1.Kura

Temy mimo pravidiel, opakujuce sa temy, atd.

1.Kura

Príspevokod užívateľa Kaukaz226 » 15.12.2017

Zdravim vsetkych...vzdy som sa tu od vas dozvedel dolesite poucne informacie...Mam v plane ist iba jednu dlhsiu kuru zameranu na pribratie hrubej hmoty a sily...ide mi o posunutie svojich vykonov nakolko viem ze po vysadeni pri vhodnom silovom treninku fyzicka sila zvevsej casti ostava...voda odchadza to si uvedomujem .
Jednoducho a v skratke chcem ist jednu kuru dlhsiu vysadit nasadit PCT a ist dalej mslymi krokmi naturalne zas nejaku dobu pol roka-rok.
Viem ze ste zastancovia kura-most-kura ale i tak ake mate stymto sposobom skusenosti?
Viem ze je to individualne ale i tak.
Moje predstavy boli kombinacia Tst enathate 200-400mg+Nadronolone deconate 200mg 12-16tyzdnov
Tst tahat aspon 3tyzdne po dece ked uz oraly tak len nejaky DHT iked ten stanozol mi pride dost nechutby steroid...to vrzganie...no neviem mal som ho v cykle so sutanonom.
Dalsia otazka co sa tyka PCT bude dostacujuce stara klasika Clomid 1tyzden 50mg,2tyzden 25mg3 tyzden 25mg
Tamoxifen 1tyzden 15mg 2tyzden 10,3tyzden 10mg,4tyzden10mg
Salbutamol pyramidovo na 28dni
Vysoke davky zinku 100mg.
Dakujem vsetkym ktory si najdu cas a chut mi pomoct pozmenit veci.
Skusenosti mi chybaju iked som uz vyskusal AS.
Kaukaz226
Dátum registrácie: 07.12.2017
Cash on hand: Locked
Bolo mu ďakované: 1 krát

Re: 1.Kura

Príspevokod užívateľa neviem87 » 15.12.2017

naco vytvaras novu temu ked uz tu jednu mas , este ti to tam aj pise NEZAKLADAJTE NOVU TEMU : viewtopic.php?f=7&t=19047
neviem87
Dátum registrácie: 17.08.2016
Poďakoval: 28 krát
Bolo mu ďakované: 10 krát

Príspevokod užívateľa Tattoo » 15.12.2017

naco vytvaras novu temu ked uz tu jednu mas , este ti to tam aj pise NEZAKLADAJTE NOVU TEMU : viewtopic.php?f=7&t=19047
Protoze si mysli, ze JEHO dotaz je DULEZITEJSI nez ostatnich a je ORIGINALNI!
Stale se ucim. V AAS jsem student, pockejte na radu zkusenejsich.
Užívateľov profilový obrázok
Tattoo
Dátum registrácie: 09.01.2017
Poďakoval: 58 krát
Bolo mu ďakované: 84 krát

Príspevokod užívateľa miroslav.kavcak » 15.12.2017

Lock
V prípade podozrenia, že niektorý užívateľ svojim príspevkom porušil pravidlá fóra, stačí príspevok nahlásiť a ja už zjednám nápravu.
Užívateľov profilový obrázok
miroslav.kavcak
Moderator
Dátum registrácie: 23.05.2011
Poďakoval: 24 krát
Bolo mu ďakované: 226 krát

Návrat na "Zamknuté témy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní