Kura bez aromatizacie

Temy mimo pravidiel, opakujuce sa temy, atd.

Re: Kura bez aromatizacie

Príspevokod užívateľa efraim » 26.10.2017

Tak potom čo to tu dookola riešiš?
Užívateľov profilový obrázok
efraim
Dátum registrácie: 17.05.2013
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 58 krát
Bolo mu ďakované: 55 krát

Príspevokod užívateľa yeager » 26.10.2017

vidis, nepoznas celu problematiku ale to riesis ... spytal som sa, ze mozem mat problem preto ze je chladnejsie (aj ked ich mam v izbe) a kvoli tomu su tie tst hustejsie a ci existuje redsia forma ... mozno by som tu uz davno nespamoval, ked by mi bol niektonapisal jednou vetou, ze neexistuje ... miesto toho tu kazdy riesi moju neschopnost, moj prepracovanost atd ... naposledy som sa spytal, ci ma zmysel k produktom
salbu+oxan+rad140+sr9009 pridat tst mix, ale miesto odpovedi ano/nie uz zase tu riesime uplne ine veci ... a este mi napises, ze ja sapmujem :D
yeager
Dátum registrácie: 18.02.2013
Poďakoval: 11 krát

Príspevokod užívateľa drtuch » 26.10.2017

Keby si si trosku precital forum tak prides na vela veci aj sam a nemusis sa na to ani pytat.....zistil by si aj sam ze podla vyrobcu moze byt olej pri tst redsi alebo hustejsi....trebars lekarensky sustanon bol riadne husty ale vzdy som ho dokazal natiahnut aj aplikovat v pohode......su to len vyhovorky z tvojej strany ze to nejde.....alebo mas potom lave ruky.....ako tu vsetci pusali.....debata na 6 stranach o nicom a aj tak sypat nikdy poriadne nebudes lebo je evidentne ze mas z toho strach......toto pre teba nieje.....bohuzial...
drtuch
Dátum registrácie: 11.08.2014
Poďakoval: 1 krát
Bolo mu ďakované: 12 krát

hmmm,to naozaj myslis vazne, ze tu mam precitat X tisic prispevkov len aby som nasiel niekde jednu vetu, ze o hustote tst, predpokladam, ze ty si precital cely forum os A po Z a preto sa nic nepytas, lebo vsetko vies ... nooo mozno sa mylim ale podla mna to takto nefunguje ...
nie som profi bodybuilder, nepotrebujem masove svali, pri vybere stale porovnavam co mozem ocakavat za aku cenu ...
mal si moznost mi napisat, ze nepouzivaj swiss ale znacku XXX, ale si to neurobil, miesto toho ma tu kazdy snazi presvedcit o tom aky je macher ... vies od rana som na cestach a aspon sa nenudim, fakt dobre sa zabavam :D

Edit: "za aku cenu" som myslel vedlajsie ucinky, nie cenu produktu ;)
yeager

No, ak chceš užívať AAS, tak hej, mal by si si tom aj niečo aj prečítať. Ale vidím, že už aj táto vec ti robí problém. Aj my sa na tebe zabávame (teda ja aspoň áno) :-)
efraim

vidis, tak kazdy tu ma dobru naladu :D ... btw mam nieco nastudovane ale hlavne v inych odboroch, nechcem sa zaoberat aj s "medicinou" na chemiu som mal vzdy alergiu ...
yeager

Príspevokod užívateľa drtuch » 26.10.2017

Ach boze....nikde som netvrdil ze som odbornik na aas a ani teda nie som....ale ak uz chcem uzivat aas tak si o tom nieco nastudujem.....a to ze nemas cas je hlupost.....aj ja som od rana do vecera v praci od pindelka az do soboty vratane a robim manualne.....a cas si vzdy najdem....aj na aplikaciu aj na cvicenie....aj na deti svoje aj priatelkine aj na priatelku.....takze vsetko je to len o chceni.....
drtuch
Dátum registrácie: 11.08.2014
Poďakoval: 1 krát
Bolo mu ďakované: 12 krát

tak to ti naozaj zavidim ... pises, ze coto mas nastudovane, ale aj teraz miesto toho aby si mi napisal ... pocuvaj ty hlupak (ja), vyskusaj znacku XXX lebo lepsia ... pises mi essei zivotnom style ...
uz cakam dalsiu odpoved, aby niekto napisal ... nechajte ho, lebo je hlupy ... a popritom nerobim nic ine, len by som chcel dostat odpoved na jednoduche otazky ... :D
yeager

Príspevokod užívateľa mouser » 26.10.2017

tuhle temu bych locknul... prosím
mouser
Dátum registrácie: 26.05.2017
Bolo mu ďakované: 13 krát

Príspevokod užívateľa gyzd » 26.10.2017

Mame tu informativní temata, kde je vsechno od A az do Z, pokud se v tom co testmast dal dohromady nedokazes najít tak si kup kreatin.

Posledni dobou to je mazec co sem přišlo za pacienty...
M.Kavcak je sice hezke ze debilni dotazi lockujes, ale nebylo by lepsi je rovnou mazat at je ta prvni strana zase prehledna kde se resi podstatná problematika?
gyzd
Dátum registrácie: 17.12.2016
Poďakoval: 4 krát
Bolo mu ďakované: 1 krát

Príspevokod užívateľa Chaskar » 26.10.2017

boha kup si Alphu ta je riedka jak voda,staci???
Nikoho nenahovaram na uzivanie dopingu.moje vedomosti su cisto z vlastnych skusenosti bez akehokolvek tlaku na ostatnych.nezaoberam sa predajom AS,dakujem za porozumenie.neodpovedam na ziadne typy PM!
Chaskar
Dátum registrácie: 29.12.2016
Poďakoval: 253 krát
Bolo mu ďakované: 352 krát

dakujem pekne ... idem to objednat ...
yeager

A čo to prosím ťa vyrieši? Však chalan mal najprv problém s aromatizáciou...potom s časom...hustotou oleja.... atď
efraim

dakujem pekne ... idem to objednat ...
super, a keď ti to nebude pasovať, tak to nevyhadzuj, radšej to vypi. Niečo sa vstrebe aj tak.
efraim

ok, alebo ked sa budes slusne spravat, tak ti to poslem ;)
yeager

Návrat na "Zamknuté témy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní