PVL

Re: PVL

Príspevokod užívateľa Ján Moravčík » 09.11.2013

Caute :) chcem sa opýtať ci má niekto skúsenosť s kreatinom creakong :)

Ci sa to oplati kupovat...
je to viaczlozkovy kreatin za slusny peniaz, takze kupou nic nepokazis
Užívateľov profilový obrázok
Ján Moravčík
Moderátor: súťažný kulturista
Dátum registrácie: 25.04.2011
Cash on hand: Locked

Príspevokod užívateľa Work-out maniac » 09.11.2013

Diky :007 a je nejaky rozdiel medzi creakongom a brutal cre-atp? :) ktory by ste mi odporucili :?:
Work-out maniac
Dátum registrácie: 16.10.2013

Príspevokod užívateľa pepo88 » 11.11.2013

je, precitaj si zlozenie :) aj keby ti napisem aky je rozdiel tak ti iba okopirujem zlozenie...
Je tažké si ísť za svojím cieľom,keď človek ešte vobec nevie čo chce,a aj tá najmenšia prekážka mu vie narobiť veľké problémy
https://www.facebook.com/PeterMuranOsobnyTrener?fref=ts
Sorry ak neodpisem na SS.Mam ich denne
pepo88
Dátum registrácie: 05.01.2007

Príspevokod užívateľa Brendy » 19.12.2013

Tak, po dlhšom čase som sa rozhodol napísať moju osobnú skúsenosť s produktom Mutant Mass.
Prvý dojem keď som otvoril krabicu v ktorej bol tento "skvelý" gainer, bol taký že som si pomyslel "Toto vrece mám minimálne na 3 mesiace", opak bol pravdou pri dávkach aké som dával ja, bolo jedno vrece preč za necelý mesiac (to som ho ani nedával v takom množstve aké bolo uvádzané). Čo sa týka chuti, na začiatku vcelku v pohode, po čase som to dopíjal s odporom (neodporúčam príchuť čoko-arašid). A teraz sa dostávam k tomu najpodstatnejšiemu, neskutočne mi tento gainer robil šarapatu v žalúdku aj pri znížených dávkach, nafúknutosť, nevolnosť, to mi naozaj za tie cukry ktoré to obsahuje nestojí.
Preto tento gainer, ako aj všetky ostatné neodporúčam, kalórie sa dajú bez problémov doplniť aj zo stravy, radšej investujte do kvalitného proteínu + jedlo. Gainer som nahradil ovsenými vločkami + proteínom a som spokojný.

Takže 50,- € som spláchol v podstate do záchodu. :lol:
Samozrejme niekto môže mať iný názor, ale toto je čisto moja osobná skúsenosť.
Brendy
Dátum registrácie: 10.11.2012

Príspevokod užívateľa Work-out maniac » 20.12.2013

cau borci ... nejake skusenosti s mutant test ? to co je popisane od vyrobcu ma celkom zaujalo ... len ci to nieje len nejaky reklamny tah ... diky
Work-out maniac
Dátum registrácie: 16.10.2013

Príspevokod užívateľa RastoKe » 20.12.2013

Jasne ze to je len marketing radsej investuj do stravy pripadne do vitaminov/klbovky
RastoKe
Dátum registrácie: 17.12.2011
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa hero » 07.01.2014

Čaute. Chcel by som sa spýtať na creakong . Užívali ste 1 dávku denne ? Ja ho užívam 20-30 min pred cvičením a v netréningový deň ráno na lačno to je dobre nie ? A prosím Vás ako dlho ho mám užívať nikde to nieje písané.
hero
Dátum registrácie: 16.08.2013

Príspevokod užívateľa pepo88 » 08.01.2014

ak je to cisty monohydrat, davaj po treningu nie pred treningom.. brat ho mozes kolko chces, aj nonstop
Je tažké si ísť za svojím cieľom,keď človek ešte vobec nevie čo chce,a aj tá najmenšia prekážka mu vie narobiť veľké problémy
https://www.facebook.com/PeterMuranOsobnyTrener?fref=ts
Sorry ak neodpisem na SS.Mam ich denne
pepo88
Dátum registrácie: 05.01.2007

Príspevokod užívateľa hero » 08.01.2014

To by mal byť viac zložkový kreatín... Len neviem lebo kamarát ho tiež bral po tréningu ale tak na obale je písané 20-30min pred . :/ http://www.protein.sk/e-2437-mutant-creakong---pvl
hero
Dátum registrácie: 16.08.2013

Príspevokod užívateľa Ján Moravčík » 08.01.2014

To by mal byť viac zložkový kreatín... Len neviem lebo kamarát ho tiež bral po tréningu ale tak na obale je písané 20-30min pred . :/ http://www.protein.sk/e-2437-mutant-creakong---pvl
dal by som ho pred treningom ako pisu
Ján Moravčík

Príspevokod užívateľa Freeloader » 19.01.2014

tak mal som vanilku, teraz momentalne mam cookies

vela z vas chvalia cookies tak budem asi jediny ktory tuto prichut skritizuje, chutovo to neni zle no nenormalne mi vadia tie kusky cokolad co su tam nahadzane ked to pijem naraza to do zubov a aj pri preglgani to je nic moc, 100 ludi 100 chuti, vanilka mi sekla viac.
Naposledy upravil/-a Freeloader v 21.01.2014, upravené celkom 1 krát.
Freeloader
Dátum registrácie: 28.08.2013

Príspevokod užívateľa Ján Moravčík » 20.01.2014

presne ako pises, kazdy ma nazor na dobru chut iny.
Ján Moravčík

Príspevokod užívateľa MartinG » 20.04.2014

PVL Mutant Whey Protein (Cokoláda) pre mna výborná voľba čo sa týka pomeru kvalita:cena + ak neklamú, tka je aj dosť bohatý na BCAA čož sa celkom zíde. Práve pôjdem objednávať druhý balík. Rozpustnosť a chuť vyborna...

možno odporučam najprv do šejkra naliať vodu až potom nasypať protein, inak sa prilepi naspodok a neda sa to dobre roztrepať...
FOCUS !
MartinG
Dátum registrácie: 12.03.2013

Príspevokod užívateľa Ján Moravčík » 20.04.2014

cenovo isiel hore, v minulosti bola cena este atraktivnejsia, ale zvysovanie cien sa nevyhlo ziadnemu produktu
Ján Moravčík

Príspevokod užívateľa Tio » 21.04.2014

Nazdar chalani, chcel by som sa spýtať ohľadom kombinácie 2 gainerov a to Mutant Mass Profi Mass.Mutant Mass som su kúpil minulý týždeň, no dnes som dostal Profi Mass a to ma zaujíma či ich je dobré kombinovať alebo najprv minúť jeden a potm prejsť na druhý. Môj vek je 17 , výška 171cm a váha 65kg. Za odpoveď vopred ďakujem.
Tio
Dátum registrácie: 15.04.2014

Návrat na "Recenzie, skúsenosti jednotlivých značiek doplnkovej výživy (doplnková výživa, novinky na trhu)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných