Goldfield: Protostrol, Red devil ...

Goldfield: Protostrol, Red devil ...

Príspevokod užívateľa Steve76 » 01.05.2011

a je to tu: konecne aj na slovensku v oficialnom predaji, doteraz to 4 mesiace skusali chlapci, ktorych trenuje Jaro Horvath,, tento produkt uziva aj osobne a po dnesnom stretnuti mi dal svoje slovo ze naozaj funguje a kazdy bude s tymto produktom spokojny....

http://www.protein.sk/e-1509-protostrol---goldfield
Odborník na doplnkovú výživu a CEO portálov: www.protein.sk, www.posilnovanie.sk, www.kulturistika.sk
Užívateľov profilový obrázok
Steve76
Odbornik
Dátum registrácie: 14.02.2011
Cash on hand: Locked
Bolo mu ďakované: 8 krát
Kontaktovať užívateľa:

Re: Goldfield

Príspevokod užívateľa Patrik L » 02.05.2011

Akurát dnes som si to všimol medzi novinkami. Aký účinok by to malo na začiatočníkov, ktorý cvičia cca 3-4 mesiace? :) Nedočítal som sa tam, či je to určené pre profesionálom, alebo pre širšiu vrstvu :) Ďakujem.
If you don't play, you'll never win.
Patrik L
Dátum registrácie: 07.03.2011
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Ján Moravčík » 02.05.2011

Akurát dnes som si to všimol medzi novinkami. Aký účinok by to malo na začiatočníkov, ktorý cvičia cca 3-4 mesiace? :) Nedočítal som sa tam, či je to určené pre profesionálom, alebo pre širšiu vrstvu :) Ďakujem.
Keďže je prodkt deklarovaný, ako prírodné anabolikum a náhrada anabolických steroidov, môžeš očakávať rýchly nárast svalovej hmoty, zlepšenie a zrýchlenie regenerácie, zlepšenie sexuálnej túžby a samozrejme nárast sily. Pri užívaní PROTOSTROLU neriskuješ žiadne vedľajšie účinky, je maximálne bezpečný a určený ako pre profíkov, tak aj pre široku verejnosť.
Ján Moravčík
Moderátor: súťažný kulturista
Dátum registrácie: 25.04.2011

Keďže je prodkt deklarovaný, ako prírodné anabolikum a náhrada anabolických steroidov, môžeš očakávať rýchly nárast svalovej hmoty, zlepšenie a zrýchlenie regenerácie, zlepšenie sexuálnej túžby a samozrejme nárast sily. Pri užívaní PROTOSTROLU neriskuješ žiadne vedľajšie účinky, je maximálne bezpečný a určený ako pre profíkov, tak aj pre široku verejnosť.
Ďakujem za odpoveď, po dobratí toho, o čom sme sa bavili poobede siahnem po tomto :)
Patrik L
Kontaktovať užívateľa:

Ďakujem za odpoveď, po dobratí toho, o čom sme sa bavili poobede siahnem po tomto :)
výborná voľba, budeš určite spokojný! PROTOSTROL je momentálne absolútna špička v kategórii prírodných stimulantov.
Ján Moravčík

Pri skladaní mojej objednávky som ešte rozmýšľal o doplnenie výživy touto kombináciou, avšak nakoniec som to nezobral.

http://www.protein.sk/testosterol-megabol-p-1127.html" onclick="window.open(this.href);return false;

+

http://www.protein.sk/biosterol-megabol-p-1128.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Pri objednávke Protostrolu mám uvažovať aj o týchto dvoch? :)
Patrik L
Kontaktovať užívateľa:

Pri skladaní mojej objednávky som ešte rozmýšľal o doplnenie výživy touto kombináciou, avšak nakoniec som to nezobral.

http://www.protein.sk/testosterol-megabol-p-1127.html" onclick="window.open(this.href);return false;

+

http://www.protein.sk/biosterol-megabol-p-1128.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Pri objednávke Protostrolu mám uvažovať aj o týchto dvoch? :)
to by som si nechal na potom.
Ján Moravčík

Príspevokod užívateľa Shadi » 02.05.2011

To je naozaj ten protostol tak účinný ? Nieje to len prehustená reklama ako u 99% doplnkov ?
Train hard like a freak !
Shadi
Dátum registrácie: 11.01.2010

Príspevokod užívateľa MichalK » 02.05.2011

30 kapsuli? ako dlho vydrzia?
MichalK
Dátum registrácie: 26.06.2010

Príspevokod užívateľa Shadi » 02.05.2011

30 dní ...máš to tam aj napísané
Train hard like a freak !
Shadi
Dátum registrácie: 11.01.2010

Príspevokod užívateľa sjm- » 02.05.2011

Nauč sa čítať, je to tam hneď na začiatku napísané na protein.sk !!! http://www.protein.sk/goldfield-m-145.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Progressive overload is a myth and counting macros only works if your name is Marco.
sjm-
Moderator
Dátum registrácie: 31.10.2009

Príspevokod užívateľa fredy7 » 02.05.2011

na to ze to treba brat 3 mesiace tak to kolko balikov treba ????
fredy7
Dátum registrácie: 28.11.2010
Bolo mu ďakované: 1 krát

Príspevokod užívateľa Filipito23 » 02.05.2011

10 :roll:
Filipito23
Dátum registrácie: 24.03.2011

Príspevokod užívateľa slab1 » 02.05.2011

10 :roll:
3 :007
slab1
Dátum registrácie: 25.03.2011
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Steve76 » 02.05.2011

na to ze to treba brat 3 mesiace tak to kolko balikov treba ????
jedno balenie je na mesiac...uz po dvoch tyzdnoch vidiet vysledky....
Odborník na doplnkovú výživu a CEO portálov: www.protein.sk, www.posilnovanie.sk, www.kulturistika.sk
Steve76
Odbornik
Dátum registrácie: 14.02.2011
Bolo mu ďakované: 8 krát
Kontaktovať užívateľa:

Návrat na "Recenzie, skúsenosti jednotlivých značiek doplnkovej výživy (doplnková výživa, novinky na trhu)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní