Facebook sutaz

Zapoj sa do sutazi, hlasovani a vyhraj pekne ceny.

Re: Facebook sutaz

Príspevokod užívateľa rossi » 26.11.2011

kto by mal nejaky facebookovy napad sem snim bude odmeneny... :idea:
shadow-ke hyris aktivitou vo vymyslani sutazi aby si dostal tu odmenu.Ale menej je niekedy viac nemusis napisat teraz 5 stran len s tvojimi napadmi na sutaz ...
Užívateľov profilový obrázok
rossi
Dátum registrácie: 03.12.2009
Cash on hand: Locked

Príspevokod užívateľa shadow » 26.11.2011

dostal som šancu vyjadiť sa a MOŽNO mať za to aj odmenu, tak prečo by som ju nevyužil?

ak ti to vadí, to už môj problém nieje, mám šancu, tak ju využívam, to že ty tak nerobíš je tvoje rozhodnutie a s toho plynie že sme každý iný :007

btw: nezapísal som ani pol strany nápadmi na sútaž, dal som 4 návrhy, pejt dal 3...

edit: jo podte do mna, ešte stale mam malo palcov dole :roll: človek sa tu už ani nemôže vyjadriť svojím spôsobom lebo to nieje spôsob vačšiny tak bude zdisovaný

ja som už na predošlej strane písal ešte pred tym než bola nejaka odmena že aky je moj nazor na idealnu sútaž, napady som mal už aj vtedy, ako som písal napady som mal, ale načo sa ja tu vlastne obhajujem aj tak si pôjdete proti mne, nikto z vas ma osobne nepozna čiže nevie v skutočnosti nič o tom prečo to robím a aky vlastne som takže už by stačilo dosť na túto temu že prečo ich davam 5000... (pri tom som dal len o jeden menej ako pejt ;) ), radšej napíšte nejake navrhy ako zbytočne hovoriť že ich davam vela, to bude o dosť užitočnejšie
Naposledy upravil/-a shadow v 27.11.2011, upravené celkom 2 krát.
shadow
Moderator
Dátum registrácie: 09.11.2010

Príspevokod užívateľa LeaR » 27.11.2011

keď sa jedná o odmenu každý sa ide pretrhnúť, keby steve nenapíše že niekoho odmení tak o tejto téme sa ani nevie :D ale nie ja to beriem, moj názor je taký že fb súťaže sú nanič naj by bolo keby je tu na fóre, samozrejme o tom rozhoduje admin
If you want to do it - all you have to do is do it.

Nepalcujem si svoje príspevky!
LeaR
Moderator
Dátum registrácie: 10.08.2010

Príspevokod užívateľa shadow » 27.11.2011

čo takto spraviť nejakú tímovú sútaž? 2-3 členné skupinky a dostali by jednu výhru napríklad poukážku na 400€

ale velmi ma nenapadá aká sútaž by to mala byť, iba také tuctové jednoduché ako odfodte sa a najoriginalnejší vyhrávajú

budem nad tým rozmýšlať možno ma napadne nejaká tímová šajba,

ak by niekoho napadlo niečo píšte
shadow
Moderator

Príspevokod užívateľa biker6565 » 28.11.2011

a co tak spravit skor sutaz v ktorej by sa porovnaval vykon sutaziacich a nie to, komu kolko priatelov da like?
moj napad na sutaz:
sutaz by mohla byt zlozena napr. z 3och cvikov, z kazdeho cviku by bolo treba spravit povedzme 50 opakovani a porovnaval by sa konecny cas jednotlivych sutaziacich, kedze by cviky boli 3 tak by sutaz nebola zamerana iba na jednu partiu
The road to the top is always uphill.
If you want to win, you will find a way.
biker6565
Dátum registrácie: 25.04.2011

Príspevokod užívateľa nitrix6 » 28.11.2011

no ale ako to spraviť aby to bolo vyrovnané ?? niaky Powerlifter s 30Kg spraví veľa opakovaní ale niaky začiatočník nemá šancu :(
................................
nitrix6
Dátum registrácie: 05.03.2010

Príspevokod užívateľa shadow » 28.11.2011

biked tie vykony už boli, ale nie v takomto štyle že 3 cviky

to nieje zlý nápad, ale musel by spraviť napr 50 opakovaní s 50%bw a tam už vznikajú tie nevyrovnanosti ako hovorí nitrix že by to skôr bolo pre silných ludí a začiatočníci nemajú šancu

ale dalo by sa to rozdelit na vyškove a vahove kategorie aj ked stale su tam nevyhody pre začiatočnikov :007
shadow
Moderator

Príspevokod užívateľa biker6565 » 28.11.2011

tak kazdy zaciatocnik je znevyhodneny, ved kazdy kto zacina tak neurobi vela opakovani, alebo netlaci velke vahy, keby tie cviky boli s vlastnou vahou alebo iba s nejakou malou tak by to zvladol aj zaciatocnik
The road to the top is always uphill.
If you want to win, you will find a way.
biker6565
Dátum registrácie: 25.04.2011

tak kazdy zaciatocnik je znevyhodneny, ved kazdy kto zacina tak neurobi vela opakovani, alebo netlaci velke vahy, keby tie cviky boli s vlastnou vahou alebo iba s nejakou malou tak by to zvladol aj zaciatocnik
no pravdaže, keby bola napr sútaž bench 60% svojej vahy začiatočník by bol napríklad troška tučnučký a mal by povedzme 80kg tak to ma 48kg na bech a vela s tym nedá, pri čom napr taky walker ma 70kg to je 42KG a s tym by tlakoval do večera

ale keby bolo tak ako píšeš ty že s vlastou vahou dajme tomu drep, tak začiatočník by síce spravil vela opakovaní, zvladol by to, ale niekto kto cvičí drepy s 150kg by nadrepoval o dosť viac

chcem povedať že je jedno či je sutaž s vlastou vahou alebo s činkami, vždy su začiatočnici znevyhodneny oproti pokročilejším, a to treba nejak opatriť, nuž ale kto vie ako
shadow
Moderator

Príspevokod užívateľa Koláč » 28.11.2011

Shadow-ke, mas nejaku zlomeninu alebo tak? Dneska 10 príspevkov, včera 18... a ani jeden v tejto téme podľa mna nemá výpovednú hodnotu.

Aby som nebol OT: Súťaž o najvtipnejšiu fotku, najvtipnejšia (alebo najlepšia) fotoreklama pre Protein.sk, alebo najlepšia fotoreklama (poster) na určitý produkt
Nič sa ti nedarí, nič ti nejde? Daj si sustanon, ono ťa to prejde.
Koláč
Dátum registrácie: 28.03.2010
Kontaktovať užívateľa:

nie Koláč, len mám čas

no pokial správne pozerám, všetko som písal k téme, a písal som svoj názor, je to snad proti pravidlám?
ak ti to vadí, tak to mi je lúto ale to už môj problém nieje

edit: pejt, ja tie nápady môžem dávať do jedného topicu, len potom ked to budem stále editovať tak to zapadne a možno si ani nikto nevšimne že to editujem, možno ako pri tejto editacii si nevšimneš že osm ti odpísal lebo ti nepríde upozornenie, snad sa chápeme :007
Naposledy upravil/-a shadow v 28.11.2011, upravené celkom 1 krát.
shadow
Moderator

Príspevokod užívateľa pejt » 28.11.2011

mohol si sa radsej poriadne zamysliet napisat zo 10 napadov na sutaz do jedneho prispevku a hotovo .. toto je zas moj nazor ..ale som rad ze aspon niekto tu dava tie napady :)..

biker taku sutaz by som bral!
NO FATE! but what we make...
pejt
Borec
Dátum registrácie: 01.11.2009

Príspevokod užívateľa Dante Flyshit » 28.11.2011

Mňa napadlo vyskúšať nadvíhať čo najviac kg v určitom časovom limite. Príklad 1 : urobím 15 op. so 70 kg = nadvíhal som 1050 kg. Príklad 2 : urobím 8 op. so 130 kg = je mi to hovno platné lebo je to len 1040 kg :lol:. Podľa mňa by sa mohli uchytiť aj " kondičáci " + by to bolo trochu aj o taktike, nielen o hrubej sile.
Dante Flyshit
Dátum registrácie: 22.12.2009
Bolo mu ďakované: 3 krát

Príspevokod užívateľa Mrto » 28.11.2011

No, povedal by som že to je súťaž skôr na výdrž kedže velké váhy ti tu moc nepomôžu.
BTW: http://www.youtube.com/watch?v=v-OkR5dhLpw" onclick="window.open(this.href);return false; 6000kg
Mrto
Dátum registrácie: 03.05.2010

Príspevokod užívateľa slim_shady » 28.11.2011

Ta fotka sa mi zda dobry napad ALE... Pokial steve nechce ponat dalsiu sutaz ako marketingovy tah (vsetci vieme ze tato bola a predpokladam ze nikto mu to nezazlieva iba spojil prijemne s uzitocnym) tak by sa mala vybrat porota napr. moderatori tu na fore a ti by vybrali medzi sebou. Tak by to bolo fer a nie podla poctu priatelov.
Paci sa mi aj bikerov napad s 3mi cvikmi. Najlepsie by bolo s % BW nech je to vyrovnane aj ked zaciatocnici budu urcite znevyhodneni ale nenapada ma na toto ziadne riesenie.
slim_shady
Dátum registrácie: 04.02.2010
Kontaktovať užívateľa:

Návrat na "Súťaže o výhry a rôzne Hlasovania, Ankety"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný