NUTREX

NUTREX

Príspevokod užívateľa Steve76 » 27.02.2011

Sem píšte skúsenosti, recenzie, doporučenia, kritiku a spokojnosť s touto značkou.
Užívateľov profilový obrázok
Steve76
Odbornik
Dátum registrácie: 14.02.2011
Cash on hand: Locked
Bolo mu ďakované: 8 krát
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa MrBig » 27.02.2011

Nutrex maju hlavne kvalitne spalovace serie Lipo
MrBig
Dátum registrácie: 25.02.2011

Príspevokod užívateľa shiverisko » 27.02.2011

Doma mi lezi HemoRage Black USA verzia jedna vzorka. Som velmi zvedavy... budem informovat urcite
shiverisko
Dátum registrácie: 26.02.2008
Kontaktovať užívateľa:

Re: NUTREX

Príspevokod užívateľa zverstvo » 13.03.2011

chystam sa na hemo rage ..takze po nejakych davkach sa ozvem :D
zverstvo
Borec
Dátum registrácie: 13.03.2011

Príspevokod užívateľa patrikcappo » 14.03.2011

chystam sa na hemo rage ..takze po nejakych davkach sa ozvem :D
Hemo som uspestne dobral pred tyzdnom, fajna pumpa. Avsak za tu cenu by som ho zaradil k priemernym "nitrixom" mam uz dlhorocne skusenosti a myslim ze hemorage black ako aj N.O. Explode maju rovnaky ucinok ako napriklad Expand od Dymatize...a cena je kusok neporovnatelne nizsia. Je mozne ze niekomu to zaberie brutalne a bude si to chvalit, napr moj bratranec sa nejde hemorage dojest aj pri jedno odmerkovom davkovani, u mna ani pri dvoch nebolo nejak extra citit. Nejak ma tieto produkty nezaujali. Peace...
patrikcappo
Dátum registrácie: 10.07.2009
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa zverstvo » 14.03.2011

Hemo som uspestne dobral pred tyzdnom, fajna pumpa. Avsak za tu cenu by som ho zaradil k priemernym "nitrixom" mam uz dlhorocne skusenosti a myslim ze hemorage black ako aj N.O. Explode maju rovnaky ucinok ako napriklad Expand od Dymatize...a cena je kusok neporovnatelne nizsia. Je mozne ze niekomu to zaberie brutalne a bude si to chvalit, napr moj bratranec sa nejde hemorage dojest aj pri jedno odmerkovom davkovani, u mna ani pri dvoch nebolo nejak extra citit. Nejak ma tieto produkty nezaujali. Peace...
zobral som ten ultra concentrate, tak uvidim co to da :D ..ale zatial mam naj vysledky so SUPER PUMP250 :)
zverstvo
Borec

Príspevokod užívateľa patrikcappo » 14.03.2011

zobral som ten ultra concentrate, tak uvidim co to da :D ..ale zatial mam naj vysledky so SUPER PUMP250 :)
drzim place, ako vravim, mne to nezabralo, budem len rad ak a to nakopne k dalsej praci...;)
patrikcappo
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Steve76 » 14.03.2011

z nutrexu sa najviac predava rada Lipo 6, Lipo 6x, lipo 6 black a Anabol 5, ten ide ako lentilky.... :wink:
Steve76
Odbornik
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa zverstvo » 15.03.2011

z nutrexu sa najviac predava rada Lipo 6, Lipo 6x, lipo 6 black a Anabol 5, ten ide ako lentilky.... :wink:
lipo 6 som objednal sestre a zatial je velmi spokojna..ja vidim na nej ako ju to nakopne vzdy..pohuzial nie vzdy je to vidiet len pri cviceni :D ..minule upratovala do pol 11 vecera a stale pri tom niečo kecala
zverstvo
Borec

Príspevokod užívateľa patrikcappo » 17.03.2011

lipo 6 som objednal sestre a zatial je velmi spokojna..ja vidim na nej ako ju to nakopne vzdy..pohuzial nie vzdy je to vidiet len pri cviceni :D ..minule upratovala do pol 11 vecera a stale pri tom niečo kecala
...skus napisat tvorcom etikiet nech zapoja k vystraham aj tvoj problem so sestrou...;)
patrikcappo
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa herkules444 » 23.03.2011

Muscle Infusion Black je dobrý tento protein
herkules444
Dátum registrácie: 22.03.2011

Príspevokod užívateľa Steve76 » 23.03.2011

Muscle Infusion Black je dobrý tento protein
ano dobry, chutovo podobny ako myofusion...
Odborník na doplnkovú výživu a CEO portálov: www.protein.sk, www.posilnovanie.sk, www.kulturistika.sk
Steve76
Odbornik
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Doctor » 23.03.2011

Prosim vas nema niekto skusenosti s Anabol5?:)
Doctor

Príspevokod užívateľa Steve76 » 23.03.2011

Prosim vas nema niekto skusenosti s Anabol5?:)
ano je to najlepsie tekuty diosgenin....
Odborník na doplnkovú výživu a CEO portálov: www.protein.sk, www.posilnovanie.sk, www.kulturistika.sk
Steve76
Odbornik
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa zverstvo » 26.03.2011

chalani...T-UP ste skusali?? akurat mam dilemu, ci to nie je nepotrebne pre 20ročneho ...
iron never lies
181cm 91kg
zverstvo
Borec

Návrat na "Recenzie, skúsenosti jednotlivých značiek doplnkovej výživy (doplnková výživa, novinky na trhu)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní