OPTIMUM NUTRITION

Re: OPTIMUM NUTRITION

Príspevokod užívateľa Minimie » 12.05.2017

Tak gold chutil ako ochutena voda :roll: naopak scitec mam rada :007
Minimie
Osobná trénerka
Dátum registrácie: 13.03.2017
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 8 krát
Bolo mu ďakované: 21 krát

Príspevokod užívateľa Monsters » 07.12.2017

ako je najlepsie uzivat gold standard rano? hned po prebudeni a cca 30 minut na to ranajky alebo po ranajkach?
Monsters
Dátum registrácie: 03.09.2017

Príspevokod užívateľa homar » 08.12.2017

je to úplne jedno
R.C.: “Train harder and grow bigger.”
Užívateľov profilový obrázok
homar
Dátum registrácie: 29.05.2008
Poďakoval: 33 krát
Bolo mu ďakované: 23 krát
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa miroslav.kavcak » 09.12.2017

Za akým účelom chceš ráno užívať proteín ? Lebo ak máš na raňajky na bielkoviny bohaté jedlo, tak ho nepotrebuješ. Proteín je len doplnok výživy - koncentrovaná bielkovina. Nič viac, nič menej.
V prípade podozrenia, že niektorý užívateľ svojim príspevkom porušil pravidlá fóra, stačí príspevok nahlásiť a ja už zjednám nápravu.
miroslav.kavcak
Moderator
Dátum registrácie: 23.05.2011
Poďakoval: 24 krát
Bolo mu ďakované: 226 krát

Príspevokod užívateľa Monsters » 09.12.2017

Za akým účelom chceš ráno užívať proteín ? Lebo ak máš na raňajky na bielkoviny bohaté jedlo, tak ho nepotrebuješ. Proteín je len doplnok výživy - koncentrovaná bielkovina. Nič viac, nič menej.
ak nepocitam vlocky (sacharidy) tak bielkoviny 5 vajec+biely jogurt
Monsters

Príspevokod užívateľa miroslav.kavcak » 09.12.2017

To máš okolo 40 g bielkovín, to ti proták netreba. Aby sme sa chápali, proteínový prášok nie je nič iné ako koncentrát bielkovín. Čiže v prípade ak prijmeš komplexné jedlo s obsahom bielkovín je proteín zbytočný. Hodí sa, ak si dáš len nejaké sacharidové jedlo (palacinky, pirohy, atd.) a chceš si zabezpečiť vyššiu hladinu aminokyselín v krvi.
Proteínový prášok sám o sebe nespôsobuje rasť svalov, nie je teda nutný a u ľudí prijímajúci dostatok bielkovín ani potrebný.
Príklad : na ranajky som mal 100 g prešovského cabanosu. Obsah bielkovín asi 15 g, teda nič moc. Zapil som to 30 g proteínu.Tým pádom som si zabezpečil vyššiu hladinu AMK v krvi asi na 5 hodín. Kedže na obed som mal 200 g karé (42 g bielkovín ), na večeru tiež a na druhú budem mať tiež, pred spaním ma čaká kaiserka s tvrdým syrom a šunkou (20 g bielkovín ), tak mi netreba už doplnať žiadne bielkoviny formou proteínového prášku.
V prípade podozrenia, že niektorý užívateľ svojim príspevkom porušil pravidlá fóra, stačí príspevok nahlásiť a ja už zjednám nápravu.
miroslav.kavcak
Moderator

Príspevokod užívateľa Monsters » 10.12.2017

rozumiem tomu.tak po cviceni si dam protein alebo gainer podla toho o co mi ide,medzi jedlami som daval taktiez gainer ale myslim ze nie je treba a pred spanim kasein...amina,bcaa nepouzivam ale kludne si necham poradit a samozrejmostou su vitaminy
Monsters

Príspevokod užívateľa Monsters » 10.12.2017

ako si pisal ak si dam len nejake sacharidove jedlo tak na to mozem.co by sa hodilo do objemu viac,Whey Gold Standard alebo Platinum Hydrowhey?
Monsters

Príspevokod užívateľa miroslav.kavcak » 10.12.2017

Objem, je výraz pre stav pre de facto kladný prebytok rozdielu kalorického príjmu a výdaja. Do objemu sa hodí veľa jedla, nie prášky. Z týchto dvoch Whey Gold Standard.
miroslav.kavcak
Moderator

Návrat na "Recenzie, skúsenosti jednotlivých značiek doplnkovej výživy (doplnková výživa, novinky na trhu)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných