Amix

Re: Amix

Príspevokod užívateľa miroslav.kavcak » 15.09.2017

Je super, ze si si z Googlu vytiahol co je to účinnosť, no na ďalší krát si nájdi aj nejaké relevantné štúdie o BCAA a nečítaj len popis výrobcu. Zistíš a pochopíš, že pri našej strave ( lebo verím že každý na tomto fóre ma základné vedomosti o potrebe makroživín) ich fakt nepotrebujes a to čo popisujes je len placebo efekt.
Čo sa týka amixu, nemám od nich nič, ale poskytujem po Exclusive protein bar. Konečne ďalší produkt bez sójového proteínu.
V prípade podozrenia, že niektorý užívateľ svojim príspevkom porušil pravidlá fóra, stačí príspevok nahlásiť a ja už zjednám nápravu.
Užívateľov profilový obrázok
miroslav.kavcak
Moderator
Dátum registrácie: 23.05.2011
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 24 krát
Bolo mu ďakované: 226 krát

Príspevokod užívateľa Chaskar » 15.09.2017

Účinnosť je bezrozmerné číslo...(fyzika ZS)...Ja "meriam" učinnosť nie podla velkosti bicepsu, ci obvodu hrudnika, ale prioritne v pomere k tomu, naco Amina sluzia, teda - REGENERACIA...Tu mozem povedat, ze ucinoost AMIX - Gold je naozaj vyborna.
Stačí, alebo potrebuješ nejaké ďalšie vysvetlenie?
uplne dostacujuca odpoved dakujem.a vies ja som skoncil ZS v 89' cize urcite veci som odtial zabudol
Nikoho nenahovaram na uzivanie dopingu.moje vedomosti su cisto z vlastnych skusenosti bez akehokolvek tlaku na ostatnych.nezaoberam sa predajom AS,dakujem za porozumenie.neodpovedam na ziadne typy PM!
Užívateľov profilový obrázok
Chaskar
Dátum registrácie: 29.12.2016
Poďakoval: 262 krát
Bolo mu ďakované: 358 krát

Príspevokod užívateľa robson7k » 22.11.2017

Exclusive Protein Bar, môžem len odporučiť, vynikajúce príchute a zloženie ešte lepšie....
robson7k
Dátum registrácie: 15.11.2017

Príspevokod užívateľa robson7k » 22.11.2017

Tak podľa mňa, BCAAčka hlavne do diéty, keď potrebujem svalovinu tvrdou drinou nadobudnutú, ochrániť!!
robson7k
Dátum registrácie: 15.11.2017

Príspevokod užívateľa Minimie » 24.11.2017

hmm, a prečo nepoužívaš radšej plnohodnotné bielkoviny ?neni to rentabilnejšie ?
Minimie
Osobná trénerka
Dátum registrácie: 13.03.2017
Poďakoval: 8 krát
Bolo mu ďakované: 21 krát

Návrat na "Recenzie, skúsenosti jednotlivých značiek doplnkovej výživy (doplnková výživa, novinky na trhu)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní