AONE nutrition

AONE nutrition

Príspevokod užívateľa Mysko » 11.03.2011

Zaujima ma vas nazor na toto AONE Extrapep HD 600g
Užívateľov profilový obrázok
Mysko
Dátum registrácie: 27.05.2007
Cash on hand: Locked

Re: AONE nutrition

Príspevokod užívateľa Buk71 » 12.03.2011

tak čo viem tak Havlik to žere na tony :lol: len viem ze je to vynikajuce po treningu ... ale nepoznam nikoho kto to pouziva...

a Mass gainer Glutamin peptid a Arginin...... kvalitka :007 :007 :007 velka spokonost
Buk71
Moderátor: súťažný kulturista
Dátum registrácie: 27.05.2009
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa tréner » 21.03.2011

Števo Havlík to "dáva" na tony lebo to má ako sponzorské okrem iného
tréner
Dátum registrácie: 05.03.2011

Príspevokod užívateľa obgasnik » 21.03.2011

Števo Havlík to "dáva" na tony lebo to má ako sponzorské okrem iného
A to je dobre, alebo zle? Ja si myslím, že absolútny majster Európy by nebral niečo len preto, že to má ako sponzorské, ale preto, že je to asi dobé okrem iného. A že slovenský borec neberie žiadny americký zázrak, ale "iba" slovenské doplnky zrejme niektorí nevedia pochopiť.
Naposledy upravil/-a obgasnik v 02.02.2013, upravené celkom 2 krát.
obgasnik
Dátum registrácie: 07.02.2010

Príspevokod užívateľa sjm- » 23.04.2011

stará téma, viem. Lenže teď vyšli nejaké videjká od eastlabu, z tréningov a potréningov Števa Havlíka, aj Laca Kuzdera a obaja tvrdili, že to je super produkt.

Ako, je to reklama, sponzorské.. atď. Ale tak neviem. Podľa zloženie to nie je nič extra brutálne prevratné. Mali ste to už niekto?
Progressive overload is a myth and counting macros only works if your name is Marco.
sjm-
Moderator
Dátum registrácie: 31.10.2009

Príspevokod užívateľa pepo88 » 24.04.2011

co konkretne? viem , ze iba stevo spominal extrapep a popijal 6 lyzic :D nemal som to ale..
Je tažké si ísť za svojím cieľom,keď človek ešte vobec nevie čo chce,a aj tá najmenšia prekážka mu vie narobiť veľké problémy
https://www.facebook.com/PeterMuranOsobnyTrener?fref=ts
Sorry ak neodpisem na SS.Mam ich denne
pepo88
Dátum registrácie: 05.01.2007

Príspevokod užívateľa mrrtvypires » 24.04.2011

Akurat pozeram aj ja tie videa zaujimave veci vyprava :D zaujimave zdvovodnenia :D
Ja nemám hranice, lebo som ich už dávno prekročil !!!
Motta :
tvrdšie, dlhšie a bolestivejšie !
Bolesť je jak čokoláda, treba si ju vychutnať:)
mrrtvypires
Dátum registrácie: 09.11.2010
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa 00pedro00 » 24.04.2011

Ja to uzivam tiez, momentalne posledny mesiac pred sutazou 160g denne.
Je to jedna báseň:)
tréner 3.stupňa
00pedro00
Dátum registrácie: 06.04.2011

Príspevokod užívateľa sjm- » 24.04.2011

co konkretne? viem , ze iba stevo spominal extrapep a popijal 6 lyzic :D nemal som to ale..
Laco hovoril, že užíva veľa doplnov. BCAA,glutamín,proteiny,kreatín atď... A že tiež používa extrapep, že ten je super..
Progressive overload is a myth and counting macros only works if your name is Marco.
sjm-
Moderator
Dátum registrácie: 31.10.2009

Príspevokod užívateľa I<3Girls » 24.04.2011

eh? ved to je hydro protein od AONE.. tu je nieco co sa tyka extrapep vs hydrobio5:
4) Co sa tyka stupna hydrolyzy, je na tom Hydro lepsie ako produkt od pana Juraska/ A One Extrapep HD, ktory mozno ma problem tomu uverit (vypisoval mi spolu minimalne 10 mailov a sukromnych sprav, kde som mu to do detailov niekolkokrat vysvetlil a stale tomu pravdepodobne neveri), ale je to tak. Hydro ma typicky stupen hydrolyzy 28% (rozsah je 25-29%), produkt A One 22-25% a to mi este nemali ako podlozit.
nespamuj tiez ponuka hydro so stupnom hydrolyzy 32

a co sa tyka toho extrapep od AONE, ten by som bral ako posledny, je to extremne predrazene.. bud bio5 alebo nespamuj :007

Pre porovnanie:
AONE extrapep - 51,72 EUR / 1 kg
BIO5 Hydro - 26,60 EUR / 1 kg
nespamuj Hydro DH32 - 25,00 EUR / 1 kg
Existujú tri životné zásady, ako sa stať anabolickým a to sú tréning, výživa a spánok. Všetky tri musia byť zosúladené, ak chcete byť úspešní v budovaní seriózneho svalstva.
I<3Girls
Dátum registrácie: 24.03.2008

Sú všetky hydrolyzáty rovnaké?
Vôbec nie! Je dôležité aby bol hydrolyzát vyrobený spôsobom cielenej enzymatickej hydrolýzy. Dôležitý je stupeň hydrolýzy (DH). Vysoký stupeň hydrolýzy bude obsahovať podstatne viac di a tri-peptidov s menšou AMW (priemerná molekulová hmotnosť). Väčšina bežných hydrolyzátov na trhu má pomerne nízky stupeň hydrolýzy (DH = 12-16). Tieto hydrolyzáty sa často používajú vzhľadom k ich nižšej cene a menej výraznej horkosti, čo umožňuje ľahšie ochutenie. Tieto hydrolyzáty sú ale chudobnejšie práve na di a tri-peptidy. Preto najhodnotnejší hydrolyzát s najvyšším stupňom akceptovateľnej hydrolýzy je (DH=22-25).
Ako môžem povedať, či má výrobok maximálne efektívnu úroveň hydrolýzy?
Stupeň hydrolýzy sa dá určiť napríklad titráciou, kedy sa zisťuje počet novo vzniknutých peptidov. Každé zvýšenie hydrolýzy o 1% zvyšuje aj pomer novo vzniknutých peptidov o 1%. Počet nových peptidov sa zvyšuje úmerne so stupňom hydrolýzy len po určitú úroveň. Maximálny počet di a tri-peptidov sa dosiahne pri stupni hydrolýzy 24-25, keď hydrolyzát obsahuje až 70% di a tri-peptidov, 20% iných peptidických frakcií a len asi 5%-10% voľných aminokyselín. Pri vyššom stupni hydrolýzy sa už počet di a tri-peptidov dramaticky znižuje a zvyšuje sa podiel voľných aminokyselín, čo je vzhľadom k biologickej účinnosti nežiadúce. Prečo to spomínam? Lebo sa nájdu (tiež odborníci), ktorí tvrdia, že ponúkajú hydrolyzát s najvyšším stupňom hydrolýzy. Väčšinou ani neuvedú ani aký a iní uvádzajú stupeň hydrolýzy až DH 32, čo je už menej hodnotný (totálny hydrolyzát), kde je už obsah voľných aminokyselín 40-50% a samozrejme menej di a tri-peptidov. Nie vždy znamená viac aj lepšie. V prípade srvátkových hydrolyzátov to platí dvojnásobne.
tréner 3.stupňa
00pedro00

Príspevokod užívateľa Buk71 » 24.04.2011

velmi pekné vysvetlenie :007
One day, when my time comes .... I'll be back!!!!
Buk71
Dátum registrácie: 27.05.2009
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Focky » 24.04.2011

zas som o nieco mudrejsi
I don't know. I don't think I've ever known. I think sometimes you get it right the first time and then it defines your life. It becomes who you are.
What religion am I? I'm a practicing none of your fucking business.
Focky
Dátum registrácie: 13.08.2010

Príspevokod užívateľa Zemák » 24.04.2011

Už dávno som čítal tento článok od pána Juráška (samizdá, že on to písal, bolo to zverejnené na eastlabs-e) ... nedalo mi a napísal som pár ľuďom, čo je na tom pravdy. Neviem čomu, komu veriť, ale zhodli sa na istej veci, ktorú tu nejdem písať a vyjadrovať sa k nej. Len poviem, že netreba všetkému veriť, čo kde napíšu a to myslím všeobecne nielen na tento článok.
Len veľký cieľ dokáže u človeka prebudiť stimuláciu nevyhnutnú k jeho dosiahnutiu.
All glory goes to my lord and savior Jesus Christ
Sponzor nespamuj
Zemák
Dátum registrácie: 02.01.2008
Kontaktovať užívateľa:

Ale tak mohol by si napisat k akej veci ste dosli s tymi ludmi o ktorych pises.
A kedze ta podporuje nespamuj, tak predpokladam ze ani nenapises, ze extrapep od aone je lepsi ako hydro od nespamuj. Potom by si uz od nich nevydel zrejme ani sacok proteinu, rozumiem ti.
tréner 3.stupňa
00pedro00

Návrat na "Recenzie, skúsenosti jednotlivých značiek doplnkovej výživy (doplnková výživa, novinky na trhu)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní