Mana - náhrady stravy

Mana - náhrady stravy

Príspevokod užívateľa Maxton » 12.01.2019

Túto tému musím založiť. Na Facebooku mi vyskočila videoreklama s gorilou ktorá propaguje produkt MANA a nazýva ho náhradou stravy v prášku, dokonca v diskusii vraví, že človek to môže prijímať aj miesto raňajok, obeda a večere !!!

https://mojemana.cz/powder.html

zloženie Many: https://doc.mojemana.cz/Powder_Mark_5_n ... web_CZ.pdf
alebo aj SLOŽENÍ: Maltodextrin, Izolát sójové bílkoviny, Řepkový olej, Isomaltulosa***, Ovesné betaglukany, Sójový lecitin, Olej z mikrořas Schizochytrium sp., Zastudena lisovaný kokosový olej, Slunečnicový olej, Arabská guma, Sodík, Draslík, Vápník, Hořčík, Zinek , Jód, Xanthan, Zastudena lisovaný lněný olej, sladidlo: Sukralosa, Vitamin A, Thiamin, Riboflavin, Niacin, Kyselina pantothenová, Vitamin B6, Biotin, Kyselina listová, Vitamin B12, Vitamin C, Vitamin D2, Vitamin E, Vitamin K1, Aroma. *** isomaltulosa je zdrojem glukosy a fruktosy.

Cena za 3 kg tohto výrobku je 50 eur a keď to dáte do košíka tak vám tam ešte automaticky pridá navyše odmerku+šejker za 15 eur.

Sójový proteín s maltodextrínom za 65 eur ? Nie je nič lepšie :D
I povstal cvik z rodu základných a sľúbil krivým, že sa narovnajú, slabým, že zosilnejú, chudým, že priberú... I riekol pred davom zhromaždených ľudí : "Verte vo mňa, cvičte ma, lebo bude požehnaný každý, kto ma okúsi!
Užívateľov profilový obrázok
Maxton
Dátum registrácie: 16.03.2009
Cash on hand: Locked

Re: Mana - náhrady stravy

Príspevokod užívateľa s0re » 12.01.2019

zbytocna reklama pre totalnu sracku...
Prosim nepiste mi SS, otazky smerujte do prislusnych tem. Vdaka
s0re
Dátum registrácie: 06.03.2011
Poďakoval: 55 krát
Bolo mu ďakované: 166 krát

Príspevokod užívateľa John1003 » 12.01.2019

Ten produkt existuje už poměrně dlouho. Hrozně chytrá reklama, která přeskočila dobu. Vzali běžný produkt a dali na tu nálepku budoucnosti a když si trošku projedeš diskuze, nebudeš se stačit divit, jaká masa lidí jim to žere a složení je jim naprosto ukradený, prostě se po tom cítí naprosto TOP. Pro nás samozřejmě spíš na zasmání...
John1003
Dátum registrácie: 26.04.2017
Poďakoval: 7 krát
Bolo mu ďakované: 56 krát

Príspevokod užívateľa rapsic » 12.01.2019

Scitec mal produkt mana tusim uz pred 10rokmi
No v podstate to mam ked si zmiesam vlocky s proteinom
rapsic
Dátum registrácie: 27.04.2017
Poďakoval: 215 krát
Bolo mu ďakované: 479 krát

Príspevokod užívateľa Carnapolis » 12.01.2019

Starší produkt který už má za sebou dost recenzí, nějaká náhrada stravy na tomto webu nemá z principu co dělat.
Ale viděl jsem o tomto produktu nějaký dokument a celkem zajímavý, jak to vypadalo ze začátku, klasická garážová výroba sraly jim do toho myši.
Jinak náhradou stravy místo doplňkem se to může nazývat proto, protože to obsahuje všechny podstatné složky včetně vitamínů, mienrálů apod. Tohle asi v maltě nebo proteinu není :)
Pro obecne rady si piste do fora, ne me do PM.
Carnapolis
Dátum registrácie: 30.12.2017
Bank: Locked
Poďakoval: 22 krát
Bolo mu ďakované: 210 krát

Príspevokod užívateľa silný » 12.01.2019

Este tam niekde tej opici na skafander dopisat Gluten free, Vegan, with Aloe Vera, for crosfitters a bude to trhák... pripadne spravit este vrrziu na chduntuie s bifidus actiregularis na nafuknute brusko a budu to kupovat aj vyžrate hrošice...
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Poďakoval: 96 krát
Bolo mu ďakované: 579 krát

Príspevokod užívateľa DanteUnchained » 12.01.2019

Len 65 eur? Herbalife mas 400g kokotinu za 50.. a tiez vynikajuci Sojovy protein a na krabici ani zmienka o non-GMO zdroji. Mnamiky mnam.
Wake up.
WAKE UP!
You can do anything.
Don't limit yourself.
Change the world...

Always try to reach the unreachable or you will grow weaker.
DanteUnchained
Dátum registrácie: 10.01.2016
Poďakoval: 58 krát
Bolo mu ďakované: 32 krát

Príspevokod užívateľa berzerker » 14.01.2019

A ta sracka je urcena pre opice? :D
AA - Lab / vyziva / zdravie / trening / fitness * moja stranka na FB
berzerker
Dátum registrácie: 07.01.2010
Poďakoval: 3 krát
Bolo mu ďakované: 2 krát

Návrat na "Recenzie, skúsenosti jednotlivých značiek doplnkovej výživy (doplnková výživa, novinky na trhu)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní