Syntrax

Re: Syntrax

Príspevokod užívateľa pepo88 » 16.02.2013

cokolada je asi najmenej vyrazna
Je tažké si ísť za svojím cieľom,keď človek ešte vobec nevie čo chce,a aj tá najmenšia prekážka mu vie narobiť veľké problémy
https://www.facebook.com/PeterMuranOsobnyTrener?fref=ts
Sorry ak neodpisem na SS.Mam ich denne
Užívateľov profilový obrázok
pepo88
Moderátor: súťažný kulturista
Dátum registrácie: 05.01.2007
Cash on hand: Locked

Príspevokod užívateľa cassone » 21.02.2013

Dnes som si kupil Trophix Creamy Vanilla a co ma dost zaskocilo, bola ovela vacsia penivost oproti Chocolate Supreme, ktory nepenil skoro vobec. Ale chutovo som spokojny. Cokolada bola sice o cosi chutnejsia ale uz sa mi prejedla.
cassone
Dátum registrácie: 12.09.2009

Príspevokod užívateľa Ján Moravčík » 21.02.2013

Toto som spozoroval aj ja, ale.po chvilke.pena.opadla
Ján Moravčík
Dátum registrácie: 25.04.2011

Príspevokod užívateľa cassone » 01.03.2013

Toto som spozoroval aj ja, ale.po chvilke.pena.opadla
Mne ta vanilka penila sialene. Iba to normalne rozmiesam lyzicou v sejkri a je to ovela lepsie. Nechce sa mi cakat 15 minut kym opadne pena. Chuti mi to stale viac a viac.
cassone
Dátum registrácie: 12.09.2009

Príspevokod užívateľa femo » 12.05.2013

Ja kupujem matrix,hlavne koli jeho zloženiu,jeho využitelnosť v tele je omnoho vyššia, ako u proteinov od niektorých renomovaných výrobcov.. môžem povedať,že podľa mňa patri medzi top proteiny na trhu :007
femo
Dátum registrácie: 16.02.2013

Príspevokod užívateľa pepo88 » 13.05.2013

pridam sa k tebe.. velmi dobry protein v priebehu dna :007
Je tažké si ísť za svojím cieľom,keď človek ešte vobec nevie čo chce,a aj tá najmenšia prekážka mu vie narobiť veľké problémy
https://www.facebook.com/PeterMuranOsobnyTrener?fref=ts
Sorry ak neodpisem na SS.Mam ich denne
pepo88
Dátum registrácie: 05.01.2007

Príspevokod užívateľa Ján Moravčík » 13.05.2013

Ja kupujem matrix,hlavne koli jeho zloženiu,jeho využitelnosť v tele je omnoho vyššia, ako u proteinov od niektorých renomovaných výrobcov.. môžem povedať,že podľa mňa patri medzi top proteiny na trhu :007
Súhlasím, je skvelý, no malo popularny
Ján Moravčík

Príspevokod užívateľa MrBig » 24.05.2013

Ciste nemiesane (100%) whey proteiny maju nizku vyuzitelnost, asi len okolo 50%. Preto sa ekonomicky vobec nevyplacaju, uzivat ich je prakticky nie moc vhodne...zvlast pre zaciatocnika.

Proteiny sa uz asi 10 rokov sa miesaju, aby mali vyssiu vyuzitelnost, ciste whey proteiny su metodicky zastarale. (vyrobcovia to samozrejme budu popierat a budu tvrdit ze ako moc vhodne su po treningu atd...) Matrix 5.0 je podla mna top, unikatne zlozenie podobne materskemu mlieku, velka vyuzitelnost proteinu odsuva konkurenciu uplne do uzadia, zial mozno ludi odradza cena a v opacnom pripade neznalost.
MrBig
Dátum registrácie: 25.02.2011

Príspevokod užívateľa Demovič » 25.05.2013

spominany matrix - je taky skvely? - až na tu prichuť, ten sajrajt co ti po nom ostane v šejkri, a potom aj po umyvadle...a aj rozpustnost....ostavaju zrazene hrudky nalepene na sitku....

za tu cenu si kupim lacny izolat a lacny kazein - pomiesam si to...a mam...

a mrBig...matrix ma od materskeho mlieka hodne daleko...
Demovič
Dátum registrácie: 08.03.2013

Príspevokod užívateľa vartik » 26.05.2013

Nemam nic proti syntraxu (sam som matrixov pozral dost) ale sa mi zda ze az priliz verite tomu co sa pise na obale.

napr ''jeho využitelnosť v tele je omnoho vyššia, ako u proteinov od niektorých renomovaných výrobcov..''
to mas na zaklade nejakeho realneho rozboru alebo len z reklamy?

tak isto ma zaujalo ze "Ciste nemiesane (100%) whey proteiny maju nizku vyuzitelnost, asi len okolo 50%. Preto sa ekonomicky vobec nevyplacaju, uzivat ich je prakticky nie moc vhodne...zvlast pre zaciatocnika."
mohol by si uviest nejaky doveryhodny zdroj na zaklade ktoreho toto tvrdis?

nakoniec "Matrix 5.0 je podla mna top, unikatne zlozenie podobne materskemu mlieku"
myslim ze tu postaci len :lol:
vartik
Dátum registrácie: 22.04.2013

Príspevokod užívateľa MarekF » 26.05.2013

spominany matrix - je taky skvely? - až na tu prichuť, ten sajrajt co ti po nom ostane v šejkri, a potom aj po umyvadle...a aj rozpustnost....ostavaju zrazene hrudky nalepene na sitku....

tak s tymto som fakt nemal problem. resp pravdepodobne si mal prichut cookies a ten "sajrajt" su kusky keksikov :) inak je to jeden z najlepsich proteinov.

a co sa tyka syntrax kedysi mali uplne najlepsi gainer aky som kedy mal volal sa golliath ale uz ho asi nevyrabaju..skoda
MarekF
Dátum registrácie: 03.05.2013

Príspevokod užívateľa Ján Moravčík » 26.05.2013

Toto počujem prvýkrát, ja som matrix miešal lyžičkou vo vode bez problémov
Ján Moravčík

Príspevokod užívateľa MrBig » 26.05.2013

odporucam viac studovat a menej pisat ! Si pozri zlozenie a potom pis...

vartik::: Matrix 5.0 sa perfekne rozpusta, ci vo vode alebo v mlieku...neviem s akym proteinom si to mýlite ked pisete hluposti, a k tomu zlozeniu tak asi len tolko ze este musis veeela vela studovat a az potom so budeme asi spolu bavit o zlozeni proteinov, pripadne skumat aminogramy...ja uz nebudem nic pisat nema to vyznam a hadat sa nebudem s nikym.
MrBig

Príspevokod užívateľa Ján Moravčík » 27.05.2013

odporucam viac studovat a menej pisat ! Si pozri zlozenie a potom pis...

vartik::: Matrix 5.0 sa perfekne rozpusta, ci vo vode alebo v mlieku...neviem s akym proteinom si to mýlite ked pisete hluposti, a k tomu zlozeniu tak asi len tolko ze este musis veeela vela studovat a az potom so budeme asi spolu bavit o zlozeni proteinov, pripadne skumat aminogramy...ja uz nebudem nic pisat nema to vyznam a hadat sa nebudem s nikym.
len pis, su ludia, co si to precitaju a daju na teba, pretoze to ma hlavu a patu
Ján Moravčík

Príspevokod užívateľa MrBig » 27.05.2013

Dik Jano za podporu :wink:
MrBig

Návrat na "Recenzie, skúsenosti jednotlivých značiek doplnkovej výživy (doplnková výživa, novinky na trhu)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní