NUTREX

Re: NUTREX

Príspevokod užívateľa dangyy » 24.11.2013

Čaute. cvičím +- 6 mesiacov, v januári budem mať 18 a chcel by som sa spýtať či by bolo vhodné keby som si kúpil Anabol 5 ? Kombinoval by som to s proteinami, kreatín, bcaa .. Alebo mám počkať ešte? A ešte by som sa chcel spýtať či ste nemali nejaké ťažkosti pri jeho užívaní, lebo som čítal že pár ľudí napísalo že ich v dobe užívania ako keby dusilo alebo čo :D
cvicis este dost kratko, do tohto doplnku podla mna nema zmysel v tvojom pripade investovat - vyuzi peniaze lepsim sposobom...ale ak si zabezpeceny a rozhadzujes tak kup no (zbytocne podla mna).
dangyy
Dátum registrácie: 15.04.2012
Cash on hand: Locked

Príspevokod užívateľa Cassyboy » 24.11.2013

Čaute. cvičím +- 6 mesiacov, v januári budem mať 18 a chcel by som sa spýtať či by bolo vhodné keby som si kúpil Anabol 5 ? Kombinoval by som to s proteinami, kreatín, bcaa .. Alebo mám počkať ešte? A ešte by som sa chcel spýtať či ste nemali nejaké ťažkosti pri jeho užívaní, lebo som čítal že pár ľudí napísalo že ich v dobe užívania ako keby dusilo alebo čo :D
cvicis este dost kratko, do tohto doplnku podla mna nema zmysel v tvojom pripade investovat - vyuzi peniaze lepsim sposobom...ale ak si zabezpeceny a rozhadzujes tak kup no (zbytocne podla mna).
tak tak vyhodene peniaze mal som ho nic nula bodov :D teraz by som si za ten kesh kupil nieco uplne ine ale jak som pisal uz niekde cloveka to laka a prvy 1-2 roky poskusa vseliake suplementy a zisti co mu sedi,,, ak teda si to financne dovoli namiesto anabolu si kup protein naviac alebo mega zasobu omega 3
Quot hominus, tot sententiae.
cast mojich receptov najdete na: http://somnavaril.weebly.com
Cassyboy
Dátum registrácie: 11.11.2011

Príspevokod užívateľa hero » 25.11.2013

Dobre ďakujem vám za odpovede tak potom ešte počkám
hero
Dátum registrácie: 16.08.2013

Príspevokod užívateľa Steve76 » 14.12.2013

Novinka: CLA Lipo-6 - Nutrex: obsahuje vysokokoncentrovanú formu prirodzene sa vyskytujúcej konjugovanej kyseliny linolovej (CLA).

http://www.protein.sk/e-2510-cla-lipo-6---nutrex
Odborník na doplnkovú výživu a CEO portálov: www.protein.sk, www.posilnovanie.sk, www.kulturistika.sk
Užívateľov profilový obrázok
Steve76
Odbornik
Dátum registrácie: 14.02.2011
Bolo mu ďakované: 8 krát
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa tilter » 27.03.2014

dnes som si kupil nutrex - muscle infusion black - u mojho predajcu 40e cize skvela cena, zlozenie super do diety, chut aj rozpustnost vyborna (mam vanilkovu prichut), nemam co vytknut, paradny protein
"nevadí ak zjem cca 2 plátky toaletného navyše ku BCAA? :D hlavne čo sa diéty týka."
tilter
Dátum registrácie: 25.03.2011

Príspevokod užívateľa Ján Moravčík » 27.03.2014

skvele zlozenie, vyborna chut, mal som cokoladu a pit to v diete je jedna basen
Ján Moravčík
Moderátor: súťažný kulturista
Dátum registrácie: 25.04.2011

Príspevokod užívateľa Marián Lokšík » 11.04.2014

Zdravím,

neviete niekto aký je rozdiel medzi Anabol 5 a Anabol 5 Black? Podľa toho čo som videl na viacerých stránkach tak v zložení žiadne zmeny. Ide len o marketing?

(Ak sa to tu už náhodou riešilo, tak sa ospravedlňujem, zatiaľ som prešiel len prvých 13 strán.)
NO excuses
Marián Lokšík
Dátum registrácie: 02.10.2011

Príspevokod užívateľa Ján Moravčík » 12.04.2014

mam pocit, ze black má tých keto-diosgeninov viac
Ján Moravčík

Príspevokod užívateľa celavie11 » 13.04.2014

Mám doma Anabol 5, aj Anabol 5 black a zloženie aj gramáž je úplne identická.
celavie11
Dátum registrácie: 13.11.2011

Príspevokod užívateľa Ján Moravčík » 15.04.2014

tak rozdiel nie je, len marketingovy tah
Ján Moravčík

Príspevokod užívateľa Steve76 » 14.05.2014

NOVINKA:
Lipo 6 Black Hers - Nutrex

Existuje veľa „ženských“ produktov na spaľovanie tukov, ktoré sa prehlasujú, že sú extrémne. Teraz Nutrex posunul spaľovače tuku na ďalšiu úroveň. Extrémne výsledky, maximálna sila s účinkami ďaleko za ostatnými produktmi na trhu. Prinášame vám úplne nový LIPO-6 Black Hers!
http://www.protein.sk/e-2593-lipo-6-bla ... ---nutrex
Odborník na doplnkovú výživu a CEO portálov: www.protein.sk, www.posilnovanie.sk, www.kulturistika.sk
Steve76
Odbornik
Dátum registrácie: 14.02.2011
Bolo mu ďakované: 8 krát
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa pyetro » 18.09.2014

čaute ake mate skusenosti s anabol 5 ? oplati sa to kupit alebo nieco ine?
pyetro
Dátum registrácie: 12.03.2013

Príspevokod užívateľa Anu » 18.09.2014

Vyhodené koruny.
Anu
Dátum registrácie: 11.09.2013

Príspevokod užívateľa Ján Moravčík » 21.09.2014

no, ako vsetky produkty z tejto kategorie... su prinosne za predpokladu 100% stravy, treningu a regenerácie
Ján Moravčík

Príspevokod užívateľa Neusohl » 23.09.2014

no, ako vsetky produkty z tejto kategorie... su prinosne za predpokladu 100% stravy, treningu a regenerácie
Definuj konkrétny prínos!!!

"Najsilnejšia anabolická látka na svete, ktorá neobsahuje stereoidy! S anabolickým androgénnym pomerom 33:1!" Toto tvrdenie Nutrexu sa zakladá na 40 ročnej štúdii z Ruska, ktorá bola len vykonaná na myšiach a de facto nebola potvrdená na "západe" .. venovala sa práve 6-Keto-Diosgenin (teda hlavnej zložke Anabolu-5)
Diosgenin was briefly covered in the review of 17-HD. To recap, diosgenin is the aglycone form of a steroidal saponin ((25R)-Spirost-5-en-3beta-ol). In English, “saponins” are compounds from plants that have foaming (i.e., soap-like) characteristics. In nature, these are bound to sugar molecules, which makes them “glycones”—so “aglycone” simply means that the sugar has been removed.

Diosgenin is a useful base for the pharmaceutical production of active human steroids, but the necessary conversion steps take place only in the laboratory, not the human body. Although diosgenin has some potential medicinal uses, it has no direct hormonal or anabolic activity in humans or animals.
Ďalšia ingrediencia je Rhaponticum carthamoides
Lastly, there’s the Rhaponticum carthamoides to consider…this is a source of 20-hydroxyecdysone—yet another phytosteroid reputed to have anabolic activity in mammals. It’s been used in bodybuilding circles for several years now, in both branded supplements and in bulk powder form—despite the lack of positive human data.

In one recent study, a 200 mg dose of purified compound was shown to have no influence on mass or strength in exercising humans. Under the circumstances, I seriously doubt the effectiveness of the meager 10 mg dose of plant material included in Anabol-5.
"Buď bojovníkom a zabi túžbu, tú silnú nepriatelku duše." (Bhagavadgita 3.43)
Nebuď idiot a nekupuj suplementy, ktoré sú drahšie ako by mali byť - nenechaj sa okoňovať!
Neusohl
Dátum registrácie: 06.04.2011
Bolo mu ďakované: 1 krát

Návrat na "Recenzie, skúsenosti jednotlivých značiek doplnkovej výživy (doplnková výživa, novinky na trhu)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní