BIOTECH, BIOTECH USA, BRUTAL NUTRITION

Re: BIOTECH, BIOTECH USA, BRUTAL NUTRITION

Príspevokod užívateľa Ján Moravčík » 03.02.2015

pripájam sa aj ja k bombermanovi. Určite je efektívne užívať tribulus najmä v období diét, vtedy bol aj pre mňa veľkým pomocníkom.
Užívateľov profilový obrázok
Ján Moravčík
Moderátor: súťažný kulturista
Dátum registrácie: 25.04.2011
Cash on hand: Locked

Príspevokod užívateľa mike1804 » 04.02.2015

Čau kúpil som hydrolyzovaný BEEF PROTEIN a v dávkovaní piše 30g po tréningu a v netréningové dni raz do dňa. Nie je to málo? Vy to máte ako? Dodržiavate to dávkovanie, myslím aj u hocijakých iných doplnkoch?
mike1804
Dátum registrácie: 31.12.2013

Príspevokod užívateľa Lyandrol » 04.02.2015

beef je celkovo zly protein, pochybujem ze si kupil prave ten čo je s "masa" a stači ho po treningu az az jedna odmerka :D ....na doplnenie bielkovin by som kupil WPC alebo WPI srvatkovy
NEŽELÁM SI ABY STE DAVALI MOJ OSOBNÝ KONTAKT (tí ktorí ma poznate) HOCIKOMU Z FORA AJ MIMO FORA BEZ MOJHO SUHLASU.
Lyandrol
Moderator
Dátum registrácie: 07.05.2010
Bolo mu ďakované: 2 krát

Doteraz som kupoval väčšinou srvátkové izoláty a chcel som teraz vyskúšať takýto typ. Prečo zlý? Ktorý by si mi odporučil?
mike1804

Lebo vecsina beef vyrobkov ci uz amino alebo proteiny su len kolagen a to je dost nepouzitelna bielkovina - akruat tak na klby a slachy dobre pôsobí :P no urcite nie na svaly .....ak chceš kvalitnejsi protein tak izolat srvadky ..ale uplne stači aj koncentrat
NEŽELÁM SI ABY STE DAVALI MOJ OSOBNÝ KONTAKT (tí ktorí ma poznate) HOCIKOMU Z FORA AJ MIMO FORA BEZ MOJHO SUHLASU.
Lyandrol
Moderator

no tak aspoň dám dokopy moje staré kĺby :D :D kde si sa to dočítal o tom kolagene?
mike1804

neviem prave najst ten članok ...no ale nemusis sa docitat nikde, pozri aminospektrum na proteine, a ak je tam viac ako 12g glycinu na 100g tak je to "shit protak" a cisty kolagen
Lyandrol
Moderator

Príspevokod užívateľa bomberman » 04.02.2015

no tak aspoň dám dokopy moje staré kĺby :D :D kde si sa to dočítal o tom kolagene?
nebuď blbý. lyandrol ti dobre radí. berieš proteín na to, aby si regeneroval a rástol a nie, aby sa ti chrupavky liečili. beef protein je kolagén a to amino spektrum je v súvislosti so svalovým rastom blbé. každý mladý ma hrozne veľa načítané, preštudované ale skús veriť starým kozákom. pre tvoje, ale aj moje potreby je srvátkový koncentrát úplne v pohode a stačí, je za dobrú cenu. bodka. uč sa vždy na chybách iných a nie na svojich. kukni na neho, myslíš že ti zle radí? keby si mňa videl, vyzerám ako dobrý ujo mäsiar :D :D :D
bomberman

Bomberman žartolval som. Nebudem ho vyhadzovať už ho doberiem. Prípadne dokúpim nejaký iný.
Lyandrol pozeral som a je tam napísané Non-essential amino acids Alanine Asparcid acid Glycine Hydroxyproline Serine 6,763 g
je to tento https://www.protein.sk/beef-protein-biotech-usa-produkt
mike1804

Bomberman žartolval som. Nebudem ho vyhadzovať už ho doberiem. Prípadne dokúpim nejaký iný.
Lyandrol pozeral som a je tam napísané Non-essential amino acids Alanine Asparcid acid Glycine Hydroxyproline Serine 6,763 g
je to tento https://www.protein.sk/beef-protein-biotech-usa-produkt
jaj, prepáč. som zle prečítal, už ho máš kúpený. vieš čo, ja by som si ho odložil a kúpil normálne srvátkový koncentrát, ten beef by som dával, keby ma začali bolieť šľachy, keby praskám ako sušienky alebo kľby keby robili problémy. vtedy sa kolagén zíjde. jasné, že nie vyhadzovať, ale odložiť a o pár mesiacov ako by si ho našiel a vtedy ti poslúži lepšie ako teraz...
bomberman

pohoda. 2 roky som mal pauzu a teraz som chcel niečo kvalitnejšie kúpiť ale asi nič moc. dočítal som sa že hydrolyzovaný je najkvalitnejší (aj najdrahší) ale o tom kolagene nikde ani reči... Ešte mam tekutý arginín a tekuté BCAA. všetko od BioTech USA
mike1804

máš pravdu, hydro je veľmi kvalitné, ale dovolím si tvrdiť, že pre teba zbytočné. aj pre mňa. rovnakú službu ti urobí srvátkový koncentrát. čo sa týka tekutých bcaa, tak tiež lepšia voľba, hlavne lacnejšia sú práškové bcaa. to isté aj s arginínom. :)
bomberman

bral som aké mali... :D ale nepochybujem že máš pravdu, už dlhšie som nekupoval takže nemám taký prehľad
mike1804

Príspevokod užívateľa pepo88 » 06.02.2015

pohoda. 2 roky som mal pauzu a teraz som chcel niečo kvalitnejšie kúpiť ale asi nič moc. dočítal som sa že hydrolyzovaný je najkvalitnejší (aj najdrahší) ale o tom kolagene nikde ani reči... Ešte mam tekutý arginín a tekuté BCAA. všetko od BioTech USA
ale skor hydrolizat srvatky, alebo hydrolizovany kasein :) nie beef.. Naozaj staci srvatkovy koncentrat a za usetrene peniaze kup maso :)
Je tažké si ísť za svojím cieľom,keď človek ešte vobec nevie čo chce,a aj tá najmenšia prekážka mu vie narobiť veľké problémy
https://www.facebook.com/PeterMuranOsobnyTrener?fref=ts
Sorry ak neodpisem na SS.Mam ich denne
Užívateľov profilový obrázok
pepo88
Moderátor: súťažný kulturista
Dátum registrácie: 05.01.2007

Príspevokod užívateľa mike1804 » 06.02.2015

asi tak nejak. :-D tie hydrolyzaty co som sa docital tak maju rychlejsiu vstrebatelnost len par minut oproti ostatnym
mike1804

Návrat na "Recenzie, skúsenosti jednotlivých značiek doplnkovej výživy (doplnková výživa, novinky na trhu)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní