Goldfield: Protostrol, Red devil ...

Re: Goldfield: Protostrol, Red devil ...

Príspevokod užívateľa ludo24 » 05.07.2014

čaute, podľa Vás ten Protostrol môžem užívať keď mám 17r? nebude to mať nejaké vedlajšie účinky na tvorbu testosteronu? Díky 8)
ludo24
Dátum registrácie: 18.05.2014
Cash on hand: Locked

Príspevokod užívateľa Ján Moravčík » 06.07.2014

čaute, podľa Vás ten Protostrol môžem užívať keď mám 17r? nebude to mať nejaké vedlajšie účinky na tvorbu testosteronu? Díky 8)
myslim, ze v 17 je to zbytocne, Protostrol je jeden z najlepsich doplnkov, ale, musis mat na 100% zvladnutu stravu, trening, regeneraciu, az potom mozes cakat dobre vysledky, pokial toto nemas, rozmyslaj nad niecim inym
Užívateľov profilový obrázok
Ján Moravčík
Moderátor: súťažný kulturista
Dátum registrácie: 25.04.2011

Príspevokod užívateľa Miro1989 » 06.07.2014

Medzi tu vysperkovanu stravu, sa rata aj IF sposob stravovania?? (protostrol) ) http://www.myfitnesspal.com/food/diary/Miroslav1989 stravu mam zvladnutu na 85% ten dnesok tam nie je zrovna vzorny :P ale to preto lebo som bol vcera na feste a troska som sa poprezieral tak aby som mal deficit..

chcel by som cca 1,5-2 cistej pribrat, v treningove dni 2600-2800 kcal v netreningiove 1800-2000 kcla 0 sach! iba stopove, protak, trocha zeleniny.. trening 2+1 za 2 dni cele telo, a tak dookola.
Miro1989
Dátum registrácie: 15.08.2012

Príspevokod užívateľa Ján Moravčík » 07.07.2014

beres to dobrym stylom, ja by som to vyskusal v tvojom pripade
Ján Moravčík

Príspevokod užívateľa pepo88 » 08.07.2014

ludia zapamatajte si, ze protostrol nieje zaden zazrak z ktoreho priberiete dvanast kilo hmoty ked ho nasadite.. Fakt treba mat uz nieco odmakane na poriadnej strave, a ked uz sa to nehybe a ide clovek naturalne, vtedy by som siahol po protostrole.. Vtedy pomoze.. Ale cloveku ktory cvici pat mesiacov s prestavkami a este nema zvladnute ani zaklady, tak ucinok ani nezbada :wink:
Je tažké si ísť za svojím cieľom,keď človek ešte vobec nevie čo chce,a aj tá najmenšia prekážka mu vie narobiť veľké problémy
https://www.facebook.com/PeterMuranOsobnyTrener?fref=ts
Sorry ak neodpisem na SS.Mam ich denne
pepo88
Dátum registrácie: 05.01.2007

Príspevokod užívateľa ViloNejaky » 09.07.2014

ludia zapamatajte si, ze protostrol nieje zaden zazrak z ktoreho priberiete dvanast kilo hmoty ked ho nasadite.. Fakt treba mat uz nieco odmakane na poriadnej strave, a ked uz sa to nehybe a ide clovek naturalne, vtedy by som siahol po protostrole.. Vtedy pomoze.. Ale cloveku ktory cvici pat mesiacov s prestavkami a este nema zvladnute ani zaklady, tak ucinok ani nezbada :wink:
Pepo výborne vysvetlenie ako vždy :007 musím len súhlasiť, investujte radšej inde ak nemáte tolke financie naviac...
Awards:
*Vicemajster sveta INBA 2014 v kategorii Mr. Physique do 178cm
*Tretie miesto MS SR 2014 v kategorii Mr. Physique
*Prvé miesto Grand prix Ostrava 2013 v kategorii Mens Physique

Pre viac info sledujte moj log :)
ViloNejaky
Dátum registrácie: 28.03.2013

Príspevokod užívateľa Pepan07 » 28.08.2014

Mozem davkovat tak ze volny den na ranajky jedna tabletka + ku veceri jedna tableta
Treningovy den 30 min pred treningom jedna a potom k veceri jedna? makat chodim tak cca od tej 11.00 do 14.00 alebo to je uplne jedno?
"Neúspech je kľúčom k úspechu. Každá chyba nás niečomu naučí."
Pepan07
Dátum registrácie: 05.05.2010
Poďakoval: 2 krát
Bolo mu ďakované: 1 krát

Príspevokod užívateľa Ján Moravčík » 29.08.2014

Mozem davkovat tak ze volny den na ranajky jedna tabletka + ku veceri jedna tableta
Treningovy den 30 min pred treningom jedna a potom k veceri jedna? makat chodim tak cca od tej 11.00 do 14.00 alebo to je uplne jedno?
jasne bez problémov
Ján Moravčík

Príspevokod užívateľa Pepan07 » 04.11.2014

Akurat mi došiel protostrol, len som na tom trosku financne zle a radsej som investoval do proteinu kedze ho musim mat stale, ide o to ze nieje nieco lacnejsie podobne protostrolu? aspon kym si nekupim ine balenia.
"Neúspech je kľúčom k úspechu. Každá chyba nás niečomu naučí."
Pepan07
Dátum registrácie: 05.05.2010
Poďakoval: 2 krát

Príspevokod užívateľa Hudy » 04.11.2014

Akurat mi došiel protostrol, len som na tom trosku financne zle a radsej som investoval do proteinu kedze ho musim mat stale, ide o to ze nieje nieco lacnejsie podobne protostrolu? aspon kym si nekupim ine balenia.
Je veľa dobrých vecí iných ako protostrol, napríklad jedlo :D
Hudy
Dátum registrácie: 12.06.2014

Príspevokod užívateľa Lyandrol » 04.11.2014

.....ked niekto je na tom financne tak zle, ze si musi vyberat ci kupi protostrol alebo protein ..tak neviem načo uvazuje vobec o takychto veciach ???? maš stravu 100%tnu kazdy den ? dosattok všetkeho ? minuerali vitaminy vlaknina B/S/T cvicis pravidelne bez prestavok a spiš dostatočne ? ak nie ser na blbosti ...fakt neviem ludia ze si nevidite na konček nosa alebo čo ? ...ako moze niekto porovnat protein a protostrol ...obe absolutne nepotrebuješ ak chceš napredovat
NEŽELÁM SI ABY STE DAVALI MOJ OSOBNÝ KONTAKT (tí ktorí ma poznate) HOCIKOMU Z FORA AJ MIMO FORA BEZ MOJHO SUHLASU.
Lyandrol
Moderator
Dátum registrácie: 07.05.2010
Bolo mu ďakované: 2 krát

Príspevokod užívateľa bomberman » 04.11.2014

to je výsledok toho brainwashingu neustáleho. v šatni v posilovni sa cítim ako v chemickom labáku. juniori miešajú všetko. toto pred tréningom, toto počas, docvičí a už zase mieša niečo. lebo bez toho nebude rásť. v posilovni cvičí 87 sérií na predlaktie. keď mám žily, tak sa ma pýta, čo beriem. hovorím, že neviem, to oleg nosí z ruska. potím sa ako divá sviňa, lebo všetko dávam v supersériách a mám malé prestávky. hneď otázka, čo beriem počas cvičenia. no neviem, to sergej z ukrajiny doniesol. potom junior zapotí, že nemôže pribrať. povie mi, čo za deň zje. polievku a rožok, potom proteín. carnivor hovädzí, ten je najlepší. on čítal. viac nič. keby začne s kreatínom, tak koľko priberie? ja by to mlátil hlava nehlava všetko. nie juniorov, ale tých čo tlačia im do hlavy tie dristy o doplnkoch a mladí si myslia, že bez toho sa už ani nedá nič dvihnúť. nič zázračné neexistuje. nič. keby áno, tak by bol už lyandrol veľký :D :D :D
bomberman

Príspevokod užívateľa vôňa aviváže » 04.11.2014

S tym labakom si to trafil, k nam chodi typek co si to este na vahe vazi. Vzdy ma odjebe ked to vidim. To aby mu 0,0724 gramu nechybalo nahodou :D
People. What a bunch of bastards.
vôňa aviváže
Dátum registrácie: 23.04.2014

Príspevokod užívateľa Ján Moravčík » 05.11.2014

no neviem, podla mna je protein najlepsi doplnok na svete a rozhodne s jeho pomocou budes napredovat, len to nevidno z vecera do rana...
Ján Moravčík

Príspevokod užívateľa Phantom » 07.11.2014

to je výsledok toho brainwashingu neustáleho. v šatni v posilovni sa cítim ako v chemickom labáku. juniori miešajú všetko. toto pred tréningom, toto počas, docvičí a už zase mieša niečo. lebo bez toho nebude rásť. v posilovni cvičí 87 sérií na predlaktie. keď mám žily, tak sa ma pýta, čo beriem. hovorím, že neviem, to oleg nosí z ruska. potím sa ako divá sviňa, lebo všetko dávam v supersériách a mám malé prestávky. hneď otázka, čo beriem počas cvičenia. no neviem, to sergej z ukrajiny doniesol. potom junior zapotí, že nemôže pribrať. povie mi, čo za deň zje. polievku a rožok, potom proteín. carnivor hovädzí, ten je najlepší. on čítal. viac nič. keby začne s kreatínom, tak koľko priberie? ja by to mlátil hlava nehlava všetko. nie juniorov, ale tých čo tlačia im do hlavy tie dristy o doplnkoch a mladí si myslia, že bez toho sa už ani nedá nič dvihnúť. nič zázračné neexistuje. nič. keby áno, tak by bol už lyandrol veľký :D :D :D
:lol: :lol: :lol: :lol: som sa dobre teraz zasmial ale je to pravda no...
Opäť na vrchole Olympu...
Phantom
Dátum registrácie: 30.10.2014

Návrat na "Recenzie, skúsenosti jednotlivých značiek doplnkovej výživy (doplnková výživa, novinky na trhu)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní