FITNESS AUTHORITY

Re: FITNESS AUTHORITY

Príspevokod užívateľa Steve76 » 10.09.2014

SÚŤAŽ S FITNESS AUTHORITY A PROTEIN.SK O 8 lístkov na EVL'S PRAGUE PRO.

Ak ste fanúšikmi kulturistiky, iste vám nemohla újsť súťaž EVL's Prague Pro, ktorá sa koná už tretí rok v hlavnom meste ČR a je najväčšou európskou akciou v kulturistike. EVL's Prague každý rok víta tých najlepších kulturistov a fitnessky sveta.

Nedávno bol oznámený aj moderátor tohtoročného EVLS Prague Pre 2014. Bude ním Bob Cicherillo, ktorý o dva týždne skôr moderuje v Las vegas Mr Olympia.

Kompletný zoznam nahlásených pretekárov kategórie OPEN:
Kai Greene
Dennis Wolf
Dexter Jackson
Shawn Rhoden
Victor Martinez
Juan Morel
Mamdouh "Big Ramy" Elssbiay
Jon Delarosa
Dalibor Hájek
Johnnie Jackson
Roell Winklaar
Toney Freeman
Ronny Rockel
Fred Smalls
Steve Kuclo
Tomáš Kašpar

Práve tieto hviezdy máte možnosť vidieť na vlastné oči. Podmienky súťaže sú jednoduché. Počas nasledujúcich desiatich dní napíšte svoju odpoveď na otázku: "prečo práve vy by ste mali zvíťaziť v tejto súťaži" a nazbierajte čo najviac like k svojmu komentáru. Štyria najlepší budú odmenení dvoma vstupenkami na EVL's Prague PRO 2014.

Súťažná otázka:
1.Prečo by som práve ja mal vyhrať lístky na EVL's Prague PRO 2014.
2. Nazbierať čo najviac LIKE pre svoju odpoveď.

O čo sa hrá?
4x2 vstupenky na súťaž EVL's Prague Pro 2014
Ako dlho bude súťaž prebiehať?
Od 10.9. do 14.9. 2014

Vyhodnotenie súťaže bude prebiehať 15-20.9.2014 Výhercovia súťaže budú kontaktovaní cez Facebook.

Súťaž pre vás usporadúva spoločnosť Fitness Authority spoločne s hlavným usporiadateľom EVL's Prague a internetovým obchodom Protein.sk.

Spoločnosť Fitness Authority bude mať svoj stánok na tejto súťaži, môžete tu teda vidieť aj jednu z ich najväčších hviezd - Radka Slodkiewicze.
Prílohy
sutaz.jpg
sutaz.jpg (159.87 KiB) 1480 zobrazení
Odborník na doplnkovú výživu a CEO portálov: www.protein.sk, www.posilnovanie.sk, www.kulturistika.sk
Užívateľov profilový obrázok
Steve76
Odbornik
Dátum registrácie: 14.02.2011
Cash on hand: Locked
Bolo mu ďakované: 5 krát
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Steve76 » 10.09.2014

Prílohy
gold8.jpg
Odborník na doplnkovú výživu a CEO portálov: www.protein.sk, www.posilnovanie.sk, www.kulturistika.sk
Steve76
Odbornik
Dátum registrácie: 14.02.2011
Bolo mu ďakované: 5 krát
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Ján Moravčík » 11.09.2014

mam rad tieto nazorne porovnania :-D
Ján Moravčík
Moderátor: súťažný kulturista
Dátum registrácie: 25.04.2011

Príspevokod užívateľa Heliox109 » 15.09.2014

Heliox109
Dátum registrácie: 13.11.2012

Príspevokod užívateľa Neusohl » 16.09.2014

hovorím že nie .. de facto produkty sú myslené dobre (proteíny-aminokyseliny, minerály, vitamíny) - ale je nutné to brať? nie .. ako lepšiu možnosť považujem nedať si nič - len výdatné potréningové jedlo plné mikro a makro živín, prípadne si za danú sumu kúpiť kilá proteínov v ktorých máš práve bielkoviny (a teda aj aminokyseliny) -> určite lepšia investícia či pre začiatočníka alebo aj človeka čo cvičí xy rokov
"Buď bojovníkom a zabi túžbu, tú silnú nepriatelku duše." (Bhagavadgita 3.43)
Nebuď idiot a nekupuj suplementy, ktoré sú drahšie ako by mali byť - nenechaj sa okoňovať!
Neusohl
Dátum registrácie: 06.04.2011
Bolo mu ďakované: 1 krát

Príspevokod užívateľa pepo88 » 16.09.2014

pokial ma clovek vysperkovanu stravu, trening a suplementaciu, urcite je to krok vpred.. aj ked mozno maly, ale je :wink:
Je tažké si ísť za svojím cieľom,keď človek ešte vobec nevie čo chce,a aj tá najmenšia prekážka mu vie narobiť veľké problémy
https://www.facebook.com/PeterMuranOsobnyTrener?fref=ts
Sorry ak neodpisem na SS.Mam ich denne
pepo88
Dátum registrácie: 05.01.2007

Príspevokod užívateľa Ján Moravčík » 17.09.2014

ja by som pre tieto doplnky videl svoje miesto v suplementaci, ale ako pise pepo, pri 100% strave...
Ján Moravčík
Dátum registrácie: 25.04.2011

Príspevokod užívateľa Neusohl » 18.09.2014

počkať ak dostávaš zo stravy 100% všetkých mikro a makro živín .. aký zmysel má potom nejaký akože regeneračný suplement .. to mi znie ako oxymoron par excellence .. práve naopak pri nedostatočnej strave tie aminokyseliny možno zmysel majú - ale aj tak lepšia cesta je lepšia strava, max proteín .. načo do seba dávať gluta a aminokyseliny za 30€ :roll:
"Buď bojovníkom a zabi túžbu, tú silnú nepriatelku duše." (Bhagavadgita 3.43)
Nebuď idiot a nekupuj suplementy, ktoré sú drahšie ako by mali byť - nenechaj sa okoňovať!
Neusohl
Dátum registrácie: 06.04.2011
Bolo mu ďakované: 1 krát

Príspevokod užívateľa pepo88 » 18.09.2014

rychlost vstrebania, vyssia vyuzitelnost, cistota, nacasovanie, presne nadavkovanie kolko chces? :)
Je tažké si ísť za svojím cieľom,keď človek ešte vobec nevie čo chce,a aj tá najmenšia prekážka mu vie narobiť veľké problémy
https://www.facebook.com/PeterMuranOsobnyTrener?fref=ts
Sorry ak neodpisem na SS.Mam ich denne
pepo88
Dátum registrácie: 05.01.2007

Príspevokod užívateľa Anu » 18.09.2014

No hej, ale keď nie je niekto na vysokej úrovni a necvičí viackrát za deň a hlavne nie je inak chemicky posilnený, tak preňho to veľké benefity neprinesie.
Anu
Dátum registrácie: 11.09.2013

Príspevokod užívateľa Lyandrol » 18.09.2014

počkať ak dostávaš zo stravy 100% všetkých mikro a makro živín .. aký zmysel má potom nejaký akože regeneračný suplement .. to mi znie ako oxymoron par excellence .. práve naopak pri nedostatočnej strave tie aminokyseliny možno zmysel majú - ale aj tak lepšia cesta je lepšia strava, max proteín .. načo do seba dávať gluta a aminokyseliny za 30€ :roll:
čudoval by si sa, ale odkedy do seba davam 30-40g glutaminu denne a 20g bcaa ...proste vidim, ze napredujem aj bez sypačky, celkom dobre regenerujem atd. Samozrejme stravu mam teraz uz pol roka 100% bielkoviny 250 - 300g ziadny alkohol, spim 8-10 hodin, cvicim kazdy den.
NEŽELÁM SI ABY STE DAVALI MOJ OSOBNÝ KONTAKT (tí ktorí ma poznate) HOCIKOMU Z FORA AJ MIMO FORA BEZ MOJHO SUHLASU.
Lyandrol
Moderator
Dátum registrácie: 07.05.2010
Bolo mu ďakované: 2 krát

Samozrejme stravu mam teraz uz pol roka 100% bielkoviny 250 - 300g ziadny alkohol, spim 8-10 hodin, cvicim kazdy den.
A nie je to skôr týmto ako vďaka BCAA a glutamínu??
Anu

Príspevokod užívateľa vôňa aviváže » 18.09.2014

Ja som skusal glutamin( ziadny extra citelny ucinok pri 15g/den, ale suplement je to dobry :) ) a aj bcaa(tam mi vyhovovalo akurat, ze som pil ochutenu vodu pocas tg :D a tiez maju vyznam) ale vseobecne ak niekto setri prachy, nepotrebuje ani glutamin a ani bcaa :)
People. What a bunch of bastards.
vôňa aviváže
Dátum registrácie: 23.04.2014

Príspevokod užívateľa Lyandrol » 18.09.2014

Samozrejme stravu mam teraz uz pol roka 100% bielkoviny 250 - 300g ziadny alkohol, spim 8-10 hodin, cvicim kazdy den.
A nie je to skôr týmto ako vďaka BCAA a glutamínu??
ani nie, kedze uz teraz idem naturalne, a len som pridal tieto doplnky a citim sa fajn a pomaličky aj napredujem :)
NEŽELÁM SI ABY STE DAVALI MOJ OSOBNÝ KONTAKT (tí ktorí ma poznate) HOCIKOMU Z FORA AJ MIMO FORA BEZ MOJHO SUHLASU.
Lyandrol
Moderator
Dátum registrácie: 07.05.2010
Bolo mu ďakované: 2 krát

Tak neviem, ja som BCAA dával aj 50 g a jediné, čo mi to posilnilo sú moje chuťové bunky, lebo to bol hnus.
Anu

Návrat na "Recenzie, skúsenosti jednotlivých značiek doplnkovej výživy (doplnková výživa, novinky na trhu)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní