Real Pharm

Real Pharm

Príspevokod užívateľa Matuss666 » 05.09.2017

Skusenosti s touto znackou? Aspon ja ju tu nevidim.
Mal som odnich real whey 100 protein,prichut cokolada,rozpustnost dobra,penivost ziadna a chut prijemna mozno menej vyrazna,menej sladka.
Dalej bcaa instant watermelon strawberry,chut dobra prijemna,horkaste po bcaa pachuti len kusok.Rozpustnost bez problemov.
Užívateľov profilový obrázok
Matuss666
Dátum registrácie: 12.05.2017
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 19 krát
Bolo mu ďakované: 13 krát

Re: Real Pharm

Príspevokod užívateľa Michalo » 07.09.2017

Jediné čo som od nich mal sú BCAA-čka príchuť melón (asi som závislý na melóne, vždy si kupujem všade melón :D ) .. rozpustnosť bezproblémová , príjemné popíjanie pri tréningu ☺
Michalo
Dátum registrácie: 10.08.2017
Poďakoval: 2 krát
Bolo mu ďakované: 1 krát

Príspevokod užívateľa BellCross » 11.01.2018

Mam od nich Creatin HCL, AAKG a AminoRest, chutovo spokojny, ostatne ucinky zatial neviem posudit, paci sa mi ta ich mini odmerka. Nevyhoda je ze obal na doze je plast ktory sa po odtrhnuti da cely prec. Inak fajn.
BellCross
Dátum registrácie: 14.03.2011
Bolo mu ďakované: 1 krát

Príspevokod užívateľa Matuss666 » 11.01.2018

Ja som mal od nich Real whey protein,prichut cokolada: menej vyrazna a sladka no ani ziadna hroza,ale nic pre mlsne jazyky :) Penivost ziadna a rozpustnost dobra. Dalej AAKG prichut kiwi kactus,celkom ok take kyslastosladke a BCAA melon jahoda,dobre sladke necitit pachut bcaa,a fruit punch,menej vyrazna chut skor len sladke.
Užívateľov profilový obrázok
Matuss666
Dátum registrácie: 12.05.2017
Poďakoval: 19 krát
Bolo mu ďakované: 13 krát

Príspevokod užívateľa miškofriško » 06.02.2018

Ja som mal od nich magnesium b6 5 balení Vitamin c 3 balenia b complex 2 balenia a teraz papám 2 balenie Real whey 100 a nvm si to vynachváliť určite super seriózna firma
miškofriško
Dátum registrácie: 26.10.2016

Návrat na "Recenzie, skúsenosti jednotlivých značiek doplnkovej výživy (doplnková výživa, novinky na trhu)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Jaroslav PH a 4 neregistrovaní