Syntrax

Syntrax

Príspevokod užívateľa Steve76 » 24.05.2011

Sem píšte skúsenosti, recenzie, doporučenia, kritiku a spokojnosť s touto značkou.
Odborník na doplnkovú výživu a CEO portálov: www.protein.sk, www.posilnovanie.sk, www.kulturistika.sk
Užívateľov profilový obrázok
Steve76
Odbornik
Dátum registrácie: 14.02.2011
Cash on hand: Locked
Bolo mu ďakované: 8 krát
Kontaktovať užívateľa:

Re: Syntrax

Príspevokod užívateľa Steve76 » 24.05.2011

Matrix 5.0 par prislo par kusov za dobru ceu 41.9 €
http://www.protein.sk/matrix-syntrax-p-46.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Odborník na doplnkovú výživu a CEO portálov: www.protein.sk, www.posilnovanie.sk, www.kulturistika.sk
Steve76
Odbornik
Dátum registrácie: 14.02.2011
Bolo mu ďakované: 8 krát
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Ján Moravčík » 24.05.2011

Matrix som niekedy v minulosti mal. Všetky príchute /banán, jahoda, čokoláda, cookies/ boli výborné, chuťové vlastnosti a taktiež instantnosť hodnotím na jednotku, vrelo odporúčam!
Ján Moravčík
Moderátor: súťažný kulturista
Dátum registrácie: 25.04.2011

Príspevokod užívateľa sjm- » 24.05.2011

Asi rok dozadu som mal Matrix 5,0 - Syntrax, Tak ako Ján píše, chuť bola dobrá, spomínam si, že som pri ňom chvíľu zostal, docela sa mi pozdával..
Progressive overload is a myth and counting macros only works if your name is Marco.
sjm-
Moderator
Dátum registrácie: 31.10.2009

Príspevokod užívateľa minervaman » 25.05.2011

Zhanam uz dlhsie Nectar - nikde to nemaju, aj ked to maju napisane v ponuke. Velmi sa to nepradavalo asi - dzusove prichute niesu pre kazdeho. Len teraz na leto by som zobral nejaky citronovy.
Ak chceš byť múdrym, nauč sa rozumne spytovať, pozorne počúvať, pokojne odpovedať, a keď nemáš čo povedať, prestaň hovoriť.
/Johann Kaspar Lavater/
minervaman
Moderator
Dátum registrácie: 10.02.2008

Príspevokod užívateľa cayman » 25.05.2011

Matrixov som mal viacero, dobra chut, nepeni, rozpusti sa hned..akurat ta jahoda bola taka nejaka moc sladka, s maltou a glukozou az moc.
Keď vstúpite do posilovne, sústreďte sa len na maximálny výkon. Akonáhle však máte tréning za sebou, zabudnite na cvičenie a radujte za zo života.
cayman
Odbornik
Dátum registrácie: 27.01.2008

Príspevokod užívateľa Hefaistos » 25.05.2011

Ja neviem to vam vadi sladnost proteinu? to ja take milujem najma v diete. najprv nadavate ze protein je umely, nema chut a ked mate spickovy protein tak nadavate ze je sladky :lol:
inac mal som jahodu, cokoladu a cookies & cream a jeden z najlepších proteinov čo som mal.
"Iba život, ktorý žijeme pre ostatných, stojí za to."

Albert Einstein

I don't take steroids ... but thanks for asking.
Hefaistos
Dátum registrácie: 06.01.2009
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa cayman » 25.05.2011

Ja nenadavam, ked je slaba chut, vyhovuje mi to (napr. 6:3:1). Ked je ale moc sladky ako ta jahoda tak je to kentus..100 ludi 100 chuti..
Keď vstúpite do posilovne, sústreďte sa len na maximálny výkon. Akonáhle však máte tréning za sebou, zabudnite na cvičenie a radujte za zo života.
cayman
Odbornik
Dátum registrácie: 27.01.2008

Príspevokod užívateľa Ján Moravčík » 25.05.2011

Ja neviem to vam vadi sladnost proteinu? to ja take milujem najma v diete. najprv nadavate ze protein je umely, nema chut a ked mate spickovy protein tak nadavate ze je sladky :lol:
inac mal som jahodu, cokoladu a cookies & cream a jeden z najlepších proteinov čo som mal.
zdieľam tvoj názor, v diéte je proteín záchrana, osobne obľubujem chuťovo výrazné a sladké a Matrix, tieto kritéria rozhodne spĺňa.
Ján Moravčík
Dátum registrácie: 25.04.2011

Príspevokod užívateľa pepo88 » 26.05.2011

matrixu som tiez uz hodne pojedol.. mal som cookies, cokolada, jahoda, pomaranc.. najlepsi je cookies, potom cokolada a pomaranc tiez dobry :007
Je tažké si ísť za svojím cieľom,keď človek ešte vobec nevie čo chce,a aj tá najmenšia prekážka mu vie narobiť veľké problémy
https://www.facebook.com/PeterMuranOsobnyTrener?fref=ts
Sorry ak neodpisem na SS.Mam ich denne
pepo88
Dátum registrácie: 05.01.2007

Príspevokod užívateľa Franco__Netopiiir » 04.06.2011

Matrix jeden s najlepsich produktov aky som mal chutovo vyborny aj mi dost pomohol
Franco__Netopiiir
Dátum registrácie: 04.06.2011

Príspevokod užívateľa JackDaniels » 24.06.2011

Suhlasim s tym,co tu odznelo ohladom Matrix-u....naozaj chutovo by som povedal,ze vynimocny protein,najma jahoda ;)
JackDaniels
Dátum registrácie: 21.06.2011

Príspevokod užívateľa exitko » 05.07.2011

ja som mal matrix jahodu, prejedlo sa mi to v polke už, ale inak chuť je vpohode, teraz mám čokoládu a tá je úžasná, odporúčam, je to kvalitný proťák.
exitko
Dátum registrácie: 14.03.2010

Príspevokod užívateľa MrBig » 07.07.2011

s matrixom som spokojny ale nie je moc idelany protein pre toho kto dava hodne moc proteinu pocas dna, ak ochutovka vecer alebo rano je to perfektne
MrBig
Dátum registrácie: 25.02.2011

Príspevokod užívateľa martiinko » 09.07.2011

Zhanam uz dlhsie Nectar - nikde to nemaju, aj ked to maju napisane v ponuke. Velmi sa to nepradavalo asi - dzusove prichute niesu pre kazdeho. Len teraz na leto by som zobral nejaky citronovy.
syntrax-nectar :) Ale pride mi to hrozne drahe... Ale chut musi byt fajn...
No pain, no gain...
martiinko
Dátum registrácie: 20.03.2011

Návrat na "Recenzie, skúsenosti jednotlivých značiek doplnkovej výživy (doplnková výživa, novinky na trhu)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných