Kura bez aromatizacie

Temy mimo pravidiel, opakujuce sa temy, atd.

Re: Kura bez aromatizacie

Príspevokod užívateľa yeager » 24.10.2017

Ale ked pridam tst treba mi este rad-140? A co povies na methylstenbolon, pridat, ci nie?
yeager
Dátum registrácie: 18.02.2013
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 11 krát

Príspevokod užívateľa Vinnie » 24.10.2017

a prečo nedáš to čo som ti písal x strán dozadu ? práve to je ideál ak cestuješ a máš nabitý program. predpokladám že nedelu večer máš čas, tak proste to odbodáš a máš pokoj do dalšej nedele.
"existuje aj neaky doplnok na rast a hrubku koko..? pocul som vraj ze Nitrix"
Užívateľov profilový obrázok
Vinnie
Dátum registrácie: 22.09.2010
Poďakoval: 62 krát
Bolo mu ďakované: 433 krát

Príspevokod užívateľa yeager » 24.10.2017

Jedine preto co si pisal o trene v inom topiku, ze si z toho nervozny ... Poslednom case som na tom nervovo dost zle a uprimne poviem, ze sa bojim, ze dakoho zabijem :)
Tren skusim, ked nebude taky tlak na mne ...
yeager

Príspevokod užívateľa Vinnie » 24.10.2017

tak čo teda trt dávka testu a k tomu bolde a drosta e po 500mg týždenne. ako žiadne skvelé výsledky z toho nebudú, keďže sú to poslabšie látky, ale nebudeš mať starosť s aromatizáciou a agresivitou. max. tak trochu vyšší tlak z bolde, alebo DHT vedlajšáky z drosty. ale inak taká ľahká pohodová kúra.
"existuje aj neaky doplnok na rast a hrubku koko..? pocul som vraj ze Nitrix"
Vinnie
Dátum registrácie: 22.09.2010
Poďakoval: 62 krát
Bolo mu ďakované: 433 krát

Príspevokod užívateľa silný » 24.10.2017

uz by som sa na to vyjebal a uzavrel to tu :D 5 stran o tom istom, najprv sypať chce, radí mu tu hádam celá asociácia, čo a ako aby bolo všetko tip top a nakoniec sa aj tak dačo najde, co v tom bráni... akné, natiahnuť do striekačky sa neda, aromatizacia, vela roboty, nervozita, malo času... jedinetabletky do seba hadzať to by šlo, tam sa ešte problem nenašiel... :D
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Bank: Locked
Poďakoval: 111 krát
Bolo mu ďakované: 647 krát

Príspevokod užívateľa mirutko » 24.10.2017

Ja som sa na to vyjebal, keď napísal, že nepretlačil cez 0,6 olej swiss a vyhodil 8 ampuliek kvôli tomu do koša, už tam sa mi to zdalo podozrivé :)
SQUATS SAVE LIVES !
mirutko
Dátum registrácie: 20.10.2014
Poďakoval: 103 krát
Bolo mu ďakované: 426 krát

Príspevokod užívateľa silný » 24.10.2017

inde su borci ochotní si aj kravstky estrogen do zadku pichať aby narastli :D tuna mam pocit, ze aj keby som mu to osobne išiel kazdy týždeň pichnuť, aj lekarensku kvalitu, tak by som bol za chuja, ze mu tam červeny flak ostal po aplikacii... :D a skončili by sme zas pri tabletkách a prohormonoch :)
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný

Príspevokod užívateľa Unixko » 25.10.2017

Mozno teraz to viac potrebuhem ako aas, lejarnik uz riesi, poviem vam ako som dopadol popripade aj cenu ... Inak co odporucas viacej z tych dvoch?
Zamna osobne armo(waklert 150) z dovodu že ho tolko nepotrebuješ a dosahuje dlhši učinok ale netreba to prehanat nieje to navykove takže niekedy netreba ani na dalši den dat a citiš sa v poho hlavne neodjebovat spanok a nesnažit sa prebijat unavu tabletou
Unixko
Dátum registrácie: 01.08.2016
Poďakoval: 5 krát
Bolo mu ďakované: 12 krát

Príspevokod užívateľa yeager » 25.10.2017

Aby sme sa chapali ... Mam 88kg, stravu mam upravenu, max ale naozaj MAX co ocakavam od kury je 3-4kg, asi to nieje ziadny extrem ... V ziadnom pripade nechcem mat v kure +10kg a potom po kure vyzerat ako ovysnuty k*k*t ...
S oxanom som doteraz vzdy bol spokojny, ale teraz som chcel pridat tst ... Ked mi viete poradit tst s inou konzistenciou, tak pojdem do toho, IA aj IP mam a tych par jebakov pocas kury vydrzim, ak by bol neaky extrem tak samozrejme bez rozmyslania vysadim ...
Povodne som chcel do kury este undestor, ale kedze momentalne je to nedostupny, uvazujem nad tst mix raz do tyzdna
Momentalne studujem co mi da viac, oxan alebo bolde ... Co mi vinnie odporucal ... A porovnavam aj vedlajsaky tych latok
A naozaj dakujem kezdemu za ochotu ...
yeager

Príspevokod užívateľa efraim » 25.10.2017

S akou inou konzistenciou? Chceš vo forme čípkov do riti alebo ako? Podľa mňa zostaň pri oxane a prohormonoch. Bolde treba tiež pichať, takže to máš z tohto hľadiska to isté ako TST...
efraim
Dátum registrácie: 17.05.2013
Poďakoval: 92 krát
Bolo mu ďakované: 95 krát

Príspevokod užívateľa silný » 25.10.2017

No este existuje tst gel alebo aj dake naplasti :D
silný

Som myslel aby nebolo take huste ...
yeager

Príspevokod užívateľa Chaskar » 25.10.2017

tak si kup agovirin to je tst suspenzion na vodnej baze a mozes to plieskat 2x daily!!
Nikoho nenahovaram na uzivanie dopingu.moje vedomosti su cisto z vlastnych skusenosti bez akehokolvek tlaku na ostatnych.nezaoberam sa predajom AS,dakujem za porozumenie.neodpovedam na ziadne typy PM!
Chaskar
Dátum registrácie: 29.12.2016
Poďakoval: 262 krát
Bolo mu ďakované: 358 krát

Príspevokod užívateľa Igor12345 » 25.10.2017

Neviem čo ti vadí na swiss síce je hustejsi ale tak aspon si natlac do hlavy že tam nadimenzovane vše ja si dávam posledné 3cm ihlou do ramena 2ml mam rad keď to tam ide tazko :D ak raz skusis winstrol to len zaboli
Igor12345
Dátum registrácie: 24.04.2017
Poďakoval: 21 krát
Bolo mu ďakované: 6 krát

Neviem ci som to dobre pochopil, ale nemaju vsetky tst rovnaku hstotu? Staci ked zmenim znacku a moze byt ok?
yeager

Návrat na "Zamknuté témy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní