Still-mass, Gym-Beam

Re: Still-mass, Gym-Beam

Príspevokod užívateľa Lavadesign » 03.06.2019

No ja keď som po treningu vypil steviu, ta taku hnusna pachuť v hube, že som sa ani dosrpchovať nemohol, som musel logať zo sprchy vodu.
Užívateľov profilový obrázok
Lavadesign
Dátum registrácie: 09.03.2019
Cash on hand: Locked
Bolo mu ďakované: 1 krát

Príspevokod užívateľa efraim » 04.06.2019

No ja keď som po treningu vypil steviu, ta taku hnusna pachuť v hube, že som sa ani dosrpchovať nemohol, som musel logať zo sprchy vodu.
Lebo si moc fajnový :-) Ja si pamätám, keď som si kupoval lacný sójový protein neochutený v Nových Zámkoch, myslím že od Kitty.sk :-) No to bol riadny grc, o srvátke ani nehovorím
efraim
Dátum registrácie: 17.05.2013
Poďakoval: 92 krát
Bolo mu ďakované: 95 krát

Príspevokod užívateľa rapsic » 04.06.2019

Lebo si moc fajnový :-) Ja si pamätám, keď som si kupoval lacný sójový protein neochutený v Nových Zámkoch, myslím že od Kitty.sk :-) No to bol riadny grc, o srvátke ani nehovorím
Hyrva sport?
Chalanisko ma pod pultovy tovar LA
rapsic
Dátum registrácie: 27.04.2017
Poďakoval: 223 krát
Bolo mu ďakované: 516 krát

Príspevokod užívateľa Lavadesign » 04.06.2019

Ešte keď som mal 15, čo som chvíľu cvičil, tak som bol samozrejme žebrak a keby som sa vtedy rodičov spýtal, či mi nekúpia protein za osemsto korun, ta by mi poťukali po čele, či mi *ebe. Vtedy som sa prekonával tak, že som po tréningu žral sojovy granulát raw. :D A neraz som sa z toho skoro porigal :D
Lavadesign

Príspevokod užívateľa Luegner » 04.06.2019

:clap: Jediná nevýhoda proteinů od SM je, že většina těch produktů působí víceméně stejným dojmem, že je to v podstatě to samé a liší se to jenom popisem na obalu, to jest hlavně příchutí.
Naposledy upravil/-a Luegner v 04.06.2019, upravené celkom 1 krát.
radši píchat než polykat!
Luegner
Dátum registrácie: 08.09.2016
Poďakoval: 70 krát
Bolo mu ďakované: 17 krát
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Luegner » 04.06.2019

Jediná nevýhoda proteinů od SM je, že většina těch produktů působí víceméně stejným dojmem, že je to v podstatě to samé a liší se to jenom popisem na obalu, to jest hlavně příchutí.
Za ty peníze nic lepšího na trhu není. Já osobně lepší za ty peníze neznám MP, 4F... s atd 😖
radši píchat než polykat!
Luegner
Dátum registrácie: 08.09.2016
Poďakoval: 70 krát
Bolo mu ďakované: 17 krát
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Lavadesign » 04.06.2019

Vsak toto. Aj tak 90% ludi kupuje proteiny kvoli chuti. Uz ani cena nerozhoduje tak jak chut. A mne najviac chutil extrifit wpc89, to bol definitivne najlepsi protein vsrtkych cias (chutovo). Hned za nim v tesnom zavese nejaky weider
Lavadesign

Príspevokod užívateľa efraim » 04.06.2019

Hyrva sport?
Chalanisko ma pod pultovy tovar LA
Nie, Kitty.sk

Odoslané z Redmi Note 7 pomocou Tapatalku

efraim

Príspevokod užívateľa Erickk » 05.09.2019

Skúšali ste od SM ten premium whey 80? Cena je o niečo výhodnejšia ako pri instant whey 80 a tak by ma zaujímalo, ako je na tom chuť a rozpustnosť.
Erickk
Dátum registrácie: 24.03.2015

Príspevokod užívateľa efraim » 05.09.2019

Ja som to mal, rozpustnosť bola v pohode. Ja som mal čokoládový a ten mi aj chutil.
efraim

Návrat na "Recenzie, skúsenosti jednotlivých značiek doplnkovej výživy (doplnková výživa, novinky na trhu)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní