WEIDER

Re: WEIDER

Príspevokod užívateľa silný » 09.08.2017

Super ucinnost? To sa podla coho posudzuje ucinnost, ked zmiesas casein so srvatkovym? Ze sa doseres do hodiny a nie do dvoch? :D
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Cash on hand: Locked
Bank: Locked
Poďakoval: 61 krát
Bolo mu ďakované: 388 krát

Príspevokod užívateľa Pato23 » 09.08.2017

Neposral som sa neboj :D proste som pribral tak ako sami už dlho nedarilo
Slovákov zabíja závisť !
Pato23
Dátum registrácie: 16.06.2010
Poďakoval: 3 krát
Bolo mu ďakované: 1 krát

Príspevokod užívateľa silný » 09.08.2017

a za to mohla prave kombinácia srvatkoveho a caseinoveho proteinu WEIDER :thumbup: takze takto sa posudzuje ucinnost proteinu, podla toho kolko som pribal :problem:
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Poďakoval: 61 krát
Bolo mu ďakované: 388 krát

Príspevokod užívateľa Minimie » 14.08.2017

Ja si vobec nemyslim , že miesať koncentrát s caseínom je nejaká novodobá presieracia kombinácia (je kopec proteínov, v ktorých sú oba, prípadne isolát a pod.).Ale hej, proteín, moc účinnosť nemá, stále je to len doplnenie bielkovín, ak si mal vyšší kcal príjem, je jasné, že si pribral
Minimie
Osobná trénerka
Dátum registrácie: 13.03.2017
Poďakoval: 8 krát
Bolo mu ďakované: 20 krát

Príspevokod užívateľa Monsters » 06.02.2018

ahoj chlapci,nejake skusenosti s proteinom 80 plus?
Monsters
Dátum registrácie: 03.09.2017

Príspevokod užívateľa Matej882 » 13.02.2018

Pri proteinoch sa oplati hodnotit asi len rozpustnost a zlozenie no a este chut ale ta je tiez do velkej mieri subjektivna.
Matej882
Dátum registrácie: 13.02.2018
Poďakoval: 1 krát
Bolo mu ďakované: 1 krát

Príspevokod užívateľa 1Caesar1 » 12.04.2018

Čo vravíte na maximum krea-genic ? alebo mám ísť radšej monohydrát od scitecu ?
(môj prvý kreatín)
Maximum krea genic ale obycajny nie ptk.
A nieje to ziadny reklamny tah .
Osobna skusenot plus 20 odporucani a spokojnost nadmieru.vzdy som mal problem pribrat a tento kreatin mi velmi pomohol extremne nezalial a sila parada na bench vzdy 30 kg hore a spolu s gainerov vaha krasne.
Ano mal som aj klasicky 100% monohydrat aj pure aj inych vyrobcov pri monohydrate slabota ci som ho sypal 30-50 g alebo 5 bieda a to spolu s glukozou.
Je to dobry kreatin ale zacne posobit tak ku kocnu mesiaca cize idealne je ho ist min 2 mesiace 2 tyzdne pauza a opat.
1Caesar1
Dátum registrácie: 07.05.2016
Poďakoval: 5 krát

Návrat na "Recenzie, skúsenosti jednotlivých značiek doplnkovej výživy (doplnková výživa, novinky na trhu)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní