AONE nutrition

Re: AONE nutrition

Príspevokod užívateľa Zemák » 24.04.2011

Ale tak mohol by si napisat k akej veci ste dosli s tymi ludmi o ktorych pises.
A kedze ta podporuje nespamuj, tak predpokladam ze ani nenapises, ze extrapep od aone je lepsi ako hydro od nespamuj. Potom by si uz od nich nevydel zrejme ani sacok proteinu, rozumiem ti.
nejdem tu o tom písať.
EDIT: ja som sa pýtal ohľadom stupňa hydrolýzy a iných týchto štúdii, čo je na tom pravdy a prečo tamto a prečo toto. Chcel som sa len niečo nové dozvedieť. Nebolo to myslené, žeby bol výrobok Extrapep zlý a nesúviselo to so žiadnym doplnkom. Išlo len o tú štúdiu, čo sa písala, čo je pravda, čo nie. Dúfam, že ste ma teraz pochopili, čo som chcel napísať a neukameňujete ma tu.

Extrapep som nemal, takže ho nemôžem porovnávať s nejakým iným proteinom. Porovnávať 2 proteiny je veľmi ťažké, je to na dlho prečo a ako, nejdem to tu teraz rozoberať.

So nespamuj hydrom som maximálne spokojný či po stránke stráviteľnosti, kvalite alebo chuti, nezjedol som ho 1kg ani 2kg čiže viem si už utvoriť svoj názor. Ja nemám problém povedať svoj názor na iný produkt. Napr. skúšal som predtréningové NO doplnky (keďže pred koncom diéty sa potrebujem nakopnúť na tréning) napr. s NO-xplodom som bol maximálne spokojný, ale napr. od FA Napalm mi moc nešmakoval.
Len veľký cieľ dokáže u človeka prebudiť stimuláciu nevyhnutnú k jeho dosiahnutiu.
All glory goes to my lord and savior Jesus Christ
Sponzor nespamuj
Užívateľov profilový obrázok
Zemák
Dátum registrácie: 02.01.2008
Cash on hand: Locked
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Steve76 » 24.04.2011

Sú všetky hydrolyzáty rovnaké?
Vôbec nie! Je dôležité aby bol hydrolyzát vyrobený spôsobom cielenej enzymatickej hydrolýzy. Dôležitý je stupeň hydrolýzy (DH). Vysoký stupeň hydrolýzy bude obsahovať podstatne viac di a tri-peptidov s menšou AMW (priemerná molekulová hmotnosť). Väčšina bežných hydrolyzátov na trhu má pomerne nízky stupeň hydrolýzy (DH = 12-16). Tieto hydrolyzáty sa často používajú vzhľadom k ich nižšej cene a menej výraznej horkosti, čo umožňuje ľahšie ochutenie. Tieto hydrolyzáty sú ale chudobnejšie práve na di a tri-peptidy. Preto najhodnotnejší hydrolyzát s najvyšším stupňom akceptovateľnej hydrolýzy je (DH=22-25).
Ako môžem povedať, či má výrobok maximálne efektívnu úroveň hydrolýzy?
Stupeň hydrolýzy sa dá určiť napríklad titráciou, kedy sa zisťuje počet novo vzniknutých peptidov. Každé zvýšenie hydrolýzy o 1% zvyšuje aj pomer novo vzniknutých peptidov o 1%. Počet nových peptidov sa zvyšuje úmerne so stupňom hydrolýzy len po určitú úroveň. Maximálny počet di a tri-peptidov sa dosiahne pri stupni hydrolýzy 24-25, keď hydrolyzát obsahuje až 70% di a tri-peptidov, 20% iných peptidických frakcií a len asi 5%-10% voľných aminokyselín. Pri vyššom stupni hydrolýzy sa už počet di a tri-peptidov dramaticky znižuje a zvyšuje sa podiel voľných aminokyselín, čo je vzhľadom k biologickej účinnosti nežiadúce. Prečo to spomínam? Lebo sa nájdu (tiež odborníci), ktorí tvrdia, že ponúkajú hydrolyzát s najvyšším stupňom hydrolýzy. Väčšinou ani neuvedú ani aký a iní uvádzajú stupeň hydrolýzy až DH 32, čo je už menej hodnotný (totálny hydrolyzát), kde je už obsah voľných aminokyselín 40-50% a samozrejme menej di a tri-peptidov. Nie vždy znamená viac aj lepšie. V prípade srvátkových hydrolyzátov to platí dvojnásobne.

cize doporucujem zlatu strednu cestu stupen hydrolyzy 25 a super cena:
http://www.protein.sk/diamond-hydrolyse ... -1370.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Odborník na doplnkovú výživu a CEO portálov: www.protein.sk, www.posilnovanie.sk, www.kulturistika.sk
Steve76
Odbornik
Dátum registrácie: 14.02.2011
Bolo mu ďakované: 8 krát
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa I<3Girls » 24.04.2011

mojim prispevkom som nechcel samozrejme povedat, ze cim vyssi stupen - tym lepsie, cital som aj ja pred tym clanok - bud ten pedrov priamo alebo jemu podobny

kazdopadne si myslim, ze urcite ci uz nie alebo ano nespamuj, tak ten od AONE je extremne predrazeny protein a ak hydrolyzat, tak od inej znacky, ta tema stupna hydrolyzy som chcel len nacrtnut, nie priamo riesit.. :007
Existujú tri životné zásady, ako sa stať anabolickým a to sú tréning, výživa a spánok. Všetky tri musia byť zosúladené, ak chcete byť úspešní v budovaní seriózneho svalstva.
I<3Girls
Dátum registrácie: 24.03.2008

Príspevokod užívateľa herkules444 » 25.04.2011

Aké máte skúsenosti s proteínom aone whey anabolic
herkules444
Dátum registrácie: 22.03.2011

Príspevokod užívateľa herkules444 » 20.05.2011

aké máte skúsenosti s aone hiten profesional???...
herkules444
Dátum registrácie: 22.03.2011

Príspevokod užívateľa Steve76 » 20.05.2011

aké máte skúsenosti s aone hiten profesional???...
su lacnejsie :wink:
Odborník na doplnkovú výživu a CEO portálov: www.protein.sk, www.posilnovanie.sk, www.kulturistika.sk
Steve76
Odbornik
Dátum registrácie: 14.02.2011
Bolo mu ďakované: 8 krát
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Jan_Ragan » 10.06.2011

Aké máte skúsenosti s Aone CYTO-X PULSE. Je to predtréningový aktivátor. S Nitric oxidom sa to môže kombinovať?
Jan_Ragan
Dátum registrácie: 14.03.2011
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Sago_27 » 28.07.2011

Zdravim,
chcel by som vediet ake mate skusenosti s No produktom od Aone : Aone A1 NoXIDE ?
Dakujem za odpovede S
Sago_27
Dátum registrácie: 21.01.2010
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Jan_Ragan » 28.07.2011

no ja som to mal sú v tabletkovej forme mne to v obchode fit plus odporucali ked som chcel kupi no.. pýtali sa ma ci uz mal dajake no som hovoril ze nie tak mi povedali ze na zaciatok mam skusit toto A1 noxide ...tak skusenosti co by som povedal je predtreningovy aktivator akoze bolo to dobre ale az zase taky velky vykon neocakavaj.. ja teraz mam ten CYTO-X to tiez je dajaky predtreningovy aktivator len o nieco viac tento mi vyhovuje viac len ta chut nic moc ale je to asi lepsie
Jan_Ragan
Dátum registrácie: 14.03.2011
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa začlatočník » 31.08.2011

Complex 5 ka od AONE mi vobec nechutí je nejaká piesková, idem to zahodiť poprípade predať, mám toho 3 kilo ... :/
The pain of today is a victory of tomorrow :)
začlatočník
Borec
Dátum registrácie: 11.09.2009

Príspevokod užívateľa komar777 » 31.08.2011

Ja som mal od AONE Joint Flex,AMINO MAXI TABS 136 a L - CARNITINE a zo všetkým som bol spokojný.
komar777
Dátum registrácie: 04.10.2009

Príspevokod užívateľa ArsNT » 16.09.2011

Už dávnejšie som mala od AONE Hi - Ten Professional príchuť vlašský orech. Pozitívna skúsenosť: dobrá regenerácia, len tá chuť mi dala zabrať. Ešte s banánom sa to dalo a pritom nie som na chuť náročná.
Female
ArsNT
Dátum registrácie: 30.12.2008

Príspevokod užívateľa zverstvo » 16.09.2011

ja som zacinal so znackou aone,kedze som zhanal za super ceny :D
pojedol som vela egg proteinu 85 potom vhey ...rozne prichute....velmi mi chutil gainer od nich, arginin sa mi nepacil, creatinu nemam co vytknut :)
iron never lies
181cm 91kg
zverstvo
Borec
Dátum registrácie: 13.03.2011

Príspevokod užívateľa lasky » 23.10.2011

beriem aone ,vsetko co bolo som skusal bud ako darcek alebo kupil , orech je drsny a teraz sa na mna iste vsetci zosypete co si dovolim povedat ze jahodova prichut je v complex 5 je chutove lepsia ako synta . :D

Dátum registrácie: 02.10.2011

Príspevokod užívateľa mama3 » 04.02.2012

Vas nazor / skusenosti s Hi-Ten Protein.
Ma niekto dobre skusenosti po dlhsom uzivani? Kupil som si len to 700g balenie na test (vlassky orech prichut) a ta chut - bieda. (a to som pil uz aj hydro bez prichute).
Teda ak odhliadneme od chute (zvolim cokoladu alebo jahodu), oplati sa to brat? Momentalne sa neviem skontaktovat s vyrobcom, zaujima ma pomer zlozenia jednotlivych zloziek bielkovin.
Zdroje bielkovin su super, len aky pomer maju ... Nevie niekto?
cize doporucujem zlatu strednu cestu stupen hydrolyzy 25 a super cena:
http://www.protein.sk/diamond-hydrolyse ... -1370.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Az nato, ze sa podla komunikacie s vyrobcami jedna len o 5 % (DH5) hydrolyzat (zeby preto taka nizka cena?)
Niektori 'nasi' vyrobcovia aspon uvedu, ze DH5, ale vacsinou, ked to neuvadzaju, tak sa treba spytat ...
mama3
Dátum registrácie: 14.07.2009

Návrat na "Recenzie, skúsenosti jednotlivých značiek doplnkovej výživy (doplnková výživa, novinky na trhu)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní