Megabol

Re: Megabol

Príspevokod užívateľa ryzoto » 27.11.2013

Si vo veku kedy je tvoj prírodný TST stále pomerne vysoko - takže tieto produkty ti maximálne pomôžu s tým že ti bude stáť falus - čo by ti stál aj tak :lol: - a radšej pracuj na tom aby si svoj TST "držal" naturálne hore stravou a životosprávou 8)

Z témy "Testosterón a jeho naturálne zvýšenie"
čo robiť:
-cvičiť viacklbové cviky s vysokou intenzitou, ideál 5x5(drep, mrtvy ťah, silové premiestnenie, benchpress, pushpress, príťahy...)
-znížiť percento telesného tuku
-chodiť spať so západom slnka a vstávať s východom slnka
-konzumovať dostatok zdravých tukov
-konzumovať zeleninu ako brokolica, kapusta, karfiol
-konzumujte citrusové ovocie
-zaradiť medzi doplnky zinok
-sprchovať sa studenou vodou
-opalovať sa + rybí olej (vitamín D)

čo nerobiť:
-stresovať sa
-piť alkohol predovšetkým pivo (chmeľ)
-užívať drogy
-čokolvek čo je opakom hore uvedených "čo robiť"

to píšeš len preto lebo sito nevyskusal :007
The worst thing I can be is the same as everybody else. I hate that!!!|
--------------------------------------------------------------------

Work hard and give your best every day until your idols become your rivals! —
Užívateľov profilový obrázok
ryzoto
Dátum registrácie: 18.05.2011
Cash on hand: Locked
Bolo mu ďakované: 1 krát

Príspevokod užívateľa Warrior » 28.11.2013

dyw: daj prvý mesiac len Bio+Testo(uvidíš ako ti zašlape). Keď nezašlape daj ďalší mesiac Dibenzocide (tiež uvidíš ako zašlape). A keď ani ten nie skús dať všetky dokopy (uvidíš ako zašlapú spolu). A ak ani vtedy nič tak zistíš že si len vyhodil nejakých 45 eur (vždy lepšie než krabička protostrolu)

Inak s Biosterolom a Testosterolom som ja osobne bol spokojný (výsledok predčil moje očakávania). Teraz skúšal 3násobne vyššie dávkovanie Testosterolu. Dibenzocide ti nebudem odporúčať lebo som ho nemal. Ale podľa ohlasov môže byť veľmi dobrý. (Chcem ho aj ja zaradiť do plánovanej objemovky)

Neusohl: Súhlasím s ryzotom. Neviem kto písal "Testosterón a jeho naturálne zvýšenie". Ale vynechal jednu veľmi zásadnú vec čo sa týka zvyšovania TST naturálnou cestou. Hovädzie kŕmené trávou. A to skôr než brokulovitú zeleninu, citrusové ovocie a rybí olej. Ale celkovo odsek s témy a tvoja pripomienka nejak nejdú dokopy. Akoby nárast TST doplnkami bol zbytočný ale naturálne zvyšovanie to už je účinné. Blbosť. Keď potrebuješ zvýšiť tak je jedno akou formou. Predlož nejakú štúdiu ktorá logicky dokazuje že TST môže v tele dosiahnúť len určitej hranice a potom STOP. Ja som nič také ešte nepočul. Keď je hladina TST "pomerne vysoká" automaticky to znamená že nemôže byť vyššia? V19tich som bral biosterol a testosterol. Po 15 dňoch užívania som bol na krvné testy a tiež testy u endokrinológa(samozrejme so zameraním na TST) po 15 dňoch som zvýšil svoj TST z 228,3 na 497,8 ng/dL a súčasne znížil estradiol o necelú tretinu. V 19 rokoch. Alebo nech si pichne chlapec syntetický testosterón a uvidíš že hladina mu stúpne do takých výšin o akých ani nesníval, a to či má 18r. alebo 50.Neber to nejakým spôsobom pohoršene ok? Je to len môj pohľad na vec.
Treba skúšať každý sme iný a každý má TST hladinu inú.
Warrior
Dátum registrácie: 08.06.2012

Príspevokod užívateľa Warrior » 28.11.2013

Ešte som zabudol.. od megabolu som mal ešte 737, BioVit a Quattro.. Chuť nič moc. Ale na doplnenie sacharidov a proteinov bohate postačí. A to, že v nich nieje palatinóza ale len glukóza, maltodextrín a pod.? A čo? Pozrite si zloženia iných gainerov aj od takých značie ako Biotech, Scitec Nutriotion. Pozrite si Hyper Mass, Volumass, Mass, Mass 20 ... Jumbo Pro. Vtom je veselo napchaná aj fruktóza (to ale nikomu nevadí lebo je to Jumbo..chutí to dobre a je to Jumbo). OP čo majú jedny z najdrahších proteínov. Ich gainer Serious Mass taktiež obsahuje maltodextrín, sójové prísady. Ikeď áno zdroje bielkovín majú SN a OP určite lepšie ako Megabol. Je pravda že megabol využíva z veľkej časti sójový proteín, pšeničný atď.. Pšeničný zase obsahuje slušné množstvo Glutamínu.
Megabol je značka pre nenáročný, takých čo niesu fajnovky :-D a tých čo nemajú zrovna moc prachov. Má to sacharidy má to proteín, nestojí to veľa a dá sa to prehltnúť :D čo viac chcieť?
Warrior

Príspevokod užívateľa pepo88 » 29.11.2013

Warior, ked nieco zabudnes a este nikto nereagoval na tvoj post, tak si ho editni a nepis druhy

BTW
Prave douzivavam Dibencozide a za mna nula bodov
Je tažké si ísť za svojím cieľom,keď človek ešte vobec nevie čo chce,a aj tá najmenšia prekážka mu vie narobiť veľké problémy
https://www.facebook.com/PeterMuranOsobnyTrener?fref=ts
Sorry ak neodpisem na SS.Mam ich denne
pepo88
Moderátor: súťažný kulturista
Dátum registrácie: 05.01.2007

Príspevokod užívateľa dyw » 29.11.2013

dyw: daj prvý mesiac len Bio+Testo(uvidíš ako ti zašlape). Keď nezašlape daj ďalší mesiac Dibenzocide (tiež uvidíš ako zašlape). A keď ani ten nie skús dať všetky dokopy (uvidíš ako zašlapú spolu). A ak ani vtedy nič tak zistíš že si len vyhodil nejakých 45 eur (vždy lepšie než krabička protostrolu)

Inak s Biosterolom a Testosterolom som ja osobne bol spokojný (výsledok predčil moje očakávania). Teraz skúšal 3násobne vyššie dávkovanie Testosterolu. Dibenzocide ti nebudem odporúčať lebo som ho nemal. Ale podľa ohlasov môže byť veľmi dobrý. (Chcem ho aj ja zaradiť do plánovanej objemovky)

Neusohl: Súhlasím s ryzotom. Neviem kto písal "Testosterón a jeho naturálne zvýšenie". Ale vynechal jednu veľmi zásadnú vec čo sa týka zvyšovania TST naturálnou cestou. Hovädzie kŕmené trávou. A to skôr než brokulovitú zeleninu, citrusové ovocie a rybí olej. Ale celkovo odsek s témy a tvoja pripomienka nejak nejdú dokopy. Akoby nárast TST doplnkami bol zbytočný ale naturálne zvyšovanie to už je účinné. Blbosť. Keď potrebuješ zvýšiť tak je jedno akou formou. Predlož nejakú štúdiu ktorá logicky dokazuje že TST môže v tele dosiahnúť len určitej hranice a potom STOP. Ja som nič také ešte nepočul. Keď je hladina TST "pomerne vysoká" automaticky to znamená že nemôže byť vyššia? V19tich som bral biosterol a testosterol. Po 15 dňoch užívania som bol na krvné testy a tiež testy u endokrinológa(samozrejme so zameraním na TST) po 15 dňoch som zvýšil svoj TST z 228,3 na 497,8 ng/dL a súčasne znížil estradiol o necelú tretinu. V 19 rokoch. Alebo nech si pichne chlapec syntetický testosterón a uvidíš že hladina mu stúpne do takých výšin o akých ani nesníval, a to či má 18r. alebo 50.Neber to nejakým spôsobom pohoršene ok? Je to len môj pohľad na vec.
Treba skúšať každý sme iný a každý má TST hladinu inú.
dobre teda díki moc vyskúšam teda samotný testosterol a biosterol a uvidím :)
dyw
Dátum registrácie: 17.08.2011
Poďakoval: 14 krát

Príspevokod užívateľa Ján Moravčík » 29.11.2013

tu sa opat potvrdzuje pravidlo, ze kazdy clovek je individialny. Ja som bol s dibencozide naopak velmi spokojny
Ján Moravčík
Dátum registrácie: 25.04.2011

Príspevokod užívateľa blowbiceps » 07.12.2013

CHcel by som sa opytať ked budem brať Megabol s Testosterolom + protein + strava či mi dosiahnuté výsledky zostanú :) samozrejme budem cvičiť nadalej ale či mi to zostane :) dakujem za odpoved
blowbiceps
Dátum registrácie: 19.10.2013

Príspevokod užívateľa spookylv » 07.12.2013

Ak budeš mať dobrý tréning a stravu, prečo by ti nemali ostať výsledky? Maximálne sila ti pôjde kúsok s5, ale nič podstatné. Toto nie sú AS :lol:
spookylv
Dátum registrácie: 06.02.2011

Príspevokod užívateľa blowbiceps » 07.12.2013

Ak budeš mať dobrý tréning a stravu, prečo by ti nemali ostať výsledky? Maximálne sila ti pôjde kúsok s5, ale nič podstatné. Toto nie sú AS :lol:
Hej no :D ale furt ked sa ti pridava test. tak ti to oslabi vyrobu vlastneho nie? :D či iba zle info mam? A od koľkých rokov sa môže brať tento produkt? :D dakujem
blowbiceps
Dátum registrácie: 19.10.2013

Príspevokod užívateľa spookylv » 07.12.2013

Tak prečítaj si to poriadne :) , podporuje to tvorbu vlastného tst, čiže nedodávaš syntetický. Prakticky máš jedno od akého veku to dávaš. Otázkou je, či to bude mať význam, nakoľko v puberte, a po 20tke máš prirodzenú tvorbu tst vo väčšine prípadov na maxime. Takéto sa oplatí chlapom po 30tke. Ale keďže to nestojí veľa a chceš to skúsiť, nevidím vtom extra problém, nebude to až taká strata peňazí.
spookylv
Dátum registrácie: 06.02.2011

Príspevokod užívateľa Cassyboy » 07.12.2013

CHcel by som sa opytať ked budem brať Megabol s Testosterolom + protein + strava či mi dosiahnuté výsledky zostanú :) samozrejme budem cvičiť nadalej ale či mi to zostane :) dakujem za odpoved
uz len kvôli tej cene to podla man vela ludi skusilo kupit,, ako ja ,, lebo za 13eu 2 produkty na test pohodka ja som mal pocit vtedy po dobrati aj pocas ze som mal trocha tvrdsie svaly ale nic extra ale skus nic nepokazis, a ak by si mal mat z toho placebo a budes sa citit silnejsie tak co, za tu cen usa to oplati :D
Quot hominus, tot sententiae.
cast mojich receptov najdete na: http://somnavaril.weebly.com
Cassyboy
Dátum registrácie: 11.11.2011

Príspevokod užívateľa Ján Moravčík » 08.12.2013

ak zaznamenas narast, je pravdebodobne, ze to udrzis, vsetko zalezi na tebe, treningu, regeneracii a strave
Ján Moravčík

Príspevokod užívateľa Warrior » 09.12.2013

No takže... Kamarát si zobral Dibenzocide..hneď od prvého dňa nasadil 3x1cps. Už v prvý deň pociťoval neskutočný neukojiteľný hlad :D ..je taký vychrtlejší takže - preňho to je len dobré. Ťahá už piaty deň (split 3x týždenne). Podám ďalšie hlasenie. Ja som medzitým skúšal 3-násobne vyššie dávkovanie Testosterolu - s týýým, že som absolútne kašlal na stravu a celých 14 dní od začania užívania som si dal 1x beh(4km) a také relaxačné zdvíhanie železa. Ako náhle som upravil príjem bielkovín na 220-260g denne (700g sach./den). Poctivý tréning 4x týždenne + 3x týždenne MMA, tak som zostal v úžase.

Zhrniem to: Sila išla hore, nebol to veľký skok ale cítim, regenerácia sa zlepšila. Ale to čo ma najviac prekvapilo bol pomerne veľký príval agresivity, ktorý pretrváva (niekedy je ťažké sa ukľudniť) - ale nič čo by sa nedalo zvládnuť. Môžno, že je to len sezónna náladovka, no to uvidíme až po doužívaní. Ale toto opäť dokazuje len to, že pokým nieje zvládnutá strava a neni vychytaný tréning, tak tieto suplementy nemajú zmysel.
Warrior

Príspevokod užívateľa Ján Moravčík » 09.12.2013

doplnky su len doplnok, takze strava je vsetko, tu pekne vidno ako to v kombinacii funguje
Ján Moravčík

Príspevokod užívateľa hero » 21.12.2013

ma niaky význam tie užívat tie zvysovace tst ako biosterol/testosterol/dibencozide/DAA-stin (a podobne) ked mám 19.?

ak hej tak ktore by ste mi poradili?

(aj ked si myslim ze to nepomoze ale jeto celku lacne :lol: )
Pomohlo niečo z toho ?
hero
Dátum registrácie: 16.08.2013

Návrat na "Recenzie, skúsenosti jednotlivých značiek doplnkovej výživy (doplnková výživa, novinky na trhu)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní