Megabol

Re: Megabol

Príspevokod užívateľa Hector » 16.03.2017

Ja som bral Tribulus od Weideru ked som mal 15 :) Babka to zistila a chcela to povedat mame. To bolo ale pred 15-timi rokmi. Ten bol fest kvalitny musim uznat, ze som z neho siel prudko hore, tlak na lavicke aj o 15-20kg. To som ale tlacil 80 a siel som na 100kg :) Uz vtedy som bol ale zavodny sportovec a pripravoval som sa na ME juniorov kde som skoncil 3-ti. Musim povedat ze Tribulus mi aj dnes pomaha, ale to musi ist aspon o davku 3g denne. A musi mat aspon 40% saponinov a viac.

Co sa tyka Testosterolu a Megabolu, nikdy som to neuzival ale na to aby to fungovalo to musi byt poriadna synergia latok! Mne sa to ale zda primoc lacne na to aby to bolo dobre a ucinne. V usa stoja kvalitne vecicky od 50-100usd. Na usa doponkoch som sa vzdy vedel poriadne nachystat
Hector
Odborník na výživové doplnky a prohormóny
Dátum registrácie: 07.07.2015
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 1 krát
Bolo mu ďakované: 1 krát

Príspevokod užívateľa Pato23 » 08.08.2017

Biosterol - kto vaha...tak nech vyskusa..skutocne za tuto cenu sa to oplati... Pomer cena/ucinok v prospech ucinku
Slovákov zabíja závisť !
Pato23
Dátum registrácie: 16.06.2010
Bank: Locked
Poďakoval: 2 krát

Príspevokod užívateľa Petulo25 » 25.08.2017

Testosterol.. Biosterol podla mňa vyhodene money .. žiadny účinok som nepostrehol .. ani minimálny ☺
Mixed Martial Arts (MMA) - Výška 185cm, Váha 80kg
Petulo25
Dátum registrácie: 08.08.2017
Poďakoval: 6 krát

Príspevokod užívateľa trim285 » 25.08.2017

Testosterol.. Biosterol podla mňa vyhodene money .. žiadny účinok som nepostrehol .. ani minimálny ☺
A co si cakkal za cca 3€ ??? :D mal som jedno aj druhe :D okostoval som aj protak Quatro Pro (tiramisu) :D mozno tak dobre pre studenta kto chce za lacny peniaz aspon nejaky ten protak...
Užívateľov profilový obrázok
trim285
Dátum registrácie: 16.07.2017
Poďakoval: 18 krát
Bolo mu ďakované: 7 krát

Príspevokod užívateľa Petulo25 » 25.08.2017

myslím že to nestálo 3 eurá ale tak vtedy som to chcel vyskušať no :D ale stálo to ani za prd, môžem spokojne povedať :D
Mixed Martial Arts (MMA) - Výška 185cm, Váha 80kg
Petulo25
Dátum registrácie: 08.08.2017
Poďakoval: 6 krát

Návrat na "Recenzie, skúsenosti jednotlivých značiek doplnkovej výživy (doplnková výživa, novinky na trhu)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní