Cellucor

Re: Cellucor

Príspevokod užívateľa Hector » 21.03.2017

C4 hodnotim velmi negativne, musim si dat 3 odmerky aby som bol nejaky efekt
Všetko závisí od toho na aké dávky si zvyknutý
..pumpy je potrebné striedať a určite častokrát aj vynechať..btw s extremnym navysovanim odporúčanej dávky by som moc neexperimentovala :o akokoľvek hardcore to v posilke vyzerá, to odporúčanie tam je pre istý dôvod (jasne sem tam odmerky hore dole), ale určite nie nejaké extremy :007
Tak to je neuveritelne! Ja som si prave dnes dal rano pred kardiom jednu odmerku C4 a skoro som to neustal... Fakt ma rozklepalo poriadne, musel som byt na pase 40min.kym na tie stavy presli. Aj chutovo a rozpustne je to dobra pumpa, za mna ano, je to to ten zlaty stred. Suhlasim s tym, ze si telo receptory zvykaju a po case to straca ucinok. Skor ako pridat dalsiu odmerku by som bud prestriedal inu pumpu, alebo nechal telo na par tyzdnov odpocinut, aby to zasa slapako tak ako ma!
Hector
Odborník na výživové doplnky a prohormóny
Dátum registrácie: 07.07.2015
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 1 krát
Bolo mu ďakované: 1 krát

Príspevokod užívateľa Pato23 » 08.08.2017

Cellucor C4 Chrome - Dobra pumpa, dobra cena, kazdemu zabera inak, davky je potrebne zvysit. Mne však zaberá len na totálne prazdny žalúdok :) ale určite dporucam vyskusat.
Slovákov zabíja závisť !
Pato23
Dátum registrácie: 16.06.2010
Bank: Locked
Poďakoval: 2 krát

Príspevokod užívateľa Michalo » 10.08.2017

Super HD bol moj prvy spalovac a pri upravenej strave splnil moje ocakavania..porovnavat ho s inymi zatial nemozem..
Michalo
Dátum registrácie: 10.08.2017
Poďakoval: 2 krát

Návrat na "Recenzie, skúsenosti jednotlivých značiek doplnkovej výživy (doplnková výživa, novinky na trhu)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní