Facebook sutaz

Zapoj sa do sutazi, hlasovani a vyhraj pekne ceny.

Re: Facebook sutaz

Príspevokod užívateľa Dante Flyshit » 28.11.2011

Mňa napadlo vyskúšať nadvíhať čo najviac kg v určitom časovom limite. Príklad 1 : urobím 15 op. so 70 kg = nadvíhal som 1050 kg. Príklad 2 : urobím 8 op. so 130 kg = je mi to hovno platné lebo je to len 1040 kg :lol:. Podľa mňa by sa mohli uchytiť aj " kondičáci " + by to bolo trochu aj o taktike, nielen o hrubej sile.
Dante Flyshit
Dátum registrácie: 22.12.2009
Cash on hand: Locked
Bolo mu ďakované: 3 krát

Príspevokod užívateľa Mrto » 28.11.2011

No, povedal by som že to je súťaž skôr na výdrž kedže velké váhy ti tu moc nepomôžu.
BTW: http://www.youtube.com/watch?v=v-OkR5dhLpw" onclick="window.open(this.href);return false; 6000kg
Mrto
Dátum registrácie: 03.05.2010

Príspevokod užívateľa slim_shady » 28.11.2011

Ta fotka sa mi zda dobry napad ALE... Pokial steve nechce ponat dalsiu sutaz ako marketingovy tah (vsetci vieme ze tato bola a predpokladam ze nikto mu to nezazlieva iba spojil prijemne s uzitocnym) tak by sa mala vybrat porota napr. moderatori tu na fore a ti by vybrali medzi sebou. Tak by to bolo fer a nie podla poctu priatelov.
Paci sa mi aj bikerov napad s 3mi cvikmi. Najlepsie by bolo s % BW nech je to vyrovnane aj ked zaciatocnici budu urcite znevyhodneni ale nenapada ma na toto ziadne riesenie.
slim_shady
Dátum registrácie: 04.02.2010
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Ado008 » 28.11.2011

no nechcel som sa tu do toho miesat kedze je to stevova vec aku da sutaz a my mozme byt len vdacni ak vobec nejaku da ale ...

zato ze vecsina z vas je slabych ( vratane mna ) ze by som nevyhral silovu sutaz... tak preto chcete len vytrvalostne sutaze ... a je to zasa nefer voci trojbojarom ... ale to vam je jedno ... ten kto je na fb kratsie registrovany ma tiez mensiu sancu na vyhru ako ten co je tam dlho a ma 300 priatelov ... to iste aj s cvicenim ... kto cvici kratsie ma mensiu sancu ak ten co cvici dlhsie ... je to len nasa neschopnost ze sme zacali neskoro cvicit a slabo cvicime : ) ...

proti nikomu nic ale vzdy bude niekto znevyhodneny ... a raz je taka sutaz a raz taka... raz sa nepaci jednemu raz druhemu... nuz su podmienky a pravidla sutaze a tym to konci... treba makat a skusat stastie...

no a k veci ... osobne sa mi zda skor ferovejsie mzono keby bola silovo - vytrvalostna sutaz... keby niekto kto tomu rozumie vymyslel system hodnotenia kde by boli maximalky , a aj maximalne pocty opakovani , mozno by mohol byt zohladneny aj vek a vaha ... kazdy by mal svoju aj silnu aj slabu stranku ... neviem no nemam skusenosti so sutazami a je tazke spravit fer sutaz pre kazdeho... a zasa by toto bola aj zloztejsia sutaz , ale mozno by stala za to ...
"Ak z akéhokoľvek dôvodu hľadáš výhovorky prečo nedrepovať, očividne si steplalý alebo sa ti ešte nespustili semenníky do miešku."
Užívateľov profilový obrázok
Ado008
Moderator
Dátum registrácie: 18.08.2008
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa krajo » 29.11.2011

jedina ferova sutaz voci kazdemu by bola asi o najdlhsiu cicinu :) suhlasim ze vzdy bude niekto znevyhodneny ale treba tie nevyhody minimalizovat, teda urobit sutaz pre vecsinu.
aby som nebol ot. Nahrat video z produktom z protein.sk . predstava je asi takato. das si nejaku pumpu ,pride strih a teraz uryvok ako pumpujjes biceps , uryvok ako pumpujes triceps a nakoniec len nejake heslo a napist Protein. alebo zostrihy tvrdeho treningu , tvrda hudba do toho a nakoniec si das protein a tiez nejake heslo k tomu a Protein.sk.
hlavnou podmienkou by bolo aby ucinkoval sutaziaci a aby propagoval produkt z protein.sk a dalsou cas 90 sekund aby sa nepozeral na cely vas trening a o kvalite a vypovednej hodnote môze rozhodovat steve.
teraz vyhody.
tuto sutaz môzu hrat aj slaby aj tucny aj namakany. tucny zrejme nebude cvicit brusaky ale da si nejake drepy alebo DL . namakany bude pumpovat bicaky a slabemu môzu na BP zdvihat cinku dvaja kamarati po stranach cinky :) vsetko je dovolene . jedine tri podmienky su -vlastne vystupovanie - produkt z protein.sk a dlzka videa max.90 sekund
môzete prejavit aj svoje herecke nadanie aj svoju kreativitu a nejde len o silove alebo objemove vykony.
Vyska: 188 cm
Vaha: cca99 kg
Biceps: 43cm
Hrudnik: 125cm
BP: 4x6 100kg
DL: 4x6 150kg
krajo
Dátum registrácie: 16.03.2011

Príspevokod užívateľa Dante Flyshit » 29.11.2011

No, povedal by som že to je súťaž skôr na výdrž kedže velké váhy ti tu moc nepomôžu.
BTW: http://www.youtube.com/watch?v=v-OkR5dhLpw" onclick="window.open(this.href);return false; 6000kg

Veď som písal že v určitom časovom limite, Pepo to robil pomerne dlho + keď si uvedomíš výkonnostný priemer tohto fóra a výkonnosť Pepa tak to je " trochu " rozdiel, napr. ja by som nedal možno ani 20, nie to ešte 120 OMG :lol:.

Krajo - nič v zlom, ale podľa mňa je to také " otrepané ", v podstate každá reklama taká je, resp. bola (borec si dá zázračný prášok, zábery z posilky kde maká jak drak, príp. holywoodsky úsmev na konci :lol:).
Dante Flyshit
Dátum registrácie: 22.12.2009
Bolo mu ďakované: 3 krát

Príspevokod užívateľa krajo » 29.11.2011

ide o sutaz ,nie o to aby si vyrobil reklamu na old spice . keby si vedel byt originalny tak by to otrepane mozno nebolo.vyplakavate ze je vsetko nefer tak ako to chces inak riesit? mne sa zda otrepane hladat stale nejake sposoby zdvyhat cinky. jeden napise BP druhy Drepy treti napise BP na cas a stvrty maximalnu vahu a stale sa to toci okolo toho isteho.
krajo

Príspevokod užívateľa shadow » 29.11.2011

Krajo má v tomto pravdu,
pokial chcete sútaž ktorá by bola fér tak to nemôže byť sútaž silová, vytrvalostná alebo porovnávanie postáv lebo tam má vždy niekto na vrch. Aj ked je to škoda pretože protein.sk je eshop ktorý podporuje práve tieto disciplíny.

Pokial by mal byť každý na jednej "latke" aby to bolo fér, jediné takto možné je losovanie lebo tam to náhodne vyberie počítač kto je výherca. Môže to vyhrať aj 50 kilový začiatočník alebo 100 kilový borec.

Ten nápad Krajo nieje zlý, nemám mu čo vytknúť, ale pre niektorých by to možno bolo nefér lebo nemajú kameru, nemajú nápady atd ale to sú už veci ktoré sa daju rýchlo vyriešiť, nie ako napríklad taká sila. Tým nechcem tvoj nápad poddrbať, práve naopak :007
shadow
Moderator
Dátum registrácie: 09.11.2010

Príspevokod užívateľa Maxton » 01.12.2011

kedze idu Vianoce, tak by sutaz mohla mat nieco spolocne s Vianocami ... jedna disciplina by bola fotky, druha videa, a Steve by vybral zo 2 fotky/videa , ktore spajaju posilnovanie, stranku protein.sk a Vianoce .... a je uz jedno ci by bola fotka intelektualna, ci zabavna, ci smutna ci aka... jednoducho originalna... a pri teme Vianoce si myslim ze je vela co ponuknut a fotky/videa budu naozaj roznorode ... a ludom sa tematika Vianoc paci nech uz je to spojene s cimkolvek cize to bude este k tomu taka nenutena reklama, ktoru by aj ludia co neposiluju, rozsirovali.... lebo Vianoce

(samozrejme ta sutaz je myslena na facebooku)

a sutaz sa vyhodnoti nejakeho 20.12. nech to ma vitaz doma do Vianoc
I povstal cvik z rodu základných a sľúbil krivým, že sa narovnajú, slabým, že zosilnejú, chudým, že priberú... I riekol pred davom zhromaždených ľudí : "Verte vo mňa, cvičte ma, lebo bude požehnaný každý, kto ma okúsi!
Maxton
Dátum registrácie: 16.03.2009

Príspevokod užívateľa maxxxmato » 07.12.2011

... keby niekto kto tomu rozumie vymyslel system hodnotenia kde by boli maximalky , a aj maximalne pocty opakovani , mozno by mohol byt zohladneny aj vek a vaha ...
staci to prepocitat na reshlove body a mas to spravodlive moze 60 kilovy porazit v maximalke 100kiloveho ,... najdi na http://www.awpc-slovakia.com" onclick="window.open(this.href);return false;
maxxxmato
Dátum registrácie: 23.12.2008

Príspevokod užívateľa krajo » 08.12.2011

ale vecsina zrejme nemysly vahovy rozdiel ako taky ale rozdiel medzi zaciatocnikom a profikom. ked si porovnate cloveka ktory je zaciatocnik ,ma 60 kg a vysku 185 cm a zabehnuteho makaca, ktory ma tiez 60kg lenze vysku 170 cm tak je uplne jasne kto vyhra.
ja by som napriklad tiez nemal sancu v trojboji kedze pri mojej vyske z 95 kilami keby idem na sutaz tak by v mojej kategorii boli nizsi borci s tou istov vahou na ktorych by som sa nechytal.
to sa teraz nestazujem ,len som chcel nacrtnut preco je take zlozite vymysliet spravodlivu sutaz uplne pre kazdeho. :)
krajo

Príspevokod užívateľa rossi » 24.12.2011

Teraz mi napadla taka crazy sutaz.
Bola by to sutaz s NAJVTIPNEJSOU (kulturistickou) FOTKOU na temu: VIANOCE :)
Zrobila by sa jedna tema,kde by sme uploadovali fotky (cisto iba fotky ziaden spam) a tam by uzivatelia TOHTO FORA davali svoje like-y,tomu cia fotka sa mu najviac paci (moze dat aj 2,3, aj vsetkym).
Je to sutaz aj na zabavu aj na kreativitu aj na chcelosti a tyka sa to aj posilnovania (o com je toto forum)...
Sutaz by mohla trvat dajme tomu do noveho roka :)
rossi
Dátum registrácie: 03.12.2009

Príspevokod užívateľa booboo » 28.01.2012

Pisem ohladom aktualne sutazi na FB
ako sa rozhodne o vitazovi?
a este jedna otazka ak je tam poukaz na nakup v hodnote 200 eur nebolo by lepsie dat ho napriklad 100 eur prvemu 60 druhemu a 40 tretiemu?
bude to lepsie jak pre sutaziacich, vacsia sanca vyhrat, ale aj pre vas v obchode, lebo budete mat viac zakaznikov...
"Překážky se stavějí do cesty obyčejným lidem proto, aby se z nich stali lidé neobyčejní."
booboo
Dátum registrácie: 29.05.2011

Príspevokod užívateľa krajo » 29.01.2012

dufam ze to bude rozhodovat majitel alebo nejaky zainteresovany ludia a nie zas like. ked si porovnam niektorych co tam maju 100 , 200, 400 likov a ludi co tam maju chodar aj 10-30 tak by to bolo vrcholne nespravodlive a ked ich porovnam tak tiez neverim ze niektory vobec nakupuju nejake suplementy :roll:
mohly byt radsej vecne ceny ako proteiny a pod. a viac cien :)
krajo

Príspevokod užívateľa pejt » 29.01.2012

krajo suhlasim..
Steve tam pisal nieco take ze sa to mozno hodi sem na forum a tu sa bude hlasovat..to by bolo celkom ok si myslim!
ano presne tak dame to tu na forum alebo na facebook ked tam bude fungovat aplikacia (alebo vyberiem ja ,uvidim podla casu a moznosti) ..a vyberu to ludia...so sutazmi je to tazko,,,vzdy sa niekto stazuje a vzdy niekomu nieco nevyhovuje...
NO FATE! but what we make...
pejt
Borec
Dátum registrácie: 01.11.2009

Návrat na "Súťaže o výhry a rôzne Hlasovania, Ankety"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný