WEIDER

Re: WEIDER

Príspevokod užívateľa Neusohl » 28.10.2014

99% suplementov je zbytočných, a to jednom v akom veku .. takže v tom problém nevidím .. pri proteíne je všetko otázka stravy, ale tiež je de facto zbytočný .. . takže ak máš 13 rokov, len poriadne papaj, cvič - puberte a vývoj sú tvoje hlavné zbrane teraz :)
"Buď bojovníkom a zabi túžbu, tú silnú nepriatelku duše." (Bhagavadgita 3.43)
Nebuď idiot a nekupuj suplementy, ktoré sú drahšie ako by mali byť - nenechaj sa okoňovať!
Užívateľov profilový obrázok
Neusohl
Dátum registrácie: 06.04.2011
Cash on hand: Locked
Bolo mu ďakované: 1 krát

Príspevokod užívateľa vôňa aviváže » 28.10.2014

Problem je, ze normalny laik si mysli ze protein je zazracny prasok, z ktoreho mu narastu svaly.
People. What a bunch of bastards.
vôňa aviváže
Dátum registrácie: 23.04.2014

Príspevokod užívateľa pepo88 » 28.10.2014

99% suplementov je zbytočných, a to jednom v akom veku .. takže v tom problém nevidím .. pri proteíne je všetko otázka stravy, ale tiež je de facto zbytočný .. . takže ak máš 13 rokov, len poriadne papaj, cvič - puberte a vývoj sú tvoje hlavné zbrane teraz :)
nebud jednostranny.. suplementy niesu zbytocne, su uzitocne, no pre niekoho to ma maly vyznam
Je tažké si ísť za svojím cieľom,keď človek ešte vobec nevie čo chce,a aj tá najmenšia prekážka mu vie narobiť veľké problémy
https://www.facebook.com/PeterMuranOsobnyTrener?fref=ts
Sorry ak neodpisem na SS.Mam ich denne
pepo88
Moderátor: súťažný kulturista
Dátum registrácie: 05.01.2007

Príspevokod užívateľa Ján Moravčík » 28.10.2014

Problem je, ze normalny laik si mysli ze protein je zazracny prasok, z ktoreho mu narastu svaly.
zazracny nie je, ale svaly z neho rastu...pri dodrzani dalsich dolezitych faktorov
Ján Moravčík
Dátum registrácie: 25.04.2011

Príspevokod užívateľa lipo » 06.11.2014

A prečo je tomu tak? lebo do marketingu idú neskutočné peniaze a vypláca sa im to! Aj ja som si to kedysi myslel. Nieje to v tom že je niekto hlúpy alebo múdry, je to v tom, kto prekukol celú túto bublinu...

a čo sa týka zázrakov, proteín je bielkovina nič viac nič menej, ani zázračná no ani zbytočná vec. V hre je niekoľko ďalších faktorov...
"Ak nebudeš mnoho očakávať, budú sa ti zdať aj malé veci veľkými."
Platón
"Nesnaž sa prevyšovať ostatných, ale sám seba."
Cicero
lipo
Dátum registrácie: 15.10.2011

Príspevokod užívateľa Ján Moravčík » 12.11.2014

A prečo je tomu tak? lebo do marketingu idú neskutočné peniaze a vypláca sa im to! Aj ja som si to kedysi myslel. Nieje to v tom že je niekto hlúpy alebo múdry, je to v tom, kto prekukol celú túto bublinu...

a čo sa týka zázrakov, proteín je bielkovina nič viac nič menej, ani zázračná no ani zbytočná vec. V hre je niekoľko ďalších faktorov...
pekne napisane
Ján Moravčík
Dátum registrácie: 25.04.2011

Príspevokod užívateľa Milda » 18.03.2017

Zdarec borci,
za mě mega mass 4000 nemá konkurenci jak chutí tak složením.
Milda
Dátum registrácie: 24.08.2016

Príspevokod užívateľa Chaskar » 18.03.2017

to v dnesnej dobe este niekto pouziva gainery?
Nikoho nenahovaram na uzivanie dopingu.moje vedomosti su cisto z vlastnych skusenosti bez akehokolvek tlaku na ostatnych.nezaoberam sa predajom AS,dakujem za porozumenie.neodpovedam na ziadne typy PM!
Chaskar
Dátum registrácie: 29.12.2016
Poďakoval: 262 krát
Bolo mu ďakované: 358 krát

Príspevokod užívateľa silný » 18.03.2017

Nepoculi o nutelle asi este :D
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Bank: Locked
Poďakoval: 111 krát
Bolo mu ďakované: 648 krát

Príspevokod užívateľa Chaskar » 18.03.2017

Nepoculi o nutelle asi este :D
:007 presne bracho 8) male kilove balenie ma okolo 5500kcal :007
Nikoho nenahovaram na uzivanie dopingu.moje vedomosti su cisto z vlastnych skusenosti bez akehokolvek tlaku na ostatnych.nezaoberam sa predajom AS,dakujem za porozumenie.neodpovedam na ziadne typy PM!
Chaskar
Dátum registrácie: 29.12.2016
Poďakoval: 262 krát
Bolo mu ďakované: 358 krát

Príspevokod užívateľa silný » 18.03.2017

jj a ešte to aj chutí orpoti gaineru a nemusíš to už miesť s vodou v šejkri... a oni si aj tak radšej daju gainer :roll: jak keby po tom svaly rástli alebo co :lol:
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Poďakoval: 111 krát
Bolo mu ďakované: 648 krát

Príspevokod užívateľa Minimie » 24.03.2017

Gainer je podľa mňa v 90% prípadoch absolútne zbytočný suplement :D (dostanem za toto vyjadrenie kameňom do hlavy? :D )
Minimie
Osobná trénerka
Dátum registrácie: 13.03.2017
Poďakoval: 8 krát
Bolo mu ďakované: 21 krát

Príspevokod užívateľa Buff88888 » 28.05.2017

Gainer je podľa mňa v 90% prípadoch absolútne zbytočný suplement :D (dostanem za toto vyjadrenie kameňom do hlavy? :D )
Nedostanes :D
I ked ho miesam 2-3x na den pre seba lebo cim je teplejsie tym menej mi chuti jest a viac potrebujem doplnit sachre. 560g na den.
Raw Deadlift 360kg/109bw (2016)
Buff88888
Dátum registrácie: 09.06.2011
Poďakoval: 1 krát
Bolo mu ďakované: 2 krát

Príspevokod užívateľa Minimie » 29.05.2017

Nedostanes :D
I ked ho miesam 2-3x na den pre seba lebo cim je teplejsie tym menej mi chuti jest a viac potrebujem doplnit sachre. 560g na den.
Dobre toto je výnimočný prípad :D Ale chlapci veria naivne v silu gaineru :roll:
Minimie
Osobná trénerka
Dátum registrácie: 13.03.2017
Poďakoval: 8 krát
Bolo mu ďakované: 21 krát

Príspevokod užívateľa Pato23 » 09.08.2017

Gold Whey - Dobry protein. Ja som to kombinoval s caseinom od weidera a super ucinnost. A chut tiez dobra. Neomrzi tak skoro
Slovákov zabíja závisť !
Pato23
Dátum registrácie: 16.06.2010
Poďakoval: 2 krát
Bolo mu ďakované: 1 krát

Návrat na "Recenzie, skúsenosti jednotlivých značiek doplnkovej výživy (doplnková výživa, novinky na trhu)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní