Prechod s kury do PCT

Temy mimo pravidiel, opakujuce sa temy, atd.

Prechod s kury do PCT

Príspevokod užívateľa Kaukaz226 » 08.12.2017

Zdravim chalani pisem som po niekolkych rokoch uz som mal v sebe chemiu 2-3x tak 3 roky dozadu sportu sa venujem 11 rokov takze strava a aj informacie mam nahromadene nejake.
Jedna sa mi o radu vysiel som stoho a momentalne chcem potiahnut kuru tst mix 250mg kazdy 5 den plus asi nadronolone ale to si niesom isty nakolko posledne som sa sneho dlho daval dokopy iked sila a hmota zostala...a plus propionat nakoniec a mozna danabol.Najdolezitejsie pre mna ja nabrat hmotu a silu a prejst hladko do PCT a nepokracovat a zase na nejaku dobu byt cisty cize posunut sa a udrzat co najviac kedze neplanujem dalsiu kuru v najblizsej dobe.
Teraz napisem moju predstavu:
1-8tyzden tst mix 250mgEd5
9tyzden: 1/2amp tst mix
10tyzden1/2amp tst mix
Tst propionathe nakoniec ku koncu
Danabol v minimalnych davkach na zaciatok 1-4 tyzden 20mg potom vynechat
A nakoniec az do PCT tiez 20mg denne.
Nadronolone deconate otazne neviem ci ho dat...
A teraz otazka PCT :
3 strely po 1500mg HCG 14 dni pred PCT
Planujem zaradit 18den po ppslednej polovicnej strele tst Tamoxifen 1tyzden 15mg,2-4tyzden 10mg
Salbutamol pyramidovo 1-4tyzden pyramidovo hore.Mam doma este clomid nejakoho zaradit by bolo super....
Poprosim o radu co pridat co zmenit davky atd...
Treba pridat tribulus?Nakolko vidim ze chlapy ho tu pochvaluju...ak ano ake davky..Dskujem
Kaukaz226
Dátum registrácie: 07.12.2017
Cash on hand: Locked
Bolo mu ďakované: 1 krát

Re: Prechod s kury do PCT

Príspevokod užívateľa neviem87 » 08.12.2017

necakaj ze naberies, vysadis a vsetko ostane. v tvojom pripade by som ani do decy nesiel ked potom chces byt dlhsie cisty a v pct ako tak v poriadku. Radsej nemaj od kury neviem ake ocakavania. Skor by som zvolil bolde ,testak,metan , stan.
neviem87
Dátum registrácie: 17.08.2016
Poďakoval: 28 krát
Bolo mu ďakované: 10 krát

Dakujem za odpoved.Ja som bol s tst mix vzdy spokojny a dobre mi slapal aj na takychto malych davkach...tie orali tam moc nechcem davat...
Alebo mam ist iba tst mix a proviron?S tym Boldeonom nemam skusenosti...
Treba este nieco zaradit do PCT?
Kaukaz226

Príspevokod užívateľa mirutko » 08.12.2017

Tak, ako píše kolega vyššie, ťažko niečo udržíš a pochybujem, že si aj niečo kvalitné udržal. Takto sa nesype, že raz začas tam niečo šupnem, dám lacnú toxickú PCT a udržím prírastky. Ľudia prosím vás, už sa zobuďte ! To, že tu niektorí dajú PCT zo zdravotných dôvodov alebo zatúžia po bábätku alebo po súťaži, keď tá dlhomesačná príprava bola tak náročná, že jednoducho si telo pýta svoj prirodzený stav, to sa dá pochopiť. ALe nie, že po 12 týždňovej kúričke, čo pre niektorých borcov je len most, dáte viac krát do roka PCT, ktorá je x krát toxickejšia pre telo ako ten Tst, či tie malé dávky methanu. Viem, že takéto komenty neradi čítate, že si sa pýtal na konkrétne veci, ale nejak sa mi k tým číslam nechce vyjadrovať. Hádam sa niekto iný nájde, zdar a mier O:-)
SQUATS SAVE LIVES !
Užívateľov profilový obrázok
mirutko
Dátum registrácie: 20.10.2014
Bank: Locked
Poďakoval: 103 krát
Bolo mu ďakované: 425 krát

Takze tvoj názor je ist nejaku formu testaku plus nieco ktomu a hned urobit most a ist nieco dalsie?
Vies ja som po svojej prvej kure sa dostal na vyssy level a uz nikdy som nespadol naspet s libidom to bolo par tyzdnov horsie ale to sa prejavilo az po nejakej dobe a napokom sa to upravilo ale uz nikdy som nesiel vahou pod tu ktoru som mal pred kurou a sila detto..Moj nazor je ze tie receptori urobia svoju pracu a rozmnozia sa...
Rozumiem co mi chces povedat a ani od tejto kury vela necakam...Mozna by bolo lepsie ist vecsie mnozstvo tst do tyzdna plus napr Proviron a tahat takuto kuru 12-16 tyzdnov?Ale citlivost tela sa podla mna razantne znizuje po 8-10tyzdni uzivania
Kaukaz226

Dalsia otazka Tamoxifen v davke 5-10mg denne plus Nejaky Tribulus HCG pred kurou zopar striel a salbutamol pocas PCT by mali suplovat dostatocne potreby tela na zvysenie prirodzenej hladiny hormonov...Netreba podla mna davat tak vysoke davky...Vas nazor?
Toxicita tychto latok sa podla mna prejavuje hlavne vysokym davkami.
Kaukaz226

Príspevokod užívateľa rapsic » 08.12.2017

Dalsia otazka Tamoxifen v davke 5-10mg denne plus Nejaky Tribulus HCG pred kurou zopar striel a salbutamol pocas PCT by mali suplovat dostatocne potreby tela na zvysenie prirodzenej hladiny hormonov...Netreba podla mna davat tak vysoke davky...Vas nazor?
Toxicita tychto latok sa podla mna prejavuje hlavne vysokym davkami.
Vobec nechapem otazke, to akoze pred kurou combo hcg+tribulus+tamox? Nejak sa v tom stracam,
rapsic
Dátum registrácie: 27.04.2017
Poďakoval: 223 krát
Bolo mu ďakované: 516 krát

Príspevokod užívateľa Tattoo » 08.12.2017

Nic, neudrzis co je nad tvuj geneticky maximum... Zalezi jenom podle genetiky, jidelnicku a zivotosprave jak rychle ti prirustky zmizi. Proto lidi jezdi B/C.
Stale se ucim. V AAS jsem student, pockejte na radu zkusenejsich.
Tattoo
Dátum registrácie: 09.01.2017
Poďakoval: 58 krát
Bolo mu ďakované: 84 krát

Tym som myslim vsetky dane latky v PCt samozrejme pred PCT iba HCG ...
Kaukaz226

Príspevokod užívateľa Tattoo » 08.12.2017

Anastrazol, clomid, Salbutamol/Clen
Exemestan, clomid, Salbutamol/Clen
Exemestan, Tamox, Salbutamol/Clen
Tamox, clomid, Salbutamol/Clen
Jestli pridas Tribulus, proviron, taladafil, kamagru, i ten posrany tribulus to uz je na tobe...
Tattoo

Dakujem za rady...
Kaukaz226

Príspevokod užívateľa Darty » 08.12.2017

salba nema ziadny vplyv na hormony, resp. na tie ktore v Pct potrebujes nakopnut, tribulus je v podstate len placebo, ak nefunguje LH tak tribulus s nim nic neurobi, tribulus dokaze mierne zvysit LH ale len v pripade ak je LH plne funkcne (a to musis mat este kvalitny a nie nejaky shit za par.drobnych), takze z dvoch latok.ktore si vymenoval ani jedna nesluzi primarne na znovuobnovenie tvorby testosteronu
mas to cele nejako pomylene
Nepiste mi SS s prosbami o rady, ja nie som manzelska poradna, rady hladajte priamo na fore v prislusnych temach. A ANO - neviem zohnat steroidy, nechcem od vas kupit steroidy, snad ste to podaktori pochopili :-)
Darty
Dátum registrácie: 27.11.2016
Poďakoval: 121 krát
Bolo mu ďakované: 426 krát

Príspevokod užívateľa Kaukaz226 » 10.12.2017

Dakujem za vas cas...
Takze nechal som si to odlezat v hlave:
Pojdem 250mg tyzdenne Tst mix 8 tyzdnov 8-12 tyzden pol ampule tst mix plus nazaciatok Danabol 20mg denne 4 tyzdne a nakoniec takisto danabol na 4 tyzdne 20mg...
Som treti rok bez steroidov takze receptori by msli byy cisty a mali by stacit i tieto male davky...teraz otazka...
Je dobre dat ktomuto aj stanozol namiesto provironu?
Mne ponom vrzkalo v ramenach doslova...myslite ze aj v mensich davkach sposobuje ten neprijemny pocit?
Dalsia otazka mam pridat este nadronolone deconate?
A posledna ...pct:
4tyzdne tamox 10mg
Salbutamol 12mg 3 tyzdne
Exemestan...davku neviem ak tak...
Clomid mam ale neviem ci ho miesat k tamoxu...vecsina ludi je proti tamox s clomidom...
Co pridat?Co zmenit ?
Dakujem ...
Kaukaz226

Príspevokod užívateľa Tattoo » 10.12.2017

Proc ti clovek ma odepisovat, kdyz TOBE dva posty viz hore ti napisu primo priklady PCT a ty se stejne na to PCT zeptas co muzes anemuzes kombinovat. Nasrat :)
Tattoo

Príspevokod užívateľa mirutko » 11.12.2017

Preto mu na to už nikto neopísal. Každý to videl, ale odtiaľ potiaľ...
SQUATS SAVE LIVES !
mirutko
Dátum registrácie: 20.10.2014
Bank: Locked
Poďakoval: 103 krát
Bolo mu ďakované: 425 krát

Návrat na "Zamknuté témy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní