Kura bez aromatizacie

Temy mimo pravidiel, opakujuce sa temy, atd.

Re: Kura bez aromatizacie

Príspevokod užívateľa Vinnie » 23.10.2017

Ano moc ... Problem je v tom, ze moj zivotny styl mi nedovoluje aby som sa hral s jednou davkou pol hodinu a prave preto som neriesil doteraz AAS ... financie mi nerobia problem, zarabam cez 5000e mesacne (ano 5tis), ale za cenu, ze robim rano od 7 do vecera do osmej a ledva stihnem 2-3x do fitka za tyzden ...
Takze sorry za vas cas ale vyzera to tak, ze ostanem pri ph, srams popripade oral aas
trošku mimo témy, ale neskúšal si Modafinil ? predpokladám, že nepracuješ manuálne, ale hlavou. Modafinil pomáha čo sa týka výkonnosti a sústredenia pri práci kde je potrebné analytické myslenie. týmpádom by si bol schopný stihnúť všetko v kratšom časovom úseku a mal viac času na gym a aplikácie
"existuje aj neaky doplnok na rast a hrubku koko..? pocul som vraj ze Nitrix"
Užívateľov profilový obrázok
Vinnie
Dátum registrácie: 22.09.2010
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 62 krát
Bolo mu ďakované: 432 krát

Príspevokod užívateľa yeager » 23.10.2017

Nepracujem manualne ale ani nesedim (stale) pred pocitacom ... Ucim na jednej zs a popritom robim stavebne prace po celom sr, niekedy od rana chodim po stavbach skontrolovat zamestnancov
Modafinil nepoznam, ale naozab by mi to bodlo, je to na predpis? Dakujem
yeager
Dátum registrácie: 18.02.2013
Poďakoval: 11 krát

Príspevokod užívateľa Vinnie » 23.10.2017

je to na predpis a netuším ani ktorý lekár to predpisuje a čo mu treba povedať.

sám som to zatiaľ neskúšal, ale chystám sa. každopádne z toho čo som čítal o látke a tiež skúsenosti, tak v podstate len vyplývajú tie už spomenuté pozitíva, takisto sa človek lepšie cíti psychicky, nie sú tam žiadne negatíva, nepríjemné pocity pri vysadení. môže sa užívať nárazovo (keď má nabitý program) alebo aj dennodenne.
Vinnie

Príspevokod užívateľa yeager » 23.10.2017

Hmmm, dufam nieje navikova :) ... Zajtra zavolam svojmu lekarnikovy ;)
yeager

Príspevokod užívateľa Unixko » 24.10.2017

Zase take že žiadne negativa až take lahke to nieje :D mam mesiac modafinil a mesiac armodafinil zasebou takže neake tie skusenosty mam kebyže niečo tak sprava
Unixko
Dátum registrácie: 01.08.2016
Poďakoval: 5 krát
Bolo mu ďakované: 12 krát

Príspevokod užívateľa Vinnie » 24.10.2017

Zase take že žiadne negativa až take lahke to nieje :D mam mesiac modafinil a mesiac armodafinil zasebou takže neake tie skusenosty mam kebyže niečo tak sprava
veď napíš to sem. viacerí si to radi prečítajú si myslím.

z toho čo si pamätám tak negatíva sú len ak je dávka privysoká a s tým spojená absencia hladu a nespavosť
Vinnie

Príspevokod užívateľa Unixko » 24.10.2017

Je to viacmenej sloh na 3 strany ak by som to mal fakt realne do podrobna rozobrat ale skusim struče
1.Modafinil nepametam prestne ale odporuča sa na začiatok pol tablety takže 100mg denne(nepocitil som z toho žiadny potencial iba nespavost lebo som mal zle načasovanie)
Takže realne učinky až pri 1 tablete z tym že ja makam od 6 rana takže som išiel 1 rano 1 poobede po prichode domov z tym že hf sa pohybuje okolo 6-8 hodin z vlastnej skusenosty časom pravdaže to upada takže efekt trva kratšie 4-6 hodiny
Z toho vypliva že odporučam ist do toho tak 3-4 do tyždna 1 denne ked mate fakt zaujem ist do niečoho a potrebujete viac motivacie určite nie permanetne ako som to išiel ja po 3 tyzdnoch nedokažu ani 3 tablety zrobit to čo na začiatku 1 však to poznate
Teraz k vlastnostiam neskutočny mentalny focus na všetko čo si zmyslite robit osobne som natom aj robil aj hral aj riešil rozne problemy atd z ovela vacsiou lahkostou
Vedlajšie učinky z vlastnej skusenosty mozem povedat že to troška možno viac jebe pečen akne/stolica moč zo zaciatku možno aj hnačky lebo sa musite naučit aj cez odjebany apetit dostat do tela to čo potrebujete pre spravne fungovanie uprimne kebyže sa necham tym pohltit tak nejem aj 3 dni . Taktiež ludia sa stažuju na nespavost ale musia sa uvedomit že to je pre ludy na narkolepsiu takže natom nezaspite ani piči musite odhadnut davkovanie a hf kedy vam to cca dovoly zaspat mne osobne sa natom lepšie spalo lebo som sa vedel lepšie sustredit na spanok a nerozmyšlal som nad pičovinami taktiež trocha to ešte sposobovalo nervicky ale to bude individualne .
Tolko k modafinil /// ešte ps kto by silou mocou chcel kombinovat to z pumpou nakopavačom kafem atd tak si uvedomte že tam už hazardujete zo srdcom dost takže bacha ked už tak nakopavac bez kofeinu
Armodafinil
Prvotny kontakt bol taky že ma to byt silnejšie niež modafinil tak som do toho išiel hned z hurta dal som 1 tbt cca rano vydržala cely boži den bez unavy v plnom focuse cokolvek som robil robil som to z totalne čistou hlavou žiadne nervy na každy problem z ktorym som sa stretol som našiel riešenie absolutne nič ma nevedelo rozhadzat a to som išiel len 1 denne 150mg pravdaže konstatne takže chyba jak pes po 4 tyždny ani 3 nedokazaly to čo na začiatku ale aj som to kombinoval z kofeinom cca 250mg denne k armo sa pripisuje aj podobny side ako u clenby vybracie srdiečka takze pokojovy pulz je cca na 80 90 aj dost taky neprijemny pocit pri srdci som objednany na kardio... takže uvidime ako natom budem ale som cca tyžden po skončeny a necitim žiadny upatky ani psychicke ani fyzicke čo som studoval aj pisal si z dlhodobymi uživatelmi tak nemaju žiadne problemy(možu ojebovat) cca 2až7 ročny uživatelia aj vela clankou okolo toho je takže da sa okolo toho naštudovat vela aby som ešte nezabudol suchoty dost su natom akože v ustach niečo ako na pervitine
+- som zhrnul čo som postrehol pravdaže ak by boly neake nezrovnalosty tak kludne sa opytat stači napisem ss // gramatika uplne špatna ale snad sa to bude dat čitat a šiel som mimo temu takže potom to možes presunut admin // vela stastia v čitany silny to nebude čitat lebo by ho šlak trafil xD
Unixko
Dátum registrácie: 01.08.2016
Poďakoval: 5 krát
Bolo mu ďakované: 12 krát

Príspevokod užívateľa yeager » 24.10.2017

Mozno teraz to viac potrebuhem ako aas, lejarnik uz riesi, poviem vam ako som dopadol popripade aj cenu ... Inak co odporucas viacej z tych dvoch?
yeager

Tajze maju iba aspendos 100mg, cena 70e bez predpisu na predpis zadarmo, zajtra zistim kto to moze predpisat
Edit: Takze moze predpisat neurolog, psichyater alebo plucny lekar

Ps: inak moj lekarnik sa ma spytal, ci radsej neskusim nieco slabsie s podobnym ucinkom ako Lucetam (Nootropil)
yeager

Príspevokod užívateľa ChrisBeast » 24.10.2017

Prohormony si myslíš že nebudú aromatizovať? čo asi ťahá ten vodnatý objem?
MethylTST samotný je hlúposť musel by si ísť vysokú dávku a aj tak to nepocítíš pretože 100mg MethylTST nie je 100mg TST
Testak a boldenon plus proviron a zinkorot. Bolde a zinkorot ti zrazí Estro.
Rozmýšlaj či ti tie vedlajšie účinky nespôsoboval aj stres pretože očividne si už vyžutý a poriadne. Keď sa ukludníš budeš schopný spraviť veci lepšie a ani 2ml nebudú problém aplikovať do 5m v aute na sedačke.
ChrisBeast
Dátum registrácie: 04.05.2017
Poďakoval: 8 krát
Bolo mu ďakované: 18 krát

Príspevokod užívateľa Darty » 24.10.2017

Lucetam je nanic, vyzral som celu skatulu pred skuskou a nic som necitil, a to som daval o daco.viac nez bolo odpprucane
Nepiste mi SS s prosbami o rady, ja nie som manzelska poradna, rady hladajte priamo na fore v prislusnych temach. A ANO - neviem zohnat steroidy, nechcem od vas kupit steroidy, snad ste to podaktori pochopili :-)
Darty
Dátum registrácie: 27.11.2016
Poďakoval: 121 krát
Bolo mu ďakované: 426 krát

Prohormony si myslíš že nebudú aromatizovať? čo asi ťahá ten vodnatý objem?
MethylTST samotný je hlúposť musel by si ísť vysokú dávku a aj tak to nepocítíš pretože 100mg MethylTST nie je 100mg TST
Testak a boldenon plus proviron a zinkorot. Bolde a zinkorot ti zrazí Estro.
Rozmýšlaj či ti tie vedlajšie účinky nespôsoboval aj stres pretože očividne si už vyžutý a poriadne. Keď sa ukludníš budeš schopný spraviť veci lepšie a ani 2ml nebudú problém aplikovať do 5m v aute na sedačke.
Suhlasim s tebou, ale skor som prepracovany ... PH tiez aromatizuju, s tym sa da poradit ale od tst som mal aj vyrazky a tomu sa neda vyhnut ...
yeager

Príspevokod užívateľa Vinnie » 24.10.2017

Tajze maju iba aspendos 100mg, cena 70e bez predpisu na predpis zadarmo, zajtra zistim kto to moze predpisat
Edit: Takze moze predpisat neurolog, psichyater alebo plucny lekar

Ps: inak moj lekarnik sa ma spytal, ci radsej neskusim nieco slabsie s podobnym ucinkom ako Lucetam (Nootropil)
bez predpisu je to kurevsky drahé. zo zahraničia neoficiálne ťa to výjde podstatne lacnejšie.
Vinnie

Mam salamunske rozhodnutie, kura bude nasledovna
Salbutamol
Oxandrolon 60mg/d
Rad-140 (miesto tst)
SR-9009
A uvazujem, ze este pridam aj Methylstenbolon ... Uvidim co to da
yeager

Príspevokod užívateľa ChrisBeast » 24.10.2017

Mam salamunske rozhodnutie, kura bude nasledovna
Salbutamol
Oxandrolon 60mg/d
Rad-140 (miesto tst)
SR-9009
A uvazujem, ze este pridam aj Methylstenbolon ... Uvidim co to da
Šalamúnska odpoveď :
TST MIX 500mg E6D
plus to čo hovoríš
čo ty na to? :D
ChrisBeast
Dátum registrácie: 04.05.2017
Poďakoval: 8 krát
Bolo mu ďakované: 18 krát

Návrat na "Zamknuté témy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní