Cellucor

Re: Cellucor

Príspevokod užívateľa Pechacek » 12.01.2013

C4 príchuť orange skvelá energia chuť do cvičenia :) svrbenie som nemal iba take mierne mravčanie tela :) Dal som jednu odmerku......
Pechacek
Dátum registrácie: 07.03.2011
Cash on hand: Locked

Príspevokod užívateľa Ján Moravčík » 13.01.2013

C4 príchuť orange skvelá energia chuť do cvičenia :) svrbenie som nemal iba take mierne mravčanie tela :) Dal som jednu odmerku......
suhlasim, skvela, neumela chut
Užívateľov profilový obrázok
Ján Moravčík
Moderátor: súťažný kulturista
Dátum registrácie: 25.04.2011

Príspevokod užívateľa Curd3x » 13.01.2013

preco to vyvolava svrbenie?..
Myšlienka je najsilnejšia vec na svete!!!Ja som ju porazil a naučil sa ovládať!!!...its My Way....
Curd3x
Dátum registrácie: 01.12.2012
Bolo mu ďakované: 1 krát

Príspevokod užívateľa Steve76 » 13.01.2013

preco to vyvolava svrbenie?..
= prekrvenie
Odborník na doplnkovú výživu a CEO portálov: www.protein.sk, www.posilnovanie.sk, www.kulturistika.sk
Steve76
Odbornik
Dátum registrácie: 14.02.2011
Bolo mu ďakované: 8 krát
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Pechacek » 14.01.2013

c4 dnes som skusil dvojitú dávku no nabudilo ma to asi tak ako predtým....čim to bolo netuším možno že som bol viac najedený alebo čo...netuším ale každopádne pumpa fajn a som sním spokojný :)
Pechacek
Dátum registrácie: 07.03.2011

Príspevokod užívateľa CM_PUNK » 04.03.2013

kedy bude 60davkova C4ka na sklade? :?: :roll:
CM_PUNK
Dátum registrácie: 03.03.2013

Príspevokod užívateľa Steve76 » 08.03.2013

kedy bude 60davkova C4ka na sklade? :?: :roll:
o 2 mesiace menil sa hlavny dovozca pre SR a CR
Odborník na doplnkovú výživu a CEO portálov: www.protein.sk, www.posilnovanie.sk, www.kulturistika.sk
Steve76
Odbornik
Dátum registrácie: 14.02.2011
Bolo mu ďakované: 8 krát
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Iwo » 05.05.2013

Cellucor - Cor Performance Whey
Príchuť Jahoda, hneď pri prvej dávke (samozrejme s vodou) som ostal totálne nadšený - chuť výborná, žiadny presladený sajrajt, rozpustnosť super, trochu hustejší ale žiadny puding, stráviteľnosť super.. Maximálna spokojnosť a doteraz u mňa obľúbenú značku - ON s radosťou mením za Cellucor (hlavne skrz ceny vecí od ON v poslednej dobe..)
celkovo 10/10

EDIT (04.06.) Príchuť cookies - takisto ako jahoda, super rozpustnosť, chuť ani nehovorím... Stráviteľnosť opäť super, žiadne nadúvanie ani iné problémy.. 10/10 :)

PS vecí od Cellucor mám v pláne objednať viac, tak určite napíšem nejaké postrehy - snáď to niekomu pomôže pri rozhodovaní :)

EDIT (20.5.) - Cellucor D4 Thermal Shock - zatiaľ asi len v polovici balenia a.. Ako nejaký tuk možno dole išiel ale to je skôr výsledok upravenej a váženej stravy a intenzívnych tréningov.. Samotný dojem z D4 zatiaľ nič extra, pri bežnej dávke 1 tbl. 2x denne... Od zajtra zvýšim dávkovanie na 2 x 2 tak potom napíšem nejaké postrehy.. No pri porovnaní s Lipo6 Black z minulého roka nič moc.. Po bežnej dávke Lipo6 po krátkom čase úplne nával energie a pocit naspeedovanej veveričky čo sa pri D4 zatiaľ nestáva... Samozrejme treba to brať s rezervou - všetko je to individuálne :)

EDIT (9.6.) - Cellucor D4 Thermal Shock som dnes dojedol, a výsledky... pravdou je že tento posledný týždeň som necvičil (skúškové v škole a podobne (ak niekto sleduje môj log tak vie... ) ale od začiatku do konca som až na malé cheat-dni dodržiaval jedálniček, tréning 5x týždenne HIT atď... ale k veci, s Lipo6 Black čo som mal pred rokom sa to nedá porovnať.. Lipo6 nakoplo energiou že som chcel lietať, pri D4 ani pri 2x2 tbl. nič, 0 bodov.. Takže ak niekto chcete D4 tak sa radšej popozerajte po niečom inom, možno US verzia by bola o niečom inom ale...
Moje hodnotenie - 1/10 inak povedané pre mňa vyhodené peniaze..
Naposledy upravil/-a Iwo v 09.06.2013, upravené celkom 3 krát.
No brain, no gain.. :)
Iwo
Dátum registrácie: 27.03.2013
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Ján Moravčík » 06.05.2013

Pozeral som ho a pozdával sa mi, vezmem ho najblizie skúsim čokoládu, tik za tip
Ján Moravčík

Príspevokod užívateľa Iwo » 13.06.2013

C4 - pomaranč.. chuť dobrá, taká sirupová voda ako keby a rozpustnosť ukážková.. ale účinky ja neviem asi som divný D4 Thermal (spalovač) nič, C4 takmer nič... prvá dávka, prvých 10-20 min. fajn ale potom to ako keby prešlo a dovidenia a skôr nechuť do cvičenia ako nejaká super pumpa.. :-D zajtra skúsim zvýšiť dávku a napíšem ale zatiaľ 5/10
Iwo
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa matkkko » 13.06.2013

c4
v pondelok, pol dna v aute , trening o 20 00, tak som to fukol v posilke..fajn nabudenie, srbenie, potenie 10/10 ..pumpu som nemal asi 2 a pol roka..taurin v bcaa neratam.
dnes..taky polovicny efekt..
dam v sobotu a uvidime..

EDIT..dnes ani svrbenie :D
Naposledy upravil/-a matkkko v 15.06.2013, upravené celkom 1 krát.
! Train hard - feel great !

http://www.posilnovanie.sk/if-foto-t13058.html
matkkko
Dátum registrácie: 08.09.2011

Príspevokod užívateľa Ján Moravčík » 14.06.2013

C4 - pomaranč.. chuť dobrá, taká sirupová voda ako keby a rozpustnosť ukážková.. ale účinky ja neviem asi som divný D4 Thermal (spalovač) nič, C4 takmer nič... prvá dávka, prvých 10-20 min. fajn ale potom to ako keby prešlo a dovidenia a skôr nechuť do cvičenia ako nejaká super pumpa.. :-D zajtra skúsim zvýšiť dávku a napíšem ale zatiaľ 5/10
Dnes ako?
Ján Moravčík

Príspevokod užívateľa Iwo » 15.06.2013

Dnes ako?
Zvýšil som len jemne - 1 aj pol odmerky ale +- to isté energia prvých 20-30 min. a potom.. neviem či to nazvať priamo crash ale úplná nechuť, nesústredenosť...
Dojesť to musím tak budem zvyšovať dávkovanie dokedy to nezaberie ale v zálohe (resp. v poličke :-D ) mám klasický arginín z kt. som mal lepšie napumpovanie...
Pravdou je, že je to môj len druhý stimulant - prvý som mal hemo-rage UC asi rok dozadu a mám podozrenie že ešte US verziu a to bolo fakt neporovnateľné..

Zatiaľ stále 5/10 (skrz chuť, rozpustnosť a prvé minúty tréningu) ale pravdupovediac, druhý krát by som ho nekúpil.. Napíšem sem ešte neskôr či to vôbec zabralo a hlavne pri akej dávke.. :)

EDIT: dnes necelé 3 odmerky C4, 0 bodov.. pumpa nič, energia ako predchádzajúce - prvé 2-3 desiatky minút.. potom nič.. ( Takže som sa rozhodol to odložiť a dať prednosť arginínu :-D )
Takže z môjho pohľadu, jediné čo cellucoru vyšlo je protein.. C4 a D4 u mňa nula bodov takže tak..
Snáď to niekomu pomôže pri rozhodovaní sa :)
Iwo
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Pepan07 » 23.08.2013

C4 2 odmerky svrbenie ( jedina pumpa z ktorej som to citil a mal som ich dost ) a trošku aj pumpa ...nic viac
"Neúspech je kľúčom k úspechu. Každá chyba nás niečomu naučí."
Pepan07
Dátum registrácie: 05.05.2010
Poďakoval: 2 krát
Bolo mu ďakované: 1 krát

Príspevokod užívateľa Ján Moravčík » 23.08.2013

skus dodrziavat vyssi pitny rezim po dva dni, daj C4 a uvidis napumpovanie, daj vediet
Ján Moravčík

Návrat na "Recenzie, skúsenosti jednotlivých značiek doplnkovej výživy (doplnková výživa, novinky na trhu)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní