Hrča po vpichu

Temy mimo pravidiel, opakujuce sa temy, atd.

Hrča po vpichu

Príspevokod užívateľa EzMuscle » 08.03.2018

Zdravím,

Nedávno som začal kúru a zaradil som do nej aj trenbo + propik, v utorok som si pichol dávku a nechal som svoju frajerku ( masérku) rozmasirovat mi nohu na mieste vpichu, do teraz som to robil sám a všetko bol v poriadku, no dnes rano som došiel domov a všimol som si červenú hrču presne na mieste vpichu látky, je niaky spôsob ako by sa to došlo rozmasirovat/zbaviť sa toho?

Ďakujem za všetky rady.
EzMuscle
Dátum registrácie: 08.03.2018
Cash on hand: Locked

Re: Hrča po vpichu

Príspevokod užívateľa Tattoo » 08.03.2018

Nezakladej zbytecne nove temata. Muzes napriklad zde viewtopic.php?f=7&t=19351

Jinak pockej par dni jeste(do pondeli), jestil nebude miznout, budou horecky, bude bolet tak supej k doktorovi. Ale jinak muzes akorat ibalgin mast nebo chladit, ale bude to jenom blba aplikace(trhnuti svalu, panenska aplikace po delsi dobe, blbe misto, mikro jizvicka milion duvodu.)
Stale se ucim. V AAS jsem student, pockejte na radu zkusenejsich.
Užívateľov profilový obrázok
Tattoo
Dátum registrácie: 09.01.2017
Poďakoval: 58 krát
Bolo mu ďakované: 84 krát

Príspevokod užívateľa silný » 08.03.2018

Imo ak ti to riadne rozmasirovala a hned po aplikacii, mohlo sa stat ze ten olej sa proste rozlial aj kde nemal. Po aplikacii by sa nenalo dane miesto masirovat... teda nie aspon nejak extremne...
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Bank: Locked
Poďakoval: 111 krát
Bolo mu ďakované: 647 krát

Príspevokod užívateľa miroslav.kavcak » 08.03.2018

Lock
Duplicitná téma. Najprv hľadaj , potom zakladaj novú tému. V 99 % prípadoch najdes čo hľadáš.

viewtopic.php?f=7&t=19064&start=240
V prípade podozrenia, že niektorý užívateľ svojim príspevkom porušil pravidlá fóra, stačí príspevok nahlásiť a ja už zjednám nápravu.
miroslav.kavcak
Moderator
Dátum registrácie: 23.05.2011
Poďakoval: 24 krát
Bolo mu ďakované: 226 krát

Návrat na "Zamknuté témy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní