Muscle Pharm

Re: Muscle Pharm

Príspevokod užívateľa Steve76 » 08.10.2014

Combat Protein + Fľaša Zadarmo - Muscle Pharm
http://www.protein.sk/e-1536-combat-pro ... scle-pharm
Prílohy
IMG_5720.JPG
IMG_5720.JPG (119 KiB) 2577 zobrazení
Odborník na doplnkovú výživu a CEO portálov: www.protein.sk, www.posilnovanie.sk, www.kulturistika.sk
Užívateľov profilový obrázok
Steve76
Odbornik
Dátum registrácie: 14.02.2011
Cash on hand: Locked
Bolo mu ďakované: 5 krát
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Steve76 » 08.10.2014

100 % Casein Combat - Muscle Pharm
Teraz Zadarmo 2 x 35 g vzorka proteínu: Combat Protein Powder - Muscle Pharm
http://www.protein.sk/e-2725-100--casei ... scle-pharm
Prílohy
IMG_5721.JPG
IMG_5721.JPG (175.66 KiB) 2577 zobrazení
Odborník na doplnkovú výživu a CEO portálov: www.protein.sk, www.posilnovanie.sk, www.kulturistika.sk
Steve76
Odbornik
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Dooke59 » 02.03.2015

Chcem sa opýtať či je lepší Arnold Iron Cre3 - Muscle Pharm alebo Creatine - Universal Nutrition. Neviem sa medzi nimi rozhodnut. Prosim o pomoc.
Dooke59
Dátum registrácie: 02.03.2015

Príspevokod užívateľa Steve76 » 05.03.2015

Chcem sa opýtať či je lepší Arnold Iron Cre3 - Muscle Pharm alebo Creatine - Universal Nutrition. Neviem sa medzi nimi rozhodnut. Prosim o pomoc.
Ja odporucam Muscle Pharm
Steve76
Odbornik
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa redrock » 16.06.2015

Chcem sa opýtať, má dakto skúsenosti s tovarom ked neni taký sypký ? konkrétne s Assault NEW - Muscle Pharm? došiel mi taký hrudkovaný, volal mi aj majitel stránky a vravel, že on to sám používa že tá konzistencia nemá žiadný vplyv na účinok produktu.
redrock
Dátum registrácie: 07.04.2015

Príspevokod užívateľa homar » 16.06.2015

však ak ti to ide v šejkri rozmiešať tak nerieš...
R.C.: “Train harder and grow bigger.”
homar
Dátum registrácie: 29.05.2008
Poďakoval: 32 krát
Bolo mu ďakované: 23 krát
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa pepo88 » 18.06.2015

akurat mi kamarat dal napalm, ze ho nechce.. tak ho davkujem tak, ze trham hrudky :lol:
Je tažké si ísť za svojím cieľom,keď človek ešte vobec nevie čo chce,a aj tá najmenšia prekážka mu vie narobiť veľké problémy
https://www.facebook.com/PeterMuranOsobnyTrener?fref=ts
Sorry ak neodpisem na SS.Mam ich denne
pepo88
Moderátor: súťažný kulturista
Dátum registrácie: 05.01.2007

Príspevokod užívateľa vinchenzogt » 14.02.2016

IRON WHEY uz mal niekto? chutovo a rozpustnostou je to ake?
vinchenzogt

Príspevokod užívateľa mtko » 15.02.2016

ja mám vanilku, na protein.sk bol za 36€, chuť je velmi dobrá aj rozpustnosť.. ale aj tak som to objednal len kvôli pixle
fat'n'weak
mtko
Dátum registrácie: 25.12.2013

Príspevokod užívateľa ado095 » 16.10.2016

čaute hladal som medzi bezlepkovými proteinami lebo som na lepok alergický a https://www.protein.sk/combat-100-whey- ... scle-pharm mi príde ako dobrá volba máte skúsenosti ? alebo viete niečo lepšie poradiť ? mám doma aj 100% Whey Protein od Scitec Nutrition ale radšej prejdem na niečo kde je napísané že to je určite gluten free
ado095
Dátum registrácie: 16.10.2016

Príspevokod užívateľa bany » 16.10.2016

kde uz by sa len do srvatkoveho proteinu dostal lepol to fakt neviem - vsetky su bezlepkove a nechcem v tejto teme davat tip na konkurenciu tak len taky iny tip - popozeraj sa po slovenskom trhu a urcite to "gluten free" najdes
bany
Dátum registrácie: 08.07.2014

Príspevokod užívateľa ado095 » 17.10.2016

neviem preto sa pýtam v informáciách pre alergikov je napísané že sa sprafúva vo fabrike kde sa spracúva aj lepok tak asi zo srandy to tam nepíše .. a viem že iné potraviny kde toto píše môžu byť tým kontaminované neviem ako je to pri tomto preto sa pýtam mám z toho lepku úplne v prdeli tenké črevo tak si dávam velký pozor čo pchám do úsť aby sa to napravilo a všetko moje úsilie v posilke aj kuchyni nebolo zbytočné tak skús mi do súkromnej správy napísať dáky tip
ado095
Dátum registrácie: 16.10.2016

Príspevokod užívateľa Steve76 » 23.10.2016

neviem preto sa pýtam v informáciách pre alergikov je napísané že sa sprafúva vo fabrike kde sa spracúva aj lepok tak asi zo srandy to tam nepíše .. a viem že iné potraviny kde toto píše môžu byť tým kontaminované neviem ako je to pri tomto preto sa pýtam mám z toho lepku úplne v prdeli tenké črevo tak si dávam velký pozor čo pchám do úsť aby sa to napravilo a všetko moje úsilie v posilke aj kuchyni nebolo zbytočné tak skús mi do súkromnej správy napísať dáky tip
https://www.protein.sk/bezlepkove-gluten-free-vsetky" target="_blank
Steve76
Odbornik
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Steve76 » 23.10.2016

https://www.protein.sk/bezlepkove-gluten-free-vsetky" target="_blank
Steve76
Odbornik
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Pato23 » 15.08.2017

takže MuscleON, moje svaly dostali krajší tvar, plnsie... rege tiež super, Odporučam vyskušať !
Slovákov zabíja závisť !
Pato23
Dátum registrácie: 16.06.2010
Bank: Locked
Poďakoval: 3 krát
Bolo mu ďakované: 1 krát

Návrat na "Recenzie, skúsenosti jednotlivých značiek doplnkovej výživy (doplnková výživa, novinky na trhu)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní