Warrior Labs

Re: Warrior Labs

Príspevokod užívateľa Minimie » 01.01.2018

Ja som otestovala, a super, akože bolo mi kadejak nazačiatku, bola mi zima a potila som sa zároveň, ale pocit na tréningu neskutočný :-D
Minimie
Osobná trénerka
Dátum registrácie: 13.03.2017
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 8 krát
Bolo mu ďakované: 20 krát

Príspevokod užívateľa Matuss666 » 03.01.2018

Tak dnes som ju vyskusal.
Prichut citrus fruits,prijemna sladkokysla. Dal som si jednu odmerku nalacno. Uz do cca 10 minut som ju zacal citit,o co sa značne postral beta alanin :) Svrbelo ma fak vsetko a po kazdom opakovani som mal chut sa poskrabat,co som aj urobil ale az po serii :) Napumpovanie,energia,focus vsetko tam bolo. Vyhodou tejto predtreningovky je ze ma pekne rozpisane zlozenie coho kolko obsahuje,kdezto niektoré ostatne uvadzaju iba akysi MATRIX :)
,,Nevyhodou,, moze byt ze sa pretrenujete lebo chcete cvicit viac a.viac,nastastie ja som sa ovladol a po hodine a pol siel domov :) Po treningu ziadny crash,nechut k jedlu ani nic podobne. Pekne som sa najedol a zadriemal. Uvidim ake budu ostatne treningy mozno to sadne zasa inak. Každopádne je to kvalitny produkt ktorý splna co ma a stoji aspon za zvazenie či ho niekto vyskusa :)
Užívateľov profilový obrázok
Matuss666
Dátum registrácie: 12.05.2017
Poďakoval: 19 krát
Bolo mu ďakované: 13 krát

Príspevokod užívateľa Pavelik » 31.01.2018

Drobet me znepokojuje duveryhodnost tohoto vyrobce, potazmo i undeground-pharma, jejiz weby jsou cesko rusky registrator a hosting na stejnem serveru a adrese v čechách. Nepřipadá vám to divný?
Pavelik
Dátum registrácie: 31.01.2018
Poďakoval: 2 krát

Príspevokod užívateľa efraim » 31.01.2018

Nie...
efraim
Dátum registrácie: 17.05.2013
Poďakoval: 51 krát
Bolo mu ďakované: 54 krát

Príspevokod užívateľa Minimie » 05.03.2018

Skúšala som CreaPump ale mne moc nešľapala - stále je u mńa favorit Kamikadze najlepšie je keď to jemne prekombinujem s kofeínom vtedy sa cítim ako v inej stratosfére :-D a príchuť zelené jablko nič moc, ale tá žltá exoticky vyzerajúca príchuť je popitná dokonca :-D Hlavne to treba tak cca 30-40 minúť od tréningu, nešľape hneď, ale za mńa asi TOP na trhu čo som skúšala a že toho nebolo málo :-D
Minimie
Osobná trénerka
Dátum registrácie: 13.03.2017
Poďakoval: 8 krát
Bolo mu ďakované: 20 krát

Príspevokod užívateľa norbert99 » 13.03.2018

ADIPO-3.jpg
ADIPO-3.jpg (53.27 KiB) 734 zobrazení
ADIPOKILL
Jeden z najsilnejších spaľovačov tukov aký kedy existoval je určený pre odhodlaných športovcov, kulturistov, fitnesky a rekreačne cvičiacich ľudí, ktorí to s chudnutím myslia vážne a neočakávajú nič iné ako tie najlepšie výsledky.

Trh so spaľovačmi tukov je obrovský, ďaleko presahujúci hranice fitnes priemyselu. Avšak úprimnou pravdou je, že väčšina produktov neprináša očakávaný efekt a sľubované účinky nie sú podložené zisteniami vedeckých štúdií. 
Určite vo svojom okolí poznáte niekoho, kto je napriek zlým stravovacím návykom prirodzene štíhly. Spaľovanie tukov je preňho hračka, bez toho aby vedel ako na to. A to je ten problém. Väčšina ľudí jednoducho nemá poňatia ako schudnúť. Začnú cvičiť, zdravo sa stravovať, skoncujú so sladkosťami, alkoholom a prvé výsledky sa dostavia. Časom sa proces spaľovania tukov zastaví, pohnúť z miesta sa zdá nemožné a vytúžená hmotnosť, vysnená postava alebo súťažná forma je v nedohľadne. Aby sme dokázali naplniť svoj cieľ v chudnutí, dosahovaní súťažnej formy alebo extrémne nízkeho percenta telesného tuku, musíme pochopiť a podporiť proces spaľovania tukov.

Základom je správna energetická bilancia, alebo jednoducho povedané neschudnete ak nebudete v kalorickom deficite. Takmer žiadny spaľovač tukov Vám nebude nápomocný ak budete prijímať viac kalórií ako spálite. Takže obzvlášť dôležité je byť k sebe úprimný a dôkladne sledovať kalorický príjem. Pretože ak neviete koľko kalórií prijmete, nedokážete odhadnúť ani energetický výdaj. Ak už tento základ máte pod kontrolou, existuje možnosť ako proces spaľovania tukov značne uľahčiť, urýchliť alebo dotiahnuť oveľa ďalej.

Silnou stránkou spaľovača Warriorlabs ADIPOKILL je fakt, že dokáže podporiť spaľovanie tuku prostredníctvom mnohých biologických procesov v tele. 

Vďaka starostlivo vybraným ingredienciám, ktoré pôsobia synergicky má ADIPOKILL schopnosť zrýchliť metabolizmus, zvýšiť termogenézu, zlepšiť fyzickú výkonnosť a výdrž, zlepšiť citlivosť na inzulín, chrániť pred niektorými ochoreniami a dokonca zvýšiť hladinu testosterónu. ADIPOKILL je mimoriadne efektívny v boji proti problematickým partiám.

OBSIAHNUTÉ LÁTKY

Takmer každý z nás pozná kofeín, látku zodpovednú za dávku energie, ktorú získame po šálke kávy. Kofeín použitý v období pred tréningom dokáže nie len zvýšiť aeróbny výkon a svalovú výdrž, ale dokonca aj maximálnu svalovú silu. Dlhodobé užívanie kofeínu síce zvyšuje hladinu kortizolu, no v prípade kofeínu je sprevádzané zvýšením hladiny testosterónu. Okrem toho kofeín zvyšuje rýchlosť metabolizmu a termogenézu(vytváranie tepla v organizme). 

Extrakt zo zeleného čaju s 95% obsahom EGCG (Epilokatechín Gálát) je silný antioxidant, chráni kardiovaskulárny a nervový systém, má protirakovinové účinky a zlepšuje citlivosť na inzulín. Nízka inzulínová senzitivita vedie k nadmernému vylučovaniu inzulínu a jeho vysoká hladina úplne neguje spaľovanie tukov. Extrakt zo zeleného čaju môže zvýšiť inzulínovú senzitivitu o 13%, oxidáciu tukov o 17% a tým značne zvýšiť celkový energetický výdaj. V kombinácií s kofeínom pôsobí synergicky a predlžuje efekt termogenézy. 

5-HTP alebo 5-Hydroxytryptofán je aminokyselina odvodená z tryptofánu, ktorá sa bežne vyskytuje v prírode. Je to prekurzor neurotransmiteru(prenášač nervových vzruchov) serotonínu. Serotonín zlepšuje citlivosť na inzulín a metabolizmus glukózy. V procese chudnutia pomáha kontrolovať apetít a zvýšiť pocit sýtosti po jedle. Okrem toho zlepšuje príznaky depresie a úzkosti a v kombinácií s inými látkami môže navodiť spánok.

Extrakt z horkého pomaranča štandardizovaný na 95% obsah Synefrínu, prirodzene sa vyskytujucému alkaloidu, ktorý je štrukturálne podobný efedrínu, z čoho je odvodený aj jeho názov. V porovnaní s efedrínom je menej účinný, aj keď účinky sú podobné. Jednorazová dávka 50mg dokáže zvýšiť rýchlosť pokojového metabolizmu v nasledujúcich 75 minútach až o 65Kcal. Zvyšuje termický efekt jedla, lipolýzy a rýchlosť metabolizmu. V kombinácií s kofeínom pôsobí synergicky a zvyšuje oxidáciu tukov a pomer respiračnej výmeny. Synefrín, rovnako ako yohimbín je užitočný v boji proti problematickým partiám u žien aj mužov vďaka tomu, že blokuje aktivitu A1 a A2 adrenergných receptrov. 

Extrakt z kôry stromu Corynante Yohimbe s 10% obsahom Yohimbínu , ktorý je v súčasnosti v Spojených štátoch schválený ako liek na poruchy erekcie a v uliciach sa opäť používa ako afrodiziakum a mierny halucinogén. V kombinácií s Arginínom je obzvlášť účinný na liečbu erektylnej dysfunkcie. Jedným z hlavných účinkov yohimbínu je antagonizmus (blokovanie) alfa-1 a alfa-2 adrenergných receptorov. To môže ovplyvniť aktivitu sympatického nervového systému, zvýšiť uvoľňovanie adrenalínu (alebo noradrenalínu) a tým zvýšiť bdelosť , prietok krvi a iné fyziologické procesy . V oblasti problematický partií (u žien tuková vrstva na nohách a zadku, u mužov dolné brucho a chrbát) je vysoká hustota A1 a A2 receptorov, ktoré pri chudnutí bránia mobilizácií tuku. Preto Yohimbín napomáha spaľovaniu tukov v problematických partiách. 

Extrakt z rastliny Coleus Forskohlii, u nás známej ako Žihľava indická, sa v tradičnej medicíne využíva ako liek na problémy so srdcom, vysokým tlakom, pri ochoreniach močových ciest, a dýchacích ciest alebo na problémy s nespavosťou. Hlavná bioaktívna zložka v Žihľave indickej sa nazýva forskolin. Forskolin zvyšuje hladinu molekuly nazývanej cyklický adenozínmonofosfát (cAMP) v bunkách. cAMP je tzv. sekundárny posol, ktorý prenáša biologické signály medzi bunkami a hormónmi. Zvýšená hladina cAMP vedie k širokému spektru fyziologických a biochemických účinkov vrátane zvýšenia sily kontrakcie srdca, relaxácií artérií a iných hladkých svalov, zvýšenia funkcie štítnej žľazy a lipolýzy(spaľovania tukov). Forskolin dokáže výrazne lepšiť telesnú kompozíciu pomocou a zvýšiť hladinu testosterónu až o 33%. Navyše môže zmierniť opätovnýnárast hmotnosti po ukončení diéty.

Bitter Melon, u nás známy ako Horký melón alebo Momordika horká je popínava rastlina, ktorej plody pripomínajú uhorku. Horký melón znižuje nadmernú hladinu cukru v krvi, chráni pankreatické β-bunky a zlepšuje citlivosť na inzulín. 

D-pinitol, upravená forma vitamínu B, je látka izolovaná z borovicovitých a bôbovitých rastlín, môže stimulovať zlepšenie citlivosti na inzulín a má vlastnosti podobné inzulínu, tzn. znižuje hladinu glukózy v krvi bez toho aby navodil stav hypoglykémie.

Extrakt z rastliny Evodia Rutaecarpa, českým názvom Ampák routoplodý, ktorý sa v tradičnej čínskej medicíne používa ako prostriedok na zahriatie, zníženie bolesti, zmiernenie tráviacich ťažkostí a ako liek proti rakovine. Evodiamín, bioaktívny alkaloid zvyšuje výdaj tepla čím zabraňuje akumulácií viscerálneho a podkožného tuku. Evodiamín dokáže napomáhať spaľovaniu tukov aj pomocou zvýšenia počtu serotonínových prenášačov. Okrem toho má protirakovinové účinky.

HCA alebo kyselina hydroxycitrónová, ako extrakt z rastliny Garnicia Cambogia, pomáha v regulácií hmotnosti pomocou inhibície enzýmu nazývaného lysáza kyseliny citrónovej, ktorý je potrebný pri tvorbe nového tukového tkaniva. HCA môže slúžiť ako prevencia voči opätovnej akumulácií tukového tkaniva.
adipokilla.jpg
adipokilla.jpg (120.04 KiB) 734 zobrazení
norbert99
Moderator
Dátum registrácie: 10.03.2017
Poďakoval: 6 krát
Bolo mu ďakované: 7 krát

Príspevokod užívateľa meow321 » 24.05.2018

Ochutnal som amino essence prichut green apple a dost ma to vzalo. Nemam rad tu orichut ale tuna bola fakt dobra a rozpustnost 10/10
Ak chceš ozaj veľké svaly, jedz brokolicu.
meow321
Dátum registrácie: 13.03.2018
Poďakoval: 51 krát
Bolo mu ďakované: 80 krát

Návrat na "Recenzie, skúsenosti jednotlivých značiek doplnkovej výživy (doplnková výživa, novinky na trhu)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní