Muscle Pharm

Re: Muscle Pharm

Príspevokod užívateľa lofas » 20.02.2014

takže mam to doma už dlho ale dnes som prvý krát otvoril arnold iron pump...

napíšem asi len tolko že chuť nič moc..
rozpustnosť tiež nič moc..
napumpovanie extremne, strašne bolestivé no zároven krásne
energia hodnotim 80/ 100% , čo asi z 18tich pump čo som vyskušal je druha najlepšia.. vlastne aj durhá funkčná.. ostanté mi energiu/stimul nikdy nedavali..

zvyšok skopirujem z logu lebo sa mi nechce rozpisovať

"dnes pred treningom predtreningovka iron pump, rovno dve odmerky... zapil som to smaozrejme kávou.. do 5 min svrbenie.. čo je pohoda z beta alaninu klasika ale nikdy som nemal takk rýchly nastup. asi o 7 minut som cely zčervenal napuchli mi strašne očne viečka.. som vyzeral ako keby ma doštipala osa.., total stavy točky, udychanosť..
doteraz mi žiadna pumpa ani pri 3 nasobnych dávkach niečo pod,. neurobila.. praveže vačšinou som ani necitil nič..
počas treningu koncentrácia nahovno,.,., energia dosť dobrá čo sa mi pri pumpach nestáva... toto je asi druha pumpa čo mi dala nabudenie.. asi z 18 odskušanych.., napu povanie brutálne až kruto bolestivé..
cestu do posilky si ani moc nepamatam totálne odjebaný som bol. po treningu som na krabičku napisal extremne silné a odložil na lepšie časy ked bduem silovo ťahať..
lebo na benche a drepy mi tie stimulanty nerobia dobre.. nemam potom kvalitné sustredenie čo sa odrazilo aj na dnešku. "

zatlačil som si nové PR-.ko na bench 152,5kg, ale nemylsim si že vdaka tomu , práveže soms a zle koncentroval a šlo mi to horšie.. ale pred mrtvolou si ju niekedy ešte dám, uvidíme

ak by niekto chcle vidieť prensejšie opisu z treningu
http://forum.ironfactor.cz/viewtopic.ph ... 978#197978
only Belt240-185-310

Tesťak,methyl,metan,halo
Pre mňa to je stále málo
Niesom žiadny pokemon
Pridám drostu,boldenon.
Keď budem chcieť trochu zmenu
Bodnem si pár gramov trenu.
do PCT trochu í-čka
skočí po mne každá pi*ka
Užívateľov profilový obrázok
lofas
Dátum registrácie: 26.01.2011
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 24 krát
Bolo mu ďakované: 17 krát

Príspevokod užívateľa pepo88 » 21.02.2014

ja prave potrebujem tu koncentraciu :) pumpovanie nieje u mna prvorade, ja hodnotim pumpy hlavne po psychike co somnou spravia :)
Je tažké si ísť za svojím cieľom,keď človek ešte vobec nevie čo chce,a aj tá najmenšia prekážka mu vie narobiť veľké problémy
https://www.facebook.com/PeterMuranOsobnyTrener?fref=ts
Sorry ak neodpisem na SS.Mam ich denne
pepo88
Moderátor: súťažný kulturista
Dátum registrácie: 05.01.2007

Príspevokod užívateľa tomas1987 » 18.03.2014

Iron pump
No mne to nejak extra neslapalo.pri jednej odmerke nabudenie fajn,pocas treningu lepsia koncentracia sa mi zda.pumpa ale u mna dost slaba.. Prichut melon mi vobec nesadla.je dost povedal by som stiplava.skusal som aj viac vody,bolo to o nieco lepsie ale zasa som mal plne crevo vody.u mna je top C4ka.aj chut aj ucinok akurat som do toho daval este AAKG od biotechu.
Zajtra mi ma prist aj lron dream.tak vyskusam a napisem.
Od MP inak creatin si pochvalujem a stary assault bol tiez bombasticky.pre mna lepsi ako Iron pump

Btw.pokial viem tak v iron pump nieje beta alanin.ci?lebo ja som ziadne svrbenie charakteristicke pre alanin nemal...
tomas1987
Dátum registrácie: 17.03.2014

Príspevokod užívateľa Pepan07 » 23.04.2014

takže mam to doma už dlho ale dnes som prvý krát otvoril arnold iron pump...

napíšem asi len tolko že chuť nič moc..
rozpustnosť tiež nič moc..
napumpovanie extremne, strašne bolestivé no zároven krásne
energia hodnotim 80/ 100% , čo asi z 18tich pump čo som vyskušal je druha najlepšia.. vlastne aj durhá funkčná.. ostanté mi energiu/stimul nikdy nedavali..

zvyšok skopirujem z logu lebo sa mi nechce rozpisovať

"dnes pred treningom predtreningovka iron pump, rovno dve odmerky... zapil som to smaozrejme kávou.. do 5 min svrbenie.. čo je pohoda z beta alaninu klasika ale nikdy som nemal takk rýchly nastup. asi o 7 minut som cely zčervenal napuchli mi strašne očne viečka.. som vyzeral ako keby ma doštipala osa.., total stavy točky, udychanosť..
doteraz mi žiadna pumpa ani pri 3 nasobnych dávkach niečo pod,. neurobila.. praveže vačšinou som ani necitil nič..
počas treningu koncentrácia nahovno,.,., energia dosť dobrá čo sa mi pri pumpach nestáva... toto je asi druha pumpa čo mi dala nabudenie.. asi z 18 odskušanych.., napu povanie brutálne až kruto bolestivé..
cestu do posilky si ani moc nepamatam totálne odjebaný som bol. po treningu som na krabičku napisal extremne silné a odložil na lepšie časy ked bduem silovo ťahať..
lebo na benche a drepy mi tie stimulanty nerobia dobre.. nemam potom kvalitné sustredenie čo sa odrazilo aj na dnešku. "

zatlačil som si nové PR-.ko na bench 152,5kg, ale nemylsim si že vdaka tomu , práveže soms a zle koncentroval a šlo mi to horšie.. ale pred mrtvolou si ju niekedy ešte dám, uvidíme

ak by niekto chcle vidieť prensejšie opisu z treningu
http://forum.ironfactor.cz/viewtopic.ph ... 978#197978
podla mna rozpustnost TOP...ja som to mal v šejkry a aj chut mi sadla mam fruit punch :) a tie stavy vobec nic akurat napumpovanie super a aj chut do makania
"Neúspech je kľúčom k úspechu. Každá chyba nás niečomu naučí."
Pepan07
Dátum registrácie: 05.05.2010
Poďakoval: 2 krát
Bolo mu ďakované: 1 krát

Príspevokod užívateľa miro911 » 15.05.2014

iron whey- chut cokolada,rozpustnost paradna,husty,moje hodnotenie 10/10.strasne mi pripomina este stary myofusion od gaspari.
miro911
Dátum registrácie: 27.02.2012

Príspevokod užívateľa Ján Moravčík » 18.05.2014

iron whey- chut cokolada,rozpustnost paradna,husty,moje hodnotenie 10/10.strasne mi pripomina este stary myofusion od gaspari.
to je pozitivna sprava, stary myofusion mal vela priaznivcov, potom ako prisli nove edicie, to islo dolu vodou...
Ján Moravčík
Dátum registrácie: 25.04.2011

Príspevokod užívateľa aTTack_ » 11.06.2014

ako ideálne rozpustiť http://www.protein.sk/e-1897-creatine---muscle-pharm ? okrem horúcej vody..lebo keď to hodím iba do shakera tak mám pocit,že sa to nerozpustilo a všetko "chutné" ostalo na spodu :D
aTTack_
Dátum registrácie: 05.05.2011

Príspevokod užívateľa pepo88 » 12.06.2014

tak vyplachni a vypi znovu :) kreatin sa velmi zle rozpusta, ja robim tak, ze dam deci vody, kruzim s poharom a hned pijem.. potom este vyplachnem
Je tažké si ísť za svojím cieľom,keď človek ešte vobec nevie čo chce,a aj tá najmenšia prekážka mu vie narobiť veľké problémy
pepo88

Príspevokod užívateľa aTTack_ » 12.06.2014

jaj a nebudem mať sračku ako pri mono? :D lebo keď som ho nemal dobre rozpustený tak bolo zle nedobre :D
aTTack_
Dátum registrácie: 05.05.2011

Príspevokod užívateľa pepo88 » 13.06.2014

urcite to nebolo tym ze nebol dobre rozpusteny :)
pepo88

Príspevokod užívateľa Ján Moravčík » 13.06.2014

klasicky monohydrat casto sposobuje zaludocne, teda traviace problemy. Je nestaly a slabo vstrebatelny.
Ján Moravčík
Dátum registrácie: 25.04.2011

Príspevokod užívateľa heartattack » 14.06.2014

-_- presne treba si kupit extra Brutal Total Fatal kretaín za 50e ktory ma rovnaký alebo horší učinok ako klasicky monohydrat
Fuck skinny get huge...
heartattack
Dátum registrácie: 05.06.2014
Bolo mu ďakované: 1 krát

Príspevokod užívateľa juro51 » 01.07.2014

Chcel by som skusit Assault no nasiel som 3 druhy: 736g, 435g a 1380g. Ktory je lepsie kupit?
juro51
Dátum registrácie: 14.02.2012

Príspevokod užívateľa m3t4L_m4n » 01.07.2014

Ja si dávam kreatín monohydrát (creapure) na lyžičku a zapijem vodou. Neseriem z toho, možno zo začiatku trochu (rozumej prvé dva dni) ale inak pohoda. Rospúšťať sa mi to nechcelo a aj tak sa nikdy nerozpustil úplne.

Inak k téme. Máte niekto skúsenosť so spaľovačom tuku MP Arnold Iron Cuts? Dlho som nemal spaľovač a chcel by som trošku nakopnúť metabolizmus a spaľovanie tak by ma zaujímali nejaké skúsenosti. Navyše sa mi zdá, že cena je ok.
"The best activities for your health are pumping and humping." A. Schwarzenegger
m3t4L_m4n
Dátum registrácie: 28.04.2013

Príspevokod užívateľa matus24 » 06.08.2014

zdravim..chcem sa spytat co si myslite o creatine od MP ??
matus24
Dátum registrácie: 23.07.2014

Návrat na "Recenzie, skúsenosti jednotlivých značiek doplnkovej výživy (doplnková výživa, novinky na trhu)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní