NUTREND

Re: NUTREND

Príspevokod užívateľa rapsic » 25.01.2018

Tie bcaacka su riadny grc tak umelu vec som davno nepil som to nemal odvahu ani darovat niekomu, ale protein ten cokoladovy je fajn
Nepiste mi spravy ohladom sprostredkovania aas, pretoze nic nemam, nepredavam, a nikoho nepoznam kto by sa s tym zaoberal
Ak chces velke svaly daj si kotvicnikovy caj lebo meni tuk na sval
rapsic
Dátum registrácie: 27.04.2017
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 110 krát
Bolo mu ďakované: 192 krát

Príspevokod užívateľa miškofriško » 14.02.2018

Flexit Drink názor
uvažujem ju dať iba ako prevenciu zloženie sa mi pozdáva a cena je super
miškofriško
Dátum registrácie: 26.10.2016

Príspevokod užívateľa dusic » 15.02.2018

tak daj, neviem co cakas, ze ti tu niekto napise. Myslis si, ze bezny smrtelnik rozpozna, ci tam je deklarovane mnozstvo glukosaminu podla chuti? Alebo farby aku to ma? :D
dusic
Dátum registrácie: 28.09.2014
Poďakoval: 3 krát
Bolo mu ďakované: 3 krát

Príspevokod užívateľa 1Caesar1 » 14.04.2018

U mna Nutrend ako znacka tak 50na50.
Mal som 2 protaky gainer nutrend tycinky a bcaa.
Protaky penili co sa da zniest ale nebola spokojnost.
Maximalna spokojnost bola gainer compress big.
Spolu s kreatinom od weider maximum kreagenic som siel paradne hore na vahe a sile a to som typ ktory do seba praskal kopu sacharidov atd a nic slacha a sila.
Skusal som viacere gainere od mega-mass,hyper mas az po jumbo...mutant mas atd a oproti tomu to boli sracky.samozrejme som nikdy nedodrzal davkovanie vzdy som siel viac. Ale parada odporucam vo sa tyka gaineru.
Co sa tyka tyciniek su presladene a taky snicers je lepsi nez takato protein. Tycinka.
1Caesar1
Dátum registrácie: 07.05.2016
Poďakoval: 5 krát

Návrat na "Recenzie, skúsenosti jednotlivých značiek doplnkovej výživy (doplnková výživa, novinky na trhu)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní