WARRIOR LABS - KAMIKADZE

WARRIOR LABS - KAMIKADZE

Príspevokod užívateľa miroslav.kavcak » 11.04.2019

Konečne som sa rozhodol otestovať toľko vychvaľovanú predtréningovku KAMIKADZE od WARRIOR LABS.
Už zloženie hovorí samo za seba. Okrem už štandardných zložiek ako kofeín, tyrozín, taurín, beta –alanín, citrulín malát, AAKG, agmantín či tri kreatín malát, ktoré už nikomu nie je treba predstavovať obsahuje dve špeciality a to Yohimbíne a DMAA
Yohimbín je primárne využívaný na redukciu telesného tuku, keďže pri dobrom načasovaní má perfektné tuk spaľujúce účinky. Musí sa však užívať v čase fastingu alebo po slovensky v čase neprijímania potravy, teda ideálne nalačno alebo s väčším časovým odstupom medzi jedlami. Účinkuje skrz zvýšenie adrenalínu v telu a taktiež inhibuje regulačný proces, ktorý štandardne potláča spaľovanie telesného tuku. V nejednej štúdií ukazuje že sa môže postarať o zvýšenú relaxáciu tkaniva penisu a že môže zvýšiť krvný tlak, čo by sa malo teoreticky podpísať na zlepšení erekcie. Túto hypotézu dopĺňa kvantum praktických skúseností, kde sa skutočne yohimbine ukazuje ako fungujúce afrodiziakum.

DMAA je mimoriadne silný simulant centrálnej nervovej sústavy, ktorý napodobňuje účinok adrenalínu pravdepodobne cez spätné vychytávanie noradrenalínu, no relevantná štúdia ku farmatokinetike metabolizmu DMAA doteraz nebola vykonaná. K jeho bezpečnosti štúdie uvádzajú že býva dobre tolerovaný. V jednej štúdií pri dávke 75 mg bolo preukázané, že zvyšuje krvný tlak bez zvýšenia tepovej frekvencie. Pri nižšom dávkovaní žiadne negatívne účinky neboli zaznamenané. V Kamikadze ho je 60 mg, takže žiadne badateľné vedľajšie účinky by sa objaviť nemali, no aj napriek tomu odporúčam každému kto s týmito látkami nemá skúsenosť začať od polovičnej dávky. Skúsenejší to tam môžu rovno napáliť celé.

Po malom preskúmaní pubmedu nastáva konečne prvé užitie. Aj keď nie som pravidelný užívateľ „preworkoutov“, dal som si celú dávku. Po cca 30 minútach prichádza pocit zvýšenej energie, nabudenia, focus na tréning. Do toho mi hralo 100 dB v slúchadlách a ja som sa cítil ako nesmrteľný. Toto nabudenie ma držalo cca 2 a pol hodiny. Potom sa dostavil klasický CRASH, ktorý je príznačný pre americké stimulanty ktoré sú bonitované touto substanciou. Za mňa super fungujúci produkt. Budem si ho však nechávať len na extra hard tréningy, nech si nevybudujem rezistenciu a nemusím potom dávky zdvojnásobovať.
Kto sa chce vyhnúť DMAA nech radšej siahne po produkte WARRIOR CREA PUMP. Opäť tu nájdeme všetky tie štandardne fungujúce zložky ako citrulín malát, AAKG, agmantín, beta alanín, tyrozín, taurín, extrakt zo zeleného čaju, synefrín obsahujúci Citrus Aurantium a ako napovedá názov, tak aj kreatín. Keďže v jeho zložení absentuje kofeín, je tou pravou voľbou pre ľudí, ktorí sú na kofeín viac citliví, alebo pre tých ktorí chcú nakopnúť vo večerných hodinách a po užití kofeínu by mali problém zaspať.
V prípade podozrenia, že niektorý užívateľ svojim príspevkom porušil pravidlá fóra, stačí príspevok nahlásiť a ja už zjednám nápravu.
Užívateľov profilový obrázok
miroslav.kavcak
Moderator
Dátum registrácie: 23.05.2011
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 24 krát
Bolo mu ďakované: 226 krát

Návrat na "Recenzie, skúsenosti jednotlivých značiek doplnkovej výživy (doplnková výživa, novinky na trhu)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní