastenke aj ked iny ludia niesu v tych skupinach, tiez ich vidia, takze toto je najjednoduchsia cesta k dalsim ludom, aby ti ludia na fb stranke lajkovali, im spravit jednoduchu sutaz, napr ze bude za tyzden pridanych 20 obrazkov na nastenku fb stranky protein.sk, a do sutaze o nejaku cenu sa zapoja ti, ktori z tych 20ich lajknu aspon 15 obrazkov...

to zaruci ze budu pravidelne lajkovat fotky a za tyzden je to vlastne pravidelna reklama, lebo ked sharnu jednu foto tak po par hodinach to bude viditelne az po dlhsom scrollovani a takto by sa reklama "aktualizovala" kazdy den dvakrat cely tyzden...

a to pocitanie lajkov pojde velmi jednoducho v exceli cize to by som spravil aj ja
Naposledy upravil/-a Maxton v 12.05.2012, upravené celkom 2 krát.
I povstal cvik z rodu základných a sľúbil krivým, že sa narovnajú, slabým, že zosilnejú, chudým, že priberú... I riekol pred davom zhromaždených ľudí : "Verte vo mňa, cvičte ma, lebo bude požehnaný každý, kto ma okúsi!
Maxton
Dátum registrácie: 16.03.2009

Návrat na "Súťaže o výhry a rôzne Hlasovania, Ankety"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný