XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

Temy mimo pravidiel, opakujuce sa temy, atd.

Re: XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

Príspevokod užívateľa Petarosus18 » 14.05.2018

Tvoj standard myslim ze vidia vsetci
Nehram sa na mudreho, ale usudzujem podla tvojho spravania ze celkom si mimo, urazas sa ked niekto chce vysvetlenie tvojich zvratkov
Myslim ze kazdy si urobi obraz,
Pekny den
Urážim se, když si někdo myslí, že mi bude psát požadavky co mám dělat a ještě zadarmo... Váš čas a informace jsou zadarmo..... můj závodník před soutěží mi za to solidně zaplatí XDDD. Jak řekl Ameen Alai.. zaplatěj tisíce dolarů za sypačku, ale dát někomu 100 doláčů za jednu konzultaci se jim nechceXDDD.
Vinogradov chce tisícovku za hodinu aby se s váma bavil vole... A ty sypačky co sem od něj viděl, většinou se třema čtyřma orálama najednou....a ještě z jeho "zdroje".....
Petarosus18
Dátum registrácie: 22.08.2017
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 21 krát
Bolo mu ďakované: 15 krát

Príspevokod užívateľa s0re » 14.05.2018

Ak sa ti to nepaci, tak nemusis reagovat. Pytal si sa ci tu niekto prispel aj nejakou studiou, rapsic ti dal link a odpoved zaroven. Nikto tu nemusi davat vysledky svojich testov, no niekto ich da, pretoze nema problem podelit sa o poznatky.... Ja len ze, ak zacne poukazovat na niekoho iq v dost urazlivom kontexte, tak tiez nemoze o sebe hovorit ako o niekom, kto javi znamky inteligencie. Len tolko k tomu.
Prosim nepiste mi SS, otazky smerujte do prislusnych tem. Vdaka
Užívateľov profilový obrázok
s0re
Dátum registrácie: 06.03.2011
Poďakoval: 55 krát
Bolo mu ďakované: 165 krát

Rapsic po mě chce abych to podložil studií a sám to nikdy neudělal....tam byla studie od někoho jinýho
Petarosus18

Príspevokod užívateľa Ph34k » 14.05.2018

studiu som chcel po tebe ja ako prvy. ale zjavne si dalsi vymeteny co si bude tvrdit svoje bez akychkolvek dokazov
Ph34k
Dátum registrácie: 16.10.2015
Poďakoval: 197 krát
Bolo mu ďakované: 100 krát

studiu som chcel po tebe ja ako prvy. ale zjavne si dalsi vymeteny co si bude tvrdit svoje bez akychkolvek dokazov
Jo ahá tak sorry, Tak postni kde si ty postoval studii jako potvrzení svýho tvrzení :-).
Petarosus18

Príspevokod užívateľa piterko » 14.05.2018

petrosaue ty si dobry k0kot, napis do TV nova teba vezmu do produkcie urcite
piterko
Dátum registrácie: 16.10.2009
Bank: Locked
Poďakoval: 510 krát
Bolo mu ďakované: 390 krát

Príspevokod užívateľa rapsic » 14.05.2018

viewtopic.php?f=7&t=19497&p=652816&hili ... ia#p652816
Andelik, tu mas dalsiu studiu co som postol :*
rapsic
Dátum registrácie: 27.04.2017
Poďakoval: 223 krát
Bolo mu ďakované: 517 krát

Príspevokod užívateľa Ph34k » 14.05.2018

rapsic, kasli na to, lebo sa chlapec do teba este zalubi a bude chciet studiu o zmyselnosti homofobo vztahu :D
Ph34k
Dátum registrácie: 16.10.2015
Poďakoval: 197 krát
Bolo mu ďakované: 100 krát

Príspevokod užívateľa xxxpetko » 14.05.2018

Tvoj standard myslim ze vidia vsetci
Nehram sa na mudreho, ale usudzujem podla tvojho spravania ze celkom si mimo, urazas sa ked niekto chce vysvetlenie tvojich zvratkov
Myslim ze kazdy si urobi obraz,
Pekny den
Urážim se, když si někdo myslí, že mi bude psát požadavky co mám dělat a ještě zadarmo... Váš čas a informace jsou zadarmo..... můj závodník před soutěží mi za to solidně zaplatí XDDD. Jak řekl Ameen Alai.. zaplatěj tisíce dolarů za sypačku, ale dát někomu 100 doláčů za jednu konzultaci se jim nechceXDDD.
Vinogradov chce tisícovku za hodinu aby se s váma bavil vole... A ty sypačky co sem od něj viděl, většinou se třema čtyřma orálama najednou....a ještě z jeho "zdroje".....
To ze si niekto za nieco vypyta peniaze este neznamena ze tomu rozumie. Dnes maju ludia tu drzost vypytat si premrstene sumy za nulovu kvalitu, to ze niekto je uspesny zavodnik este neznamena ze je povolany niekomu robit cyklus/trening.
Toto forum je jedno z mala miest kde sa dockas rozumnych rad ktore su ti ludia ochotni aj podlozit faktami/studiami/svojimi skusenostami, cim mozu, staci sa spytat, vela som sa tu naucil. Prejavom mi pripominas Grznara, nemozem si pomoct...
EQ total 755kg (Drep 290kg Tlak 210kg MT 255kg)
BW 100kg
xxxpetko
Dátum registrácie: 03.07.2013
Poďakoval: 9 krát
Bolo mu ďakované: 18 krát

Príspevokod užívateľa efraim » 14.05.2018

Však kľud, zbytočne to riešite. Je to iba ďalší človek, čo si tu potrebuje cvičiť ego...

efraim
Dátum registrácie: 17.05.2013
Poďakoval: 92 krát
Bolo mu ďakované: 95 krát

Príspevokod užívateľa s0re » 14.05.2018

A hlavne uz davno stichol tak ticho holky a supnite si tam radsej dalsie ml nech to rastie (^.^)
Prosim nepiste mi SS, otazky smerujte do prislusnych tem. Vdaka
s0re
Dátum registrácie: 06.03.2011
Poďakoval: 55 krát
Bolo mu ďakované: 165 krát

Kámo v pohodě. Ale prostě po 4dnech nespavosti z tren acetátu ( na kterou trpim i bez něj) sem si vzal neurol a nemám energii pak druhej den skoro na nic...Takže nemám motivaci dohledávat něco co vysvětloval Jerry Brainum ve videu včetně citace....
A za B mi vadí, když někdo mi potom co ho naserete tim že vyhodil svoje peníze reaguje tim....joo tak postni studii...když sám v životě žádnou nepostnul...a každou studii kterou mu odpovim začne rozebírat na píčovinách typu, že von užívá 2x tolik než tam je napsaný.
Petarosus18

Príspevokod užívateľa Vinnie » 14.05.2018

neurol nie je liek na spanie. už by ste to mohli konečne pochopiť. naschval som použil množné číslo, lebo sa to týka viacerých. áno, ľudia užívajú aj jednorázovo alprazolam pred spaním, ale sú to ľudia trpiaci úzkosťou, ktorá im bráni v zaspatí a taký človek sa necíti bez energie na ďalší deň, ale naopak vynikajúco. bežný človek by sa mal radšej držať hypnotík a nie anxiolytík.
"existuje aj neaky doplnok na rast a hrubku koko..? pocul som vraj ze Nitrix"
Vinnie
Dátum registrácie: 22.09.2010
Poďakoval: 62 krát
Bolo mu ďakované: 433 krát

neurol nie je liek na spanie. už by ste to mohli konečne pochopiť. naschval som použil množné číslo, lebo sa to týka viacerých. áno, ľudia užívajú aj jednorázovo alprazolam pred spaním, ale sú to ľudia trpiaci úzkosťou, ktorá im bráni v zaspatí a taký človek sa necíti bez energie na ďalší deň, ale naopak vynikajúco. bežný človek by sa mal radšej držať hypnotík a nie anxiolytík.
Je a není to pravda. Neurol je benzodiazepin, má především anxiolytické ale na začátku léčby i hypnotické a sedativní účinky. Důvod proč se cítíš jak se cítíš, není ani tak ten, že máš úzkosti, ale ten že ho nejspíš bereš pravidelně....hypnotické a sedativní účinky později vymizí a zůstanou pouze anxiolytické. Důvod proč jsem si ho vzal je, že se tradičně používá proti nespavosti způsobené přehnanou stimulací, v případě trenu zvýšenou hladinou epinefrinu. Jinak aspon v čr, drtivá většina lidí co někdy užije stimulant má doma neurol, když dostane nespavost ze stimulantu.
Pokud jde o hypnotika na předpis....další den jsem já a většina lidí co na ně není zvyklá vypnutí ještě 10x tolik :-).
Petarosus18

Príspevokod užívateľa Vinnie » 14.05.2018

Používa sa na nespavosť pri stimulantoch kvôli dojazdom, keďže tam je potrebný aj sedatívny aj anxiolytický efekt, pretože zo silných stimulantov sa človek potrebuje dať dokopy nielen fyzicky aj psychicky. Človeku čo je psychicky v poriadku xanax skôr uškodí ako pomôže.
"existuje aj neaky doplnok na rast a hrubku koko..? pocul som vraj ze Nitrix"
Vinnie
Dátum registrácie: 22.09.2010
Poďakoval: 62 krát
Bolo mu ďakované: 433 krát

Návrat na "Zamknuté témy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní