BIOTECH, BIOTECH USA, BRUTAL NUTRITION

Re: BIOTECH, BIOTECH USA, BRUTAL NUTRITION

Príspevokod užívateľa Juraj Uradnicek » 24.01.2015

Dôvody? Ja to testnem, chce to dobry nakopavak.
www.protein4you.sk
How do you eat an elephant? One bite at a time.
Juraj Uradnicek
Dátum registrácie: 11.12.2014
Cash on hand: Locked
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa komar777 » 24.01.2015

naco sa potom pytas ked aj tak si spravis po svojom?......ked chces dobry nakopavak tak C4,Animal Rage...
Užívateľov profilový obrázok
komar777
Dátum registrácie: 04.10.2009

Príspevokod užívateľa Juraj Uradnicek » 24.01.2015

Pytam sa, aby som vedel co od neho cakat, podla zlozenia je dobry a zaujimalo ma, ci ma niekto s nim skusenost. Autor postu, na ktory som reagoval s nim skusenost nema. Vdaka za typ na C4 a Rage, zvazim.
www.protein4you.sk
Juraj Uradnicek
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Hudy » 25.01.2015

Pytam sa, aby som vedel co od neho cakat, podla zlozenia je dobry a zaujimalo ma, ci ma niekto s nim skusenost. Autor postu, na ktory som reagoval s nim skusenost nema. Vdaka za typ na C4 a Rage, zvazim.
Má, je to na hovno ak to chceš takto :)
Hudy
Dátum registrácie: 12.06.2014

Príspevokod užívateľa pepo88 » 25.01.2015

stara brutal nova celkom slapala.. ak je toto nejake inovativne tak neviem
Je tažké si ísť za svojím cieľom,keď človek ešte vobec nevie čo chce,a aj tá najmenšia prekážka mu vie narobiť veľké problémy
https://www.facebook.com/PeterMuranOsobnyTrener?fref=ts
Sorry ak neodpisem na SS.Mam ich denne
pepo88
Moderátor: súťažný kulturista
Dátum registrácie: 05.01.2007

Príspevokod užívateľa Juraj Uradnicek » 25.01.2015

To bude pravdepodobne velmi podobne ako stara NOVA tato obsahuje navyse prirodne extrakty podporujuce "udajne" tvorbu testosteronu:
Brutal TST - silné steroly, tribulus terrestris, bylinné extrakty a ďalšie zložky s podobným účinkom
www.protein4you.sk
Juraj Uradnicek
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa bomberman » 25.01.2015

To bude pravdepodobne velmi podobne tato obsahuje navyse prirodne extrakty podporujuce "udajne" tvorbu testosteronu:
Brutal TST - silné steroly, tribulus terrestris, bylinné extrakty a ďalšie zložky s podobným účinkom
väčšinou tých látok je tam tak málo, že to podporuje hlavne marketing a popis produktu, ale účinok to nemá, lebo účinnej látky je tam málo.
bomberman

Príspevokod užívateľa Juraj Uradnicek » 25.01.2015

To je mozne, ale kofeinu tam je statocne 160mg, to je skoro ako dve kavy a tiez je tam konska davka Niacinu. Ostatne zlozky neviem posudit. Vyrobca ale ide vzdy bezpecnou cestou, nikdy tam neda nieco co by niekoho odpalilo :D kto by potom platil tie sudy.
To bomberman: ak si myslel mnozstvo tych latok podporujucich tvorbu testosteronu tak s tym s tebou suhlasim.
www.protein4you.sk
Juraj Uradnicek
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Vendou » 26.01.2015

ono hlavne vo vacsine pripravkov ani nikdy nebol dokazany vplyv na TST... napr. taky tribulus... ten je dobry, ze v konskych davkach si viac nadrzany ale s TST ti nepohne vobec.
Vendou
Dátum registrácie: 14.03.2011

Príspevokod užívateľa pepo88 » 26.01.2015

pohne :) je tristo vedeckych studii ktore si odporuju.. nevravim ze ti zasadne zdvihne sekreciu volneho TST, ale zdvihne :wink:
Je tažké si ísť za svojím cieľom,keď človek ešte vobec nevie čo chce,a aj tá najmenšia prekážka mu vie narobiť veľké problémy
pepo88

Príspevokod užívateľa Ján Moravčík » 31.01.2015

ja z vlastnej skusenosti viem, ze sa mi trenuje celkovo lepsie, ked uzívam takéto produkty, ci už je to zvýšením TST, zrýchlením regenerácie takze svoje opodstatnenie uzivanie týchto suplementov určite má.
Ján Moravčík
Dátum registrácie: 25.04.2011

Príspevokod užívateľa Juraj Uradnicek » 31.01.2015

Ano, to mozem potvrdit, pri urcitej kombinacii doplnov vyzivy vratane Tribulus maximus sa mi cvici urcite lepsie. Len ono tazko povedat, ktory pripravok ma aky efekt, ale kombinacia viacerych urcite efekt ma a nieje to placebo. Niesom majster biologie a tak by ma zaujimalo, ako vlastne zvysena produkcia TST moze ovplyvnit vykon a regeneraciu v pripade, ze chlap v mladom veku tak ci tak ma testosteronu viac ako potrebuje :) Vie to niekto vysvetlit?
www.protein4you.sk
Juraj Uradnicek
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa bomberman » 31.01.2015

vysvetlím ti to, ale hrozne jednoducho. máš určitú hladinu tst, ktorú produkuješ. tie tst booster doplnky ti ju nezvýšia nad túto úroveň, teda neverím že zvýšia. vrátia hladinu tst do normálu, keď je znížená, napr. vekom. tst je viazaný a voľný. voľný prispieva k nárastu sily a svalovému rastu, kým viazaný k nadržanosti. už aj keď ti tst booster zvýši tst, tak väčšinou len ten viazaný a si len viac nadržaný a myslíš si, že účinkuje. u mladých chalanov to podľa mňa nemá zmysel. u starých capov áno, tam to pomôže trochu. sám som bral disogenín napr. a išiel som silovo hore neskutočne, aj keď napr. štúdie hovoria, že nefunguje. samozrejme som musel upraviť dávkovanie. teda niečo na tom bude. otázne je, či to niečo stojí za tie peniaze a tu je moja jasná odpoveď: NIE, nestojí. nech sa na mňa nikto nehnevá. je celý rad iných doplnkov výživy, ktoré preukázateľne fungujú alebo sú lepším prínosom ako toto, napr. vitamíny a minerály, protein, bcaa, kreatín, kĺbová výživa a iné... :)
bomberman

Príspevokod užívateľa Juraj Uradnicek » 31.01.2015

Dik za vysvetlenie, tak nejak to vidim aj ja. Niekt nad kombo, protein, creatin, BCAA, dobra strava a vela vela vela spanku :)
www.protein4you.sk
Juraj Uradnicek
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa pepo88 » 02.02.2015

v podstate suhlasim s bombermanom :)
pepo88

Návrat na "Recenzie, skúsenosti jednotlivých značiek doplnkovej výživy (doplnková výživa, novinky na trhu)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní