NUTREX

Re: NUTREX

Príspevokod užívateľa johnie » 31.05.2015

Anabol 5 Black - Nutrex užívam monentálne prvé balenie je zamnou a otvorené druhé,najprv som dodržiaval dávkovanie a presné načasovanie aby bolo vidno ten efekt aky to ma "mať" a v polovici balenia som yvýšil na 3 a 3 tab.
Dojem : podla mojho názoru to nemá žiadny vplyv na rast svalov ako udávaju síce som pribral 6kg v objeme ale bolo to z kvalitnej stravy a to naozaj kvalitnej čo sa týka zloženie,nie ako ked niekto povie jem vela a nakoniec zistime ze to co zje za cely den davame len na ranajky
johnie
Dátum registrácie: 12.06.2012
Cash on hand: Locked

Príspevokod užívateľa Feint » 10.06.2015

Bolo by mozne davkovat Anabol5 - 4tbl rano, 2pocas dna a 4vecer ked cvicim 20rokov a mam kvalitnu stravu atd? Mozem k tomu pridat aj Clear Muscle od Muscletech a tiez tam zdvojnasobit davky? Myslim ze sa nemusim obavat nejakych vedlajsich ucinkov ze?
Užívateľov profilový obrázok
Feint
Dátum registrácie: 20.12.2011

Príspevokod užívateľa marian60 » 26.05.2016

moze mi niekto poradit :016 :016 omylom som kupil lipo 6 pre zeny (Lipo 6 Black Hers od Nutrex) mozu to brat aj muzi? :oops: :lol:
"When my muscles say "No", I say "YES!
marian60
Dátum registrácie: 21.10.2010
Poďakoval: 3 krát
Bolo mu ďakované: 1 krát

Príspevokod užívateľa mtko » 26.05.2016

Určite nie!!! Narastú ti z toho prsia a zkučeravie ti ochlpenie nad vagínou.
fat'n'weak
mtko
Dátum registrácie: 25.12.2013

Návrat na "Recenzie, skúsenosti jednotlivých značiek doplnkovej výživy (doplnková výživa, novinky na trhu)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní