MUSCLETECH

Re: MUSCLETECH

Príspevokod užívateľa Fildinko » 28.09.2013

:007 :007 :007
Prílohy
P6OVUWi.gif
P6OVUWi.gif (842.83 KiB) 2695 zobrazení
Strong will survive
Užívateľov profilový obrázok
Fildinko
Dátum registrácie: 20.12.2008
Cash on hand: Locked

Príspevokod užívateľa Cassyboy » 28.09.2013

dam ruku do ohna, ze nebudes mat take vysledky z kreatinu a glukozy, ako z cell techu...ale kazdy mame svoj nazor a je na kazdom, pre ktoru alternativu sa rozhodne.
aby ťa neboleli potom paprče ...

ja vždy pozerám len na zloženie a zloženie/cena - lebo to nikdy neoklameš

Celltech (1 dávka) = 38g S (Glucose Polymers, Dextrose, Modcarb + ovsené otruby,amarant,pohánka,proso,chia), 5g kreatínu (3,5 mono, 1,5 hcl) 1g taurínu, 500 mg alanínu 1g BCAA a 125mg Vitamínu C + sladidlá, príchute ... takže áno .. pri kreatíne mono + glukoza/pomleté ovsené vločky máš takmer totožné zloženie, a ak tam bude nejaký rozdiel, tak taký malý že to telo ani nepocíti

Kúsok matiky a otázka penazí 1,4kg(26€) balenie Celltechu má 28 dávok (1 dávka 5g kreatínu a o ten vlastne ide) = 140g kreatínu (98g mono, 42g hcl) -> Pre porovnanie za 26€ nakúpim cca 1600g kreatínu = 10 násobne viac (alebo kreatín,bcaa,taurín,alanín a mám vlastný a lacnejší IQTECH :lol: )
ono tie produkty su robene aj z viacerych dovodov, :) napr pre ludi ktori nemaju cas si miesat vlastne, alebo ich to nebavi, par eu hore dole ich nepopali atd :) ja som si posledny asi pol rok miesal furt pred treningovku z nu3 praskov ,,, terza sa mi s tym uz proste nchce stale srat, kupil som si c4 na test a neriesim :P a potom sa zasa vratim na pol roka ku kombinacii bcaa+arginin ktora sa mi osvedcila najviac
Quot hominus, tot sententiae.
cast mojich receptov najdete na: http://somnavaril.weebly.com
Cassyboy
Dátum registrácie: 11.11.2011

Príspevokod užívateľa Ján Moravčík » 28.09.2013

niekto pocita cely zivot a pozera na peniaze, su ludia, ktori si budu kupovat jednotlive zlozky a tesit sa z toho ako usetrili a druha, ktora na peniaze nepozera.

Ja som vyskusal aj taku verziu aj druhu verziu, pisem svoj nazor, pre niekoho, komu to mozno nieco da, takze vas pozdravujem vsetkych a k tej poznamke k mojim paprciam, nabuduce zvol prosim iny ton.
Ján Moravčík
Moderátor: súťažný kulturista
Dátum registrácie: 25.04.2011

Príspevokod užívateľa sjm- » 28.09.2013

Preco vzdy, ked ti niekto oponuje pravdivymi skutocnostami, ci uz to bol brassers nejaky ten mesiac dozadu ohladom diskusie na temu vyziva, alebo teraz Fildo a spol, tak vzdy tak ironicky nadnesene odpisujes "pozdravujem vas vsetkych", "nebudem sa o tom bavit" a podobne?

Nemam proti tebe nic, mas za sebou nejaku tu sutaz, dietu, skusenost, vysledok, kuru.... ale treba vediet diskutovat a posuvat sa vpred a nie v roku 2013 riesit casovanie jedal a vyhadzovanie zltok. Snad sa chapeme
Progressive overload is a myth and counting macros only works if your name is Marco.
sjm-
Moderator
Dátum registrácie: 31.10.2009

Príspevokod užívateľa ryzoto » 28.09.2013

dam ruku do ohna, ze nebudes mat take vysledky z kreatinu a glukozy, ako z cell techu...ale kazdy mame svoj nazor a je na kazdom, pre ktoru alternativu sa rozhodne.

ja vždy pozerám len na zloženie a zloženie/cena - lebo to nikdy neoklameš

Celltech (1 dávka) = 38g S (Glucose Polymers, Dextrose, Modcarb + ovsené otruby,amarant,pohánka,proso,chia), 5g kreatínu (3,5 mono, 1,5 hcl) 1g taurínu, 500 mg alanínu 1g BCAA a 125mg Vitamínu C + sladidlá, príchute ... takže áno .. pri kreatíne mono + glukoza/pomleté ovsené vločky máš takmer totožné zloženie, a ak tam bude nejaký rozdiel, tak taký malý že to telo ani nepocíti

Kúsok matiky a otázka penazí 1,4kg(26€) balenie Celltechu má 28 dávok (1 dávka 5g kreatínu a o ten vlastne ide) = 140g kreatínu (98g mono, 42g hcl) -> Pre porovnanie za 26€ nakúpim cca 1600g kreatínu = 10 násobne viac (alebo kreatín,bcaa,taurín,alanín a mám vlastný a lacnejší IQTECH :lol: )
ono tie produkty su robene aj z viacerych dovodov, :) napr pre ludi ktori nemaju cas si miesat vlastne, alebo ich to nebavi, par eu hore dole ich nepopali atd :) ja som si posledny asi pol rok miesal furt pred treningovku z nu3 praskov ,,, terza sa mi s tym uz proste nchce stale srat, kupil som si c4 na test a neriesim :P a potom sa zasa vratim na pol roka ku kombinacii bcaa+arginin ktora sa mi osvedcila najviac
tak si nakup nasyp do skatule od protaka zamiesaj a nemusis vkuse sa s tym srat
The worst thing I can be is the same as everybody else. I hate that!!!|
--------------------------------------------------------------------

Work hard and give your best every day until your idols become your rivals! —
ryzoto
Dátum registrácie: 18.05.2011
Bolo mu ďakované: 1 krát

Príspevokod užívateľa Cassyboy » 29.09.2013

si myslis ze ked zmiesas 5 veci dokopy ze to budes davat do seba v rovnakom pomere ako ked si to nadavkujes osobitne ? nebudes v tom mat presny pomer ale to je jedno. a tych par eur za hotovu pumpu nie je nic strasne, tak ci tak jak vravim vratim sa zasa ku argininu,,, ten je najlepsi pre mna
Cassyboy

Príspevokod užívateľa Ján Moravčík » 29.09.2013

uz mam niekedy pocit, ze kazdy sa tu pasuje do vyzivoveho guru a najvacsieho odbornika. Nechcem tu pisat ziadne basne, no na kazdeho, kto bude reagovat hlupimi frazami typu:

budem reagovat rovnako, kazdy kto tu je nejaky ten cas vie, ze nikoho slovne nenapadam, kazdy mame svoj nazor, no preco hned na iny nazor reagovat urazkou, alebo ironickou poznamkou. Tolko pre vysvetlenie a ak sa to niekoho dotklo ospravedlnujem sa. Poprosim opat k teme muscletech.
Ján Moravčík

Príspevokod užívateľa Fesák » 02.10.2013

Čo vravíte na predtréningovku MuscleTech naNO Vapor HC Pro Series ??
Fesák
Dátum registrácie: 07.04.2011

Príspevokod užívateľa Fildinko » 02.10.2013

Mal som vzorku .. trening nič moc .. prišiel som domov a večer som strávil na wc... ale kamoši si pochvaľujú ...

škoda že sa tento príspevok nedostane do popredia nejako ... chcelo by to tému : Domáci majstri a tam by boli takéto recepty ako ušetriť ... :007
1 davka vlastneho mixu (beta-alanin+arginin) = 6g z kazdeho
* 6g beta-alanin
* 6g arginin

Cena: 31€
Vydrzi: 66 treningov
Naviac o 4,4g beta-alaninu
Strong will survive
Fildinko
Dátum registrácie: 20.12.2008

Príspevokod užívateľa Steve76 » 23.10.2013

Novinka v ponuke: Amino Build - Muscletech: ALL-NEW AMINO BUILD je vynikajúca formula pred, počas a po náročnom tréningu, ktorý poskytuje 8 g 100% FREE formy BCAA v ideálnom pomere 2:1:1.

http://www.protein.sk/e-2477-amino-build---muscletech
Odborník na doplnkovú výživu a CEO portálov: www.protein.sk, www.posilnovanie.sk, www.kulturistika.sk
Steve76
Odbornik
Dátum registrácie: 14.02.2011
Bolo mu ďakované: 8 krát
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Cassyboy » 23.10.2013

Inak mali ste niekto ten Anabolic halo ? ale ten novsi
Cassyboy

Príspevokod užívateľa Steve76 » 14.12.2013

NOVINKA: Test HD - Muscletech: Využite energiu testosterónu! Špeciálne navrhnuté zložky TEST HD pre podporu zvýšenia hladiny testosterónu.

http://www.protein.sk/e-2512-test-hd---muscletech
Odborník na doplnkovú výživu a CEO portálov: www.protein.sk, www.posilnovanie.sk, www.kulturistika.sk
Steve76
Odbornik
Dátum registrácie: 14.02.2011
Bolo mu ďakované: 8 krát
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa dyw » 15.12.2013

Phase 8 príchuť čokoláda maximálna spokojnosť.... chuť perfektná, rozpustnosť, stráviteľnosť taktiež super a až na tú prašnosť tá je trošku nadpriemerná ale tak mne osobne to až tak nevadí.... dávam tomu proteinu 10/10 určite sa k nemu ešte vrátim :)
dyw
Dátum registrácie: 17.08.2011
Poďakoval: 14 krát

Príspevokod užívateľa homar » 16.12.2013

si myslis ze ked zmiesas 5 veci dokopy ze to budes davat do seba v rovnakom pomere ako ked si to nadavkujes osobitne ? nebudes v tom mat presny pomer ale to je jedno. a tych par eur za hotovu pumpu nie je nic strasne, tak ci tak jak vravim vratim sa zasa ku argininu,,, ten je najlepsi pre mna
súhlasím, to sa nedá proste presne zmiešať v pixli, inak arginín je super, teraz fičím na kombinácii arginín + predtréningovka, ja viem, zdá sa to jak kravina ale funguje to
R.C.: “Train harder and grow bigger.”
homar
Dátum registrácie: 29.05.2008
Poďakoval: 33 krát
Bolo mu ďakované: 23 krát
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Ján Moravčík » 16.12.2013

Phase 8 príchuť čokoláda maximálna spokojnosť.... chuť perfektná, rozpustnosť, stráviteľnosť taktiež super a až na tú prašnosť tá je trošku nadpriemerná ale tak mne osobne to až tak nevadí.... dávam tomu proteinu 10/10 určite sa k nemu ešte vrátim :)
velmi vydareny protein, cokolada je jedna basen
Ján Moravčík

Návrat na "Recenzie, skúsenosti jednotlivých značiek doplnkovej výživy (doplnková výživa, novinky na trhu)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní