AONE nutrition

Re: AONE nutrition

Príspevokod užívateľa fitnesspower » 11.07.2012

Protein od Aone jsem vyzkoušel před 2-3 rokama.. Už se asi nevyrábí (bílá pixle, červená etiketa s bílým písmem).. nechutnal mi, špatně se rozpouštěl.. možná tak v 80-tých letech by obstál, v dnešní konkurenci nemá šanci..
To bylo poprvé, kdy jsem měl chuť vysypat protein do záchodu!
Možná to byl jen pilotní produkt (nevím, jak dlouho jsou na trhu) a možná se za ty 2-3 roky firma vzpamatovala..
Po této zkušenosti s touto značkou nechci mít nic společného! Bohužel.. :x
fitnesspower
Dátum registrácie: 14.02.2012
Cash on hand: Locked

Príspevokod užívateľa MINO1 » 30.01.2013

chalani mal niekto, alebo co hovorite na toto:

AONE Amino Energy Oat Snack, tyčinka 70g

Tyčinka vhodná pre každého. Obsahuje vysoké množstvo bielkovín a sacharidov. Jej využitie je neobmedzené. Ak nemáte čas v práci jesť a vaše telo potrebuje energiu, tyčinka Amino Energy Oat Snack je tým správnym riešením. U žiakov základných a stredných škôl je veľmi obľúbená. Niekedý nemajú čas sa poriadne naraňajkovať ani nadesiatovať. Vybalia si túto tyčinkua za pár sekúnd su najedení a majú energiu an zvyšok dňa.

Tyčinku Amino Energy Oat Snack využívajú aj športovo aktívni ľuďia (turisti, bicyklisti, bežci), ktorý potrebujú rýchly prísun sily a energie. Vyskúšajte ju i vy.

Príchuť: čokoláda

Zloženie:
Proteínová zmes (mliečne a rastlinné bielkoviny, kolagénový hydrolyzát); invertný sirup, ovsený extrudát a vločky, glycerín, kakao, škorica, kypriaci prášok, zahusťovadlo: xanthan, zosilňovač chute: chlorid sodný; sladidlo: cyklamát sodný, sacharinát sodný, neohesperidín DC; konzervačná látka: sorban draselný

Výživová hodnota 70 g (1 Snack)
Energia 188 kcal / 781 kJ
Proteín (v sušine) 32 g
Sacharidy (v sušine) 27 g
Tuky (v sušine) 8 g
------------------------------------------------

stoji nieco cez 1.3eur...a ma 32g bielkovin....len sa bojim toho zlozenia....co poviete???
Môžeš mať buď výsledky, alebo výhovorky... nemôžeš mať oboje!!!
Užívateľov profilový obrázok
MINO1
Dátum registrácie: 10.01.2012

Príspevokod užívateľa vlcince » 30.01.2013

[quote="MINO1"]chalani mal niekto, alebo co hovorite na toto:

AONE Amino Energy Oat Snack, tyčinka 70g

mal som ju viackrát asi tak rok a pol dozadu, vtedy stála ešte do 1 éčka a poviem ti, že to jedz iba fakt, keď budeš niekde v núdzi napr. stratíš sa v džungli :D

vždy som k nej musel mať aspoň pol litra vody, aby som ju zjedol celú naraz :lol:
vlcince
Dátum registrácie: 26.11.2012

Príspevokod užívateľa mirecek » 31.01.2013

zlozenie hovori za vsetko: mliecnych proteinov je tam urcite minimum a bielkoviny z ovsenych vlociek a kolagen su na dve veci...a mimochodom pol kila ovsenych vlociek stoji 50 centov ale to asi kazdy kto cvici vie. A jasne ze ziakom bude chutit ked je ochutena takym chemickym bordelom:)
mirecek
Dátum registrácie: 15.03.2011

Príspevokod užívateľa IcePick » 12.03.2013

Hi-Ten Professional - pre mňa výborný proteín, škoda, že sa vyrába len vo dvoch príchutiach. Zjedol som ho už zopár trojkilových krabíc. Čokoláda pomerne nevýrazná, vlašský orech perfektný. Je to 10-zložkový proteín, takže srvátka sa z pohľadu na časté užívanie nechytá (tá jed lepšia snáď len bezprostredne po tréningu), na jazyku je jasne cítiť podiel sóje, mne to však neprekáža, maximálna spokojnosť.

Mass gainer 30 - takisto veľká spokojnosť, konzistenčne je trochu špecifický, kašovitý - robený na báze ovseno-pohánkového extrudátu, na jazyku pripomína svojou štruktúrou krupičnú kašu; obsahuje dosť vlákniny, často som ním nahrádzal riadne denné jedlo. TOP príchute sú podľa mňa jahoda, višňa a čokoláda, úplne najviac som si pochutil na zmiešanej čokoláde s višňou, fakt odporúčam. Ohromnou výhodou znovu pomerne nevýraznej chuti je, že som sa tohto gaineru doteraz neprejedol. Príchuť najlepšia s mliekom, no moc sa nevytráca ani pri miešaní s vodou.

Vita Fitness Meal - náhrada stravy - podobné zloženie ako Mass gainer, rovnako obsahuje 30% bielkovín, no namiesto kreatínu má dosť vysoký obsah L-karnitínu. Zvláštnosťou je, že celkom inak chutí a celkom inú konzistenciu má čokoládový ako ostatné (čoko sa veľmi chuťou podobá na Mass gainer 30), z tých ostatných odporúčam príchuť citrón-smotana, prípadne malina-smotana, sú veľmi svieže. Na tejto strave (nie je zrovna najlacnejšia, hlavne v porovnaní s podobným Mass gainerom) som započal diétu a výsledky boli bohovské, ťažko povedať, či práve "pričinením" Vita Fitness Mealu :-) každopádne na značku AONE nedám dopustiť, aj keď s inými značkami veľa skúseností nemám.
IcePick
Dátum registrácie: 11.03.2013

Príspevokod užívateľa berzerker » 11.04.2013

na značku AONE nedám dopustiť, aj keď s inými značkami veľa skúseností nemám.
to bude asi ten dovod :lol:
AA - Lab / vyziva / zdravie / trening / fitness * moja stranka na FB
berzerker
Dátum registrácie: 07.01.2010
Bank: Locked
Poďakoval: 3 krát
Bolo mu ďakované: 2 krát

Príspevokod užívateľa IcePick » 11.04.2013

na značku AONE nedám dopustiť, aj keď s inými značkami veľa skúseností nemám.
to bude asi ten dovod :lol:
a co tebe na AONE prekaza? ze ine proteiny maju lepsiu chut? ako hovorim - menej vyrazna "bezna" chut je zarukou, ze ten protein dokazes konzumovat ovela dlhsie a neobjes sa. no co sa zlozenia tyka, podla mna uplne v pohode. navyse mi na nich imponuje, ze po vypiti nemam vuobec zatazeny zaludok, su velmi "lahke", vazne vyborny pocit. napokon ide o cenovo velmi vyhodnu kupu - pomer hodnoty za dane peniaze je mimoriadne vysoky.
IcePick
Dátum registrácie: 11.03.2013

Príspevokod užívateľa homar » 24.04.2013

vyskúšal som CYTO-X >PULSE a musím povedať, že žiadna extra pumpa to nebola, ale celkom obstojné, veľká chuť do cvičenia, čo si pochvaľujem, ale najväčšie mínus pre mňa - chuť a rozpustnosť, tá chuť bola nejaká pomarančová či aká, horké, hnusné zlé, a rozpustnosť tiež slabota
R.C.: “Train harder and grow bigger.”
homar
Dátum registrácie: 29.05.2008
Poďakoval: 31 krát
Bolo mu ďakované: 23 krát
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Ján Moravčík » 24.04.2013

Z celej ponuky ma zaujali proteiny a aminokyseliny, skutocne dobre!
Ján Moravčík
Moderátor: súťažný kulturista
Dátum registrácie: 25.04.2011

Príspevokod užívateľa vosko296 » 19.10.2013

Aone by som nebral uz len z dovodu, ze tam pichaju celkom zle nahradne sladidla. Konzument by si mal vzdy pozriet zlozenie produktu, ked nerozumie nejakej latke, tak nech si ju vygoogli a pouci sa, vzdy to tak robim, aj ked nikdy neverim tomu, co pisu v zlozeni. Ale aspon o tom, co pisu sa snazim ziskat nejake informacie. Takisto to plati aj pri vsetkych potravinach. Priklad: vygooglite si aspartam, cyklamat, sacharin.
vosko296
Dátum registrácie: 18.10.2013

Príspevokod užívateľa Corey » 03.09.2015

Čo hovoríte na Extrapep HD? Skúšal niekto?
GO HARD OR....GO HOME
Corey
Dátum registrácie: 17.12.2007

Návrat na "Recenzie, skúsenosti jednotlivých značiek doplnkovej výživy (doplnková výživa, novinky na trhu)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní