Extrifit

Extrifit

Príspevokod užívateľa pixel » 05.05.2011

ake mate skusenosti s touto znackou ? Mna to zaujima lebo napr na Slovensku ju moc nioe je vidiet ... v CR to je uz ine.

Zdroj informacii : http://www.extrifit.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;
vek: 30 r., vaha: 87 kg, vyska: 186 cm, biceps: 40 cm, hrudnik 105 cm, pas 92 cm
Užívateľov profilový obrázok
pixel
Dátum registrácie: 04.04.2011
Cash on hand: Locked

Re: Extrifit

Príspevokod užívateľa elmvna » 05.05.2011

beef amino zvyknem pouzivat. teda. ak uz amino. :) a tribulus maju velmi dobry ;) fakt som citil :)
aj tycinky maju super
elmvna
Dátum registrácie: 16.12.2008
Bolo mu ďakované: 1 krát

Príspevokod užívateľa pixel » 05.05.2011

beef amino zvyknem pouzivat. teda. ak uz amino. :) a tribulus maju velmi dobry ;) fakt som citil :)
aj tycinky maju super

o tom tribuluse som pocul ze je to velka pecka ... uvazujem ze vyskusam :) len moc o tejto znacke neviem, ked ze su na trhu 2 rok :)
vek: 30 r., vaha: 87 kg, vyska: 186 cm, biceps: 40 cm, hrudnik 105 cm, pas 92 cm
pixel

Príspevokod užívateľa Ján Moravčík » 05.05.2011

mal som od nich synefrin, proteín 80, veľmi dobrá chuť!, a tiež bulgarian tribulus. Ťažko mi je hodnoťiť na základe týchto produktov...majú však výborné hydro aminá a beff-y.
Ján Moravčík
Moderátor: súťažný kulturista
Dátum registrácie: 25.04.2011

Príspevokod užívateľa michal hlinka » 05.05.2011

V priebehu par dni by mala byt tato znacka naspat v eshope http://www.protein.sk" onclick="window.open(this.href);return false; :007
michal hlinka
Dátum registrácie: 05.05.2011

Príspevokod užívateľa patrikcappo » 05.05.2011

mal som od nich synefrin, proteín 80, veľmi dobrá chuť!, a tiež bulgarian tribulus. Ťažko mi je hodnoťiť na základe týchto produktov...majú však výborné hydro aminá a beff-y.
beef amino...best of...cena kvalita velkost tabliet pomer aminokyselin...jednoznacne odporucam...;)
patrikcappo
Dátum registrácie: 10.07.2009
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Steve76 » 05.05.2011

V priebehu par dni by mala byt tato znacka naspat v eshope http://www.protein.sk" onclick="window.open(this.href);return false; :007
ze mne to este nikto nepovedal? :roll:
Odborník na doplnkovú výživu a CEO portálov: www.protein.sk, www.posilnovanie.sk, www.kulturistika.sk
Steve76
Odbornik
Dátum registrácie: 14.02.2011
Bolo mu ďakované: 8 krát
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa pixel » 06.05.2011

ze mne to este nikto nepovedal? :roll:
a to uz je co povedat :) tak ze sa tesime ... zatial same pozitivne odpoved ... tak to asi bude fakt trieda ...
pixel

Príspevokod užívateľa Dawid199 » 10.05.2011

Od Extrifitu mám Maltox 100 a BCAA Pure. U obou výrobků samozřejmě vše v pořádku, BCAA od nich jsou mé první, takže nemám zatím zkušenost s jinými. Snad jediná věc, která mi malinko vadí, je, že snad všechny výrobky balí extrifit do sáčků, ten maltodextrín bych uvítal spíše v dóze, ale to je jen taková blbost :-)
Take the pain, rep by rep, set by set!
Dawid199
Dátum registrácie: 19.03.2011

Príspevokod užívateľa Steve76 » 19.05.2011

Oblubena ceska znacka Extrifit za najnizsie ceny v SR

Komplet ponuka: http://www.protein.sk/extrifit-m-115.html?y=11&x=17" onclick="window.open(this.href);return false;
Odborník na doplnkovú výživu a CEO portálov: www.protein.sk, www.posilnovanie.sk, www.kulturistika.sk
Steve76
Odbornik
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Steve76 » 19.05.2011

akurat som si dal tuto tycinku...zatial visna-jogurt .....je fantasticka....na zajtra mam uz pripravenu karamelovu..... :mrgreen:

http://www.protein.sk/hydro-protein-ext ... -1527.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Steve76
Odbornik
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Ján Moravčík » 20.05.2011

akurat som si dal tuto tycinku...zatial visna-jogurt .....je fantasticka....na zajtra mam uz pripravenu karamelovu..... :mrgreen:

http://www.protein.sk/hydro-protein-ext ... -1527.html" onclick="window.open(this.href);return false;
karamelovú som mal, tiež budeš spokojný!
Ján Moravčík

Príspevokod užívateľa Leucin » 20.06.2011

Prot. tycinky si nenecham ujst :-)

Minuly rok som v diete daval Beef amino (2 balenia), plus 1 balenie Hydro amino ... spolu 3x325 tbl ... forma celkom ok...

Tuto sezonu som objednal na letnu dietu ISO90 : specificka chut (jahodova prichut), celkom ok - po 5 minutach je to vo vode ako typicky izolat, cize kvalita. Rozpustnost po par sekundach ok ...
Leucin
Dátum registrácie: 17.06.2011

Príspevokod užívateľa skull » 27.06.2011

Dobrý deň
Chcem sa spýtať, či máte niekto skúsenosti z kreatínom CREA PURE od EXTRIFIT - plánujem zakúpiť.
Alebo skôr kreatin od firmy DYMATIZE
Môžete mi niekto poradiť, ktorí z nich je lepší, kvalitnejsí.
skull
Dátum registrácie: 19.03.2011

Príspevokod užívateľa Ján Moravčík » 27.06.2011

je ťažko povedať, čo, alebo, ktorý je lepší. Extrifit nastavil latku výrobcov v strednej Európe vysoko. Dymatize je zasa obrovská značka v štátoch. Ja by som si osobne vybral Dymatize...
Ján Moravčík

Návrat na "Recenzie, skúsenosti jednotlivých značiek doplnkovej výživy (doplnková výživa, novinky na trhu)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní