Bolest v následujících dnech po aplikaci

Temy mimo pravidiel, opakujuce sa temy, atd.

Bolest v následujících dnech po aplikaci

Príspevokod užívateľa snekmaster » 05.11.2017

Ahoj,

aplikoval jsem v pátek večer 1ml (250mg) TST E do levého stehna a 1 ml NANDROLONU do pravého stehna. Jednalo se o moji 1. aplikaci.
V sobotu ráno jsem cítil bolest stehen jako kdybych dostal koňára, všechno bylo v pohodě, normálně jsem fungoval celý den. Večer se začala bolest rozšiřovat a stupňovat do celého kvadricepsu, ze soboty na neděli jsem se nevyspal, Pravé stehno je celkem ok (aspoň ve srovnání s levým). Bolest levého kvadricepsu byla tak silná (soustředěná hlavně nad kolenem, že jsem nedokázal s nohou hýbat ani chodit. Když jsem se musel jít vychcat, tak mě přelívala zima a studenej pot. V neděli dopoledne se mě povedlo na 2 hodiny vytuhnout, snažím se to ledovat. Těď večer už je to daleko lepší, už není chodit takový problém, ale že bych levou nohou vyšlápl schod, to ne.

místa vpichu vypadají normálně, stehna jsou trochu zduřelá,na dotek tvrdší, více to levé - v oblasti nad kolenem, na dotek nehoří.

Múžete mi poradit co s tím? Další injekce mám mít ve středu - jestli se to vrátí do normálu mám aplikovat? Je to pouze prvotní reakce na tu látku? Zánět to podle mě není, nebo v to alespoň doufám :D

K aplikaci jsem použil jehlu 0,6x25. Aplikoval jsem do vnejší strany stehna zhruba do půlky stehna, tak jak jsem se všude možně dočet.
snekmaster
Dátum registrácie: 05.11.2017
Cash on hand: Locked

Re: Bolest v následujících dnech po aplikaci

Príspevokod užívateľa JulianTanaka » 05.11.2017

Čakať a čakať . To prejde
JulianTanaka
Dátum registrácie: 17.02.2017
Poďakoval: 12 krát
Bolo mu ďakované: 6 krát

Príspevokod užívateľa mouser » 05.11.2017

Ahoj, já jsem si prošel stejnou zkušeností. Moje hlavní obava byl hlavně absces a tak jsem v jednu chvíli udělal raději i punkci a zkoušel aspirovat (širokou jehlou). Ale po delší době to přestalo a každá další aplikace byla lepší a lepší. Jinak na začátek se radí jít do zadku i když se to může jako první aplikace zdát těžší a míň "pod kontrolou". Měl jsem taky horečky a sotva jsem chodil, bylo to skoro týden. Horečkám se často v tomhle případě říká "test flu (test chřipka :)) a je to opět běžný.

Kdyby se to nelepšilo tak vzhůru do nemocnice...
Ahoj,

aplikoval jsem v pátek večer 1ml (250mg) TST E do levéh.....
mouser
Dátum registrácie: 26.05.2017
Poďakoval: 64 krát
Bolo mu ďakované: 17 krát

Príspevokod užívateľa Mr. Muscle » 05.11.2017

Je to bezne, reakcia tela nic viac...
Nesypem len jem toľko veľa krupice každý deň

SQ - 170kg
BP - 170kg
Užívateľov profilový obrázok
Mr. Muscle
Dátum registrácie: 17.08.2015
Poďakoval: 56 krát
Bolo mu ďakované: 75 krát

Príspevokod užívateľa miroslav.kavcak » 05.11.2017

V prípade podozrenia, že niektorý užívateľ svojim príspevkom porušil pravidlá fóra, stačí príspevok nahlásiť a ja už zjednám nápravu.
Užívateľov profilový obrázok
miroslav.kavcak
Moderator
Dátum registrácie: 23.05.2011
Poďakoval: 24 krát
Bolo mu ďakované: 226 krát

Návrat na "Zamknuté témy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný