Methandienone Info

Temy mimo pravidiel, opakujuce sa temy, atd.

Methandienone Info

Príspevokod užívateľa Scarner » 24.10.2017

Zdravím Vás pánové,
mám pár otázek, možná se Vám budou zdát ,,debilní,, ale pro mě to znamená dost.
Je mi 24 let a cvičím téměř 6 let. Za tu dobu jsem si něco málo vybudoval :D Avšak mě začali zajímat AS. Myslím si že jsem si toho četl hodně ale jsou věci na které prostě nemůžu přijít ať se snažím sebe víc.
Prosím nechte si názory stylu : ,,Vyser se na sypačku,, atd.
Jsem dost ,,starej,, a ,,rozumnej,, na to abych si udělal vlastní názor a tak.

1) Chci zkusit methandienone 10mg po 100 tabletkách ( jak to vůbec bude na mě fungovat a tak )
- pouze tento jeden nic VÍC nic MÍŇ
- Zbyde mi alespoň nějaká svalová hmota po vysazení ( mám v plánu brát 30mg denně )
+ Bych Vás chtěl poprosit o nějaké vaše rady prosím.

2) Co PCT ?
- Má vůbec cenu brát PCT když tam budu mít pouze jeden AS asi na 4-5 týdnů ? ( popř. jaké a kdy začít a v jakém množství )
- Když brát PCT nebudu, po jaké době se vůbec hladina testosteronu vrátí do normálu ?

-Děkuju všem co si tohle přečtou a sdělí mi svůj názor či zkušenosti. Každopádně ať Vám to roste !!!
Scarner
Dátum registrácie: 24.10.2017
Cash on hand: Locked

Re: Methandienone Info

Príspevokod užívateľa silný » 24.10.2017

no ak mi uz teraz neodvarilo dekel, tak uz nikdy... :D četl si si hodne a to ze zakladom kazdej kury je TST si sa nedočetl? svalova hmota ti ostane ta co si mal doteraz , ak vobec, lebo zo 100 tabliet a 30mg ED naťahas max tak trochu vody okrem toho, ze si rozhodis vlastny TST...
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
Užívateľov profilový obrázok
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Bank: Locked
Poďakoval: 83 krát
Bolo mu ďakované: 493 krát

Príspevokod užívateľa Vinnie » 24.10.2017

môhol by byť nejaký kvíz pre nových členov, čo chcú prispievať do sekcie AS.
"existuje aj neaky doplnok na rast a hrubku koko..? pocul som vraj ze Nitrix"
Vinnie
Dátum registrácie: 22.09.2010
Poďakoval: 47 krát
Bolo mu ďakované: 345 krát

Príspevokod užívateľa silný » 24.10.2017

určite a kludne aj IQ test k tomu... :D sekcie by mohli ostat otvorene, nech môžu čitať a vzdelavať sa, no na tie pripsevky by bolo super dať taketo obmedzenie :clap:
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Bank: Locked
Poďakoval: 83 krát
Bolo mu ďakované: 493 krát

Príspevokod užívateľa Tattoo » 25.10.2017

Krome toho, ze si zalozil nove tema KTERE UZ TU KUR...VA JE, tak se ptas na neco, co tu je opet X-krat dano. nahlaseno a brzo blok. =)
Stale se ucim. V AAS jsem student, pockejte na radu zkusenejsich.
Tattoo
Dátum registrácie: 09.01.2017
Poďakoval: 51 krát
Bolo mu ďakované: 69 krát

Príspevokod užívateľa drtuch » 25.10.2017

No chlapce....si "mlady" a "nerozumny".....nie ako si pisal ty vo svojom prispevku....ak by si mal uz dost nastudovane ako pises tak by si sa vobec neopytal takuto hlupost......to co si myslis ze dosiahnes 100ma tabletkami....???? Jedine to ze sa ti po nich zrazi testosteron a budes rad ked si s priatelkou (ak nejaku vobec mas) uzijes vecer v posteli aj nieco ine okrem spanku....precitaj si temu o methane a poriadne ktora ma x stranok a myslim ze sa potom budes poriadne hambit za tuto svoju polozenu otazku.....
drtuch
Dátum registrácie: 11.08.2014
Poďakoval: 1 krát
Bolo mu ďakované: 12 krát

Príspevokod užívateľa Unixko » 25.10.2017

Ale chlapy však to je cele postavene tak aby vas nasral :D však už len vo vete že myslim že sem si toho naštudoval dost klame :D cele to je troll 21 storoči sa nemože takyto topic vyskitnut :D
Unixko
Dátum registrácie: 01.08.2016
Poďakoval: 5 krát
Bolo mu ďakované: 7 krát

Príspevokod užívateľa miroslav.kavcak » 25.10.2017

Lock

Prečítaj si pravidla fóra a nauč sa používať tlačítko / funkciu hľadať . Pre tento krát som to urobil za teba :

viewtopic.php?f=7&t=18848&p=639490&hili ... ne#p639490
V prípade podozrenia, že niektorý užívateľ svojim príspevkom porušil pravidlá fóra, stačí príspevok nahlásiť a ja už zjednám nápravu.
miroslav.kavcak
Moderator
Dátum registrácie: 23.05.2011
Poďakoval: 24 krát
Bolo mu ďakované: 175 krát

Návrat na "Zamknuté témy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní